Virtuelna ljubav

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
48.647
Мени су битни мирис, укус. Шта да радим, не могу против себе. То не значи да људи који ми у том смислу не пријају нису уредни, чисти... пошто видим да неки не разумеју. Само нису за мене. Ни ја за њих. Потребно ми је да је то домаће, познато иако ново, да ми је неутрално. Не умем другачије да објасним. То се да наслутити већ код блиског шапутања или пољупца. Уопште се не мора ићи даље.

Heidfeld fan

Veoma poznat
Poruka
12.045
Da li ste se sa nekim zavoleli samo preko pisane reči? Niste čuli glas, niste razgovarali.
Zašto se to desilo?
Naletela sam na jednu fotku sa komentarom, pa me je zagolicalo da ovo pitam..

Pogledajte prilog 1205251

Iskusili nekada?
Da li ste se posle upoznali? Da li ste nastavili ljubav u realnom kontaktu?

Неколико пута ми се то десило.

п.с. Једном сам и упознао цуру али је излазак био потпуни фијаско.

koto

Buduća legenda
Poruka
42.373
Ja kada se sećam hladnoće, snega, recimo:
Niti se sećam hladnoće, niti se sećam mirisa svega - imam samo neke slike, koje lagano blede kako vreme odmiče.
Ne sećam se ni jednog osećaja živo, toliko da mogu taj osećaj da vratim...
ja kad se secam snega, secam se:
kad sam se zabila sankama u zivicu, trenutka pre mi je zauvek urezan veoma zivo
kad sam pesacila po snegu ko deda i abke, 5 km, jer autobus nije isao..beli sneg, do kolena, ja idem..mozda sedmi razred..
kad sam kod iste bake i deda bazala po sneznim poljima i cital puskina, pa propadnem u sneg do grla:)))
nema tih "zivih" secanja mnogo..vecinom kao sto rece, kao u flimu..koji sam davno gledala: znam radnju, ali kao da se desilo nekom drugom.
ne mogu bas da skontam koje sma dogadjaje pamtila..nema nekog pravila. valjda intenzivne: i lose i dobre. i sretne i nesretne
bilo je toliko sretnih
i toliko nesretnih
jbg, kad imas talenat za emociju to je i veoma dobro i veoma lose.
kao i sve u zivotu.
ali ono sto znam i sto sam sigurna, je da sam zivela moj zivot.
nisam ga prespavala.
a to je vazno, kad pogledas iza sebe sta vidis..
mism, meni je vazno.
oduvek imam to, da mi nesto ne promakne..pa sam zato srljala nekad..
jbg, svi smo ono sto smo, placao cenu za to.

P

pasuljsko rebarce

Gost
Hm... mislim na one koje nam ostanu u duši.. nezavisno od te druge osobe, koja naravno da ne može da bude totalni skot da bi ostao u duši
u dusi ne ostaje nista
ostaju samo oziljci i mozda neki mirisi vezani za secanja

ono sta je vazno, najbitnije se desava kad si na ziletu zivota i smrti
i javlja ti se jedino sto ti je u zivotu vredelo
a to su obicno deca
iako su generalno sva decurlija manje vise kao damoklov mac ili bozija kazna
posto ti za zivota izedu dzigericu

paketije

Domaćin
Poruka
3.002
Hm... mislim na one koje nam ostanu u duši.. nezavisno od te druge osobe, koja naravno da ne može da bude totalni skot da bi ostao u duši
Ljudi bolje i duze pamte lose dogadjaje u svom zivotu, nego dobre.Problem je sto kada izvuces , recimo, silovanje , iz memorije, ponovo ga dozivljavas.Zato je mozda bolje da pustis da proslost pokopa svoje mrtve,i da nema vise reminiscencija. O ljubavi je napisano puno toga.Verovatno najomiljenija tema pesnika, i filmadzija.U jednom ljudskom veku se desi jedna ili mozda dve ljubavi; ostalo su dosadjivanja

Paula

black cat
Moderator
Poruka
11.388
Ljudi bolje i duze pamte lose dogadjaje u svom zivotu, nego dobre.Problem je sto kada izvuces , recimo, silovanje , iz memorije, ponovo ga dozivljavas.Zato je mozda bolje da pustis da proslost pokopa svoje mrtve,i da nema vise reminiscencija. O ljubavi je napisano puno toga.Verovatno najomiljenija tema pesnika, i filmadzija.U jednom ljudskom veku se desi jedna ili mozda dve ljubavi; ostalo su dosadjivanja
Ja bolje pamtim lepe događaje.. one teške gledam sad mnogo lepše nego tada

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.