Quantcast

Виртуелни рат: Македонија инвазију Бугарске!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jasami Bicufin

Poznat
Banovan
Poruka
8.435
Poruka
60.356
Македонија објавила рат Бугарској. Македонска војска је већ пред Софији и остатак дана се очекује да падне на бугарске престонице.

http://www.sitel.com.mk/dnevnik/makedonija/virtuelna-vojna-makedonija-ja-napadna-bugarija
Е, Туте су вам нужне ко по' балеге у џепу... Са све оним Турцима и Цигерима са којима и они сами не знају шта ће.

Andjela

Elita
Poruka
23.875

карлос

Veoma poznat
Poruka
10.764
...samo pusti virtuelni snovi... :)
A kad cete nama da objavite rat?
Вама нема потребе да објвљујемо рат.веч смо вам узели Вардарски део.Нема више јужна Србија,нема више Вардарска бановина.Хе хе ајц.....

Poruka
60.356
e sto ste neki, dajte podrzite bracu Makedonce protiv Tuta..samo napred..i ja podrzavam makedonsku naciju,niste vi ni Srbi ni Bugari ni Siptari, vec Makedonci i to ostanite, sami i samostalni...tako da znate da nisu svi Srbi sovinisti prema vama
Ima logike, i mogu to lično potvrditi. Odslužio sam vojsku na Vojnom aerodromu Petrovac kod Skoplja i znam da nam je narod(Makedonci, ne i šipiji)naklonjen. E sad što im je rukovodstvo takvo kakvo je...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.