Visoka devojka i nizak decko

Ја знам један стварно драстичан пример из мог комшилука,девојка лепа висока ма права риба висина негде око 177 и неких 65 кила али лепо распоређених а лик 162 и по кад смо се мерили имао је равно 50 кила.Није богат није ни нешто прелеп до душе није ни ружан али мислим да је у овом случају ЉУБАВ победила!Она каже да јој се свидело што је тако мали и сладак.....
 
Ја знам један стварно драстичан пример из мог комшилука,девојка лепа висока ма права риба висина негде око 177 и неких 65 кила али лепо распоређених а лик 162 и по кад смо се мерили имао је равно 50 кила.Није богат није ни нешто прелеп до душе није ни ружан али мислим да је у овом случају ЉУБАВ победила!Она каже да јој се свидело што је тако мали и сладак.....


ili je pobedila ljubav ili je pobedila njegova alatka od pola metra :rotf:
 
ili je pobedila ljubav ili je pobedila njegova alatka od pola metra :rotf:

Брате можда си и у праву,ти мали људи имају велик ***** дефинитивно,морају и они нешто од природе да добију :)
Знам лика који је савршене висине за мушкарца,дакле 180 цм и има 22 цм алатку а ја висок ко жирафа,пола девојака су прениске за мене имам јебених 195 :( и мање од 20 цм :(
 
Брате можда си и у праву,ти мали људи имају велик ***** дефинитивно,морају и они нешто од природе да добију :)
Знам лика који је савршене висине за мушкарца,дакле 180 цм и има 22 цм алатку а ја висок ко жирафа,пола девојака су прениске за мене имам јебених 195 :( и мање од 20 цм :(

Sta "jebenih 195"!? To je idealna visina za muskarca. :zaljubljena:
 
Sta "jebenih 195"!? To je idealna visina za muskarca. :zaljubljena:

Ахаха хвала ти али тешко.Колико си ти висока кад ти је то идеално за једног момка?
Најидеалнији су момци од 180 цм јер имају огроман избор и могу бити са девојкама које су високе од 160 до 180 опуштено а ја само са девојкама преко 173 - 174,чак и онда сам доста виши и крупнији од њих..:( ал шта ћу мајка природа
 
Visoke su sexy,voleo bi da imam jednom u zivotu curu koja je bar 20 cm visha od mene, cisto da isprobam i tu varijantu ljubavi :)

То су баш маштарије :) па где ћеш 20 цм вишу сунце ти..колико си ти висок?
Док сам био у пубертету и док нисам израстао имао сам вишу девојку од мене и могу ти рећи да уопште није лоше ;)
 
То су баш маштарије :) па где ћеш 20 цм вишу сунце ти..колико си ти висок?
Док сам био у пубертету и док нисам израстао имао сам вишу девојку од мене и могу ти рећи да уопште није лоше ;)

Zato mastarije, 176cm sam visok, znaci tu nekde oko 2m, ne smem ni da pomislim koliko mi to sexy deluje, uveren sam da nmalo nije loshe :)
 
Zato mastarije, 176cm sam visok, znaci tu nekde oko 2m, ne smem ni da pomislim koliko mi to sexy deluje, uveren sam da nmalo nije loshe :)

Ја сам у то време имао мало више од 170 она је била 15-ак цм виша али врло секси и заиста то код мушкарца буди разноразне маштарије.Ипак смо ми навикли њих да гледамо са висине :) Кад сам је питао дали јој смета што сам нижи рекла је да јој напротив то баш одговара јер воли да доминира..па сад ти види ;)
Сад имам 195 цм и криво ми што нисам остао макар на 180.Уколико си стао са растом буди срећан!Боље и 176 него коњина ко ја!
 
jeste neobicno ali to nikako ne bi smelo da bude presudno.....naravno da je najvaznije je da se slazu kao ljudi i da im je sex fantastican....on ce imati malo vise posla sa njenim nogama ali ne verujem da ce mu to tesko pasti :D....

p.s. ja sam mala kao mis 158 cm i nemam taj problem....;)
 
Kako ih vidite i koja razlika u visini je za vas podnosljiva?

viđam to često...
...misim...znam da će te vi odozgo iz begeta i drugih urbanih krajeva da kažete...eh - ko da je to nešto čudno, to je normalno...pa da, jes...al za ovu moju tursku kasabu i to je anomalija...:lol:

...pa koji cm može...al misim...za glavu...:lol: ...može i to, al malo je smešno da on mora da se popne na stepenik da bi je dohvatio i poljubio...:lol:
 
viđam to često...
...misim...znam da će te vi odozgo iz begeta i drugih urbanih krajeva da kažete...eh - ko da je to nešto čudno, to je normalno...pa da, jes...al za ovu moju tursku kasabu i to je anomalija...:lol:

...pa koji cm može...al misim...za glavu...:lol: ...može i to, al malo je smešno da on mora da se popne na stepenik da bi je dohvatio i poljubio...:lol:

idem ti jedared sa folkora, bilo vece, i dvoje se ljube na ulici....vidim ja, nesto tu ne stima i skontam da je cura vislja od lika za glavu i da je ona njega zagrlila kako to inace grli muskarac...prvi put sma se malo strecnula, jeste malo smesno, ali sam se posle navikla i bas su mi bili simpaticni....:)
 

Back
Top