Visoki položaj kao afrodizijak

RužnaKoLopov

Elita
Moderator
Poruka
19.465
Da li položaj koji osoba zauzima u društvu ili u nekoj instituciji/firmi utiče na nivo privlačnosti kod vas? Da li se to razlikuje kod muškaraca i žena?

Evo mene , na primjer, privlače supermoderatorke. Obične moderatorke su mi ok ali ne toliko napete. :lol:
Da ! Ali ne važi se za balkan !

Šta znam ja Administratore zamišljam u potkošulji, sorcu i teniskim čarapama kako sede ispred kompa dok salvetom brišu znoj sa cela

Belgradeboy

Poznat
Moderator
Poruka
7.070
Volim da vidin mlade med. sestre, apotekarke koje nose belu uniformu. Po apotekama cesto rade mlade dame koje su pred kraj faksa i praksiraju iz nekog predmeta ili su zavrsile, pa se praksiraju. Kod mene u blizini ima par apoteka u sirem krugu, cesto rade mlade nade farmaceutike, ali se ne zadrze mnogo 2, 3 meseca I paljba. Ostanu neke babe i zene srednjih godina, ali nisu milfare. Ima samo jedna vrhunska milf pre Hrama Sv. Save na cosku ulice. To je zena na koju bi i Sasa Matic progledao. Najbolja i neverovatna. Devojke joj nisu ni do kolena sto koleginice sto iz drugih poslova. Kod nje kad sam u prolazu da radi uvek svratim da kupim neki lek. Verujte treba bilo kakav kad je vidim.

NEzgodan

Elita
Moderator
Poruka
21.727
Volim da vidin mlade med. sestre, apotekarke koje nose belu uniformu. Po apotekama cesto rade mlade dame koje su pred kraj faksa i praksiraju iz nekog predmeta ili su zavrsile, pa se praksiraju. Kod mene u blizini ima par apoteka u sirem krugu, cesto rade mlade nade farmaceutike, ali se ne zadrze mnogo 2, 3 meseca I paljba. Ostanu neke babe i zene srednjih godina, ali nisu milfare. Ima samo jedna vrhunska milf pre Hrama Sv. Save na cosku ulice. To je zena na koju bi i Sasa Matic progledao. Najbolja i neverovatna. Devojke joj nisu ni do kolena sto koleginice sto iz drugih poslova. Kod nje kad sam u prolazu da radi uvek svratim da kupim neki lek. Verujte treba bilo kakav kad je vidim.
Jel to zbog uniforme?

Richard III

Domaćin
Poruka
3.308
Ima toga u bdsm svetu, privlače te uniforme ili položaj jer osećaš dominaciju i moć. Meni je malo neprivlačno da se neko loži na direktora ili šeficu npr. ali kapiram to... mene ne privlači položaj nego mladost, sloboda, melanholija, nesigurnost, osećanje života kao čuda koje brzo sagori itd...

Rudimir

Primećen član
Poruka
720
Hahhahahaha, word.

Isao babi kupovati konjsku mast, ili sta god, za reumu. Ona u apoteci postala real friendly. Uplasio sam se, reko, daj mi tu mast da bjezim😱 Neka mlada plavusa, u bijeloj kuti, navalentna. ☹️

On topic, naravno da je. U odijelu, mirisljav, sat, cipele.
Sigurno nece neki fizikalac, smrdi na znoj, musav posvuda.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.