Virtuelna ljubav

Владан

Buduća legenda
Poruka
33.077
Наравно. Све је почело преко писаних речи друштвене мреже, после чуо њен слатки глас преко телефона , затим видео позив Скајп.. Завршено виртуелно..

Нова етапа :)
Почело виђање у кафићима, ресторанима, летовања....
Родила ми предивну децу. Волим своју жену..❤️

Calla Zantedeschia

Buduća legenda
Poruka
27.448
Наравно. Све је почело преко писаних речи друштвене мреже, после чуо њен слатки глас преко телефона , затим видео позив Скајп.. Завршено виртуелно..

Нова етапа :)
Почело виђање у кафићима, ресторанима, летовања....
Родила ми предивну децу. Волим своју жену..❤️
Ima nade za ovaj svet.

Kosta2

Legenda
Poruka
64.989
Da li ste se sa nekim zavoleli samo preko pisane reči? Niste čuli glas, niste razgovarali.
Zašto se to desilo?
Naletela sam na jednu fotku sa komentarom, pa me je zagolicalo da ovo pitam..

Pogledajte prilog 1205251

Iskusili nekada?
Da li ste se posle upoznali? Da li ste nastavili ljubav u realnom kontaktu?

Da.
Ne.
Ne.
Ova dva ne su bila unapred dogovorena. Obećali smo jedno drugom da se nećemo naći.

Bilo je prelepo i nezaboravno. Nikad "čistije" nisam voleo. :heart:

koto

Buduća legenda
Poruka
42.328
A javno je samo poligon za selekciju.

Da vas poštedim izgubljenog vremena i nespunjenih nadanja:
Od mene ćete ra cku dobiti ra cku posle dve nedelje...
mora da je neki fenomenalan kad si tako stedljiv :rotf:
ziv bio, samo ne daj! stisni, te zene bre to ludo nenormalno, samo bi da se krese..:kafa:
istina je: nikad nisma ostala sa nekim ako sex nije bio dobar. malo si omasio oko roka: bilo je mnooogo vise od dve nedelje
a omasio si i oko ljubavi: ljubav se opredeljenje da volis nekog u koga si zaljubljen, ona nema veze sa sexom.da ga upoznas, da ga prihvatis. retka je, skoro ko bele pcele:)

Bela pčela

Ističe se
Poruka
2.378
mora da je neki fenomenalan kad si tako stedljiv :rotf:
ziv bio, samo ne daj! stisni, te zene bre to ludo nenormalno, samo bi da se krese..:kafa:
istina je: nikad nisma ostala sa nekim ako sex nije bio dobar. malo si omasio oko roka: bilo je mnooogo vise od dve nedelje
a omasio si i oko ljubavi: ljubav se opredeljenje da volis nekog u koga si zaljubljen, ona nema veze sa sexom.da ga upoznas, da ga prihvatis. retka je, skoro ko bele pcele:)
Nije, teta Koto.
Stisnem ga, tek ponekad, da se smiri... :rumenko:
Nisam omašio ništa - Vi ste omašili.
Tema je virtuelna ljubav. Koja se, kod nekoliko učesnica - prekida - ako se posle dve nedelje "ne proba. "
A onda se svaka, izgleda, prekida i ako seks nije zadovaljavuć...
A on prestaje to da bude, jer je zasićenje nemimnovnost...
O tome sam skoro pisao, da se ne ponavljam.
I čemu onda reči, kao okidač, koji to i nije.
I one prestaju da privlače, ako racku omane?
Njihova lepota i privlačnost nestajei bledi?
Čak i ako ga ne upoznaš fizički; nemate seks, ali postoji razumevanje i prihvatanje?
Jel i to ljubav, u neku ruku, teta Koto?
Mogu li ja reći da Vas volim, čak i ako se nismo "omirisali"?
Da li je torta lepa i ako je nismo pojeli celu, već samo jedno parče?

koto

Buduća legenda
Poruka
42.328
vecito pitanje, sta je starije-koka ili jaje
ne znam kojim redom da ti odgovorim.
ne secam se sexa, secam se osecaja..zivo, kao da je juce bilo. mirisa. zagrljaja. neznosti. strasti.

nije sex samo trpanje srce moje. sex je najbliskiji kontakt dva ljudska bica.
i ako je pre sexa bila rec, i osmeh i ako je bila ljubav, nema niceg na ovom svetu sto se sa tim takvim sveprozimajucim kontakom moze uporediti.

e sad, da li je moguce voleti nekog koga nisi kako kazes omirisao? naravno da jeste. nemam cak ni potrebu da etiketiram i razvrstavam kao e sad je ovo ljubav ovo je prijatlejstvo
i prijatelje volis. ako ne volis, nije to to
a to sto bledi..pa i zivot bledi. smenjuju se godisnja doba.
jel to znaci da leta nije ni bilo, jer je dosla jesen? ne znaci. sve je u zivotu promena.
ja sam taj strastveni-zauvek voleci tip-pisala sam o tome. za mene je zagonetka kako to ljubav "prodje"
mene nikad nije "prosla"- nego kad pocne previse da me boli, odustanem od nje, i mesecima se lecim lecim lecim..kao ovisnik
pa preguram, pa ponovo
e sad vec duze vreme nema ponovo, valjda sam se potrosila. i dalje volim na divan bestelesni nacin sve moje ljubavi. nikoga ne mrzim, ni na kog nisam ljuta. dusa mi je cista i vedra, nasmesena. mozda bih sad mogla da probam i tu platonsku ljubav:)))))
ali cak i tu, zelela bih da me neko uzme za ruku. da me zagrli.
reči , ma kako bile lepe, duboke i iskrene bile, to naprosto ne mogu.

Bela pčela

Ističe se
Poruka
2.378
vecito pitanje, sta je starije-koka ili jaje
ne znam kojim redom da ti odgovorim.
ne secam se sexa, secam se osecaja..zivo, kao da je juce bilo. mirisa. zagrljaja. neznosti. strasti.

nije sex samo trpanje srce moje. sex je najbliskiji kontakt dva ljudska bica.
i ako je pre sexa bila rec, i osmeh i ako je bila ljubav, nema niceg na ovom svetu sto se sa tim takvim sveprozimajucim kontakom moze uporediti.

e sad, da li je moguce voleti nekog koga nisi kako kazes omirisao? naravno da jeste. nemam cak ni potrebu da etiketiram i razvrstavam kao e sad je ovo ljubav ovo je prijatlejstvo
i prijatelje volis. ako ne volis, nije to to
a to sto bledi..pa i zivot bledi. smenjuju se godisnja doba.
jel to znaci da leta nije ni bilo, jer je dosla jesen? ne znaci. sve je u zivotu promena.
ja sam taj strastveni-zauvek voleci tip-pisala sam o tome. za mene je zagonetka kako to ljubav "prodje"
mene nikad nije "prosla"- nego kad pocne previse da me boli, odustanem od nje, i mesecima se lecim lecim lecim..kao ovisnik
pa preguram, pa ponovo
e sad vec duze vreme nema ponovo, valjda sam se potrosila. i dalje volim na divan bestelesni nacin sve moje ljubavi. nikoga ne mrzim, ni na kog nisam ljuta. dusa mi je cista i vedra, nasmesena. mozda bih sad mogla da probam i tu platonsku ljubav:)))))
ali cak i tu, zelela bih da me neko uzme za ruku. da me zagrli.
reči , ma kako bile lepe, duboke i iskrene bile, to naprosto ne mogu.
Ja kada se sećam hladnoće, snega, recimo:
Niti se sećam hladnoće, niti se sećam mirisa svega - imam samo neke slike, koje lagano blede kako vreme odmiče.
Ne sećam se ni jednog osećaja živo, toliko da mogu taj osećaj da vratim...

Bela pčela

Ističe se
Poruka
2.378
Pamtim te ljudske momente, bilo koja osoba da je u pitanju. Sve ostalo se trudim da zaboravim.
A, sećaš li se mirisa ruže?
Znaš: Stručnjaci za marketing kažu da je najteže napraviti reklame za njih.
Mirisa ruže ćeš se setiti tek kada osetiš njen miris, a bez istog podsećanja i asocijacije nema.
Isto je sa hladnoćom, ili bilo kojim osećanjem, pa i ljudskim...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.