Virtuelna ljubav

Paula

black cat
Moderator
Poruka
27.390
Da li ste se sa nekim zavoleli samo preko pisane reči? Niste čuli glas, niste razgovarali.
Zašto se to desilo?
Naletela sam na jednu fotku sa komentarom, pa me je zagolicalo da ovo pitam..

virtuelan svet.png


Iskusili nekada?
Da li ste se posle upoznali? Da li ste nastavili ljubav u realnom kontaktu?
 
Da li ste se sa nekim zavoleli samo preko pisane reči? Niste čuli glas, niste razgovarali.
Zašto se to desilo?
Naletela sam na jednu fotku sa komentarom, pa me je zagolicalo da ovo pitam..



Iskusili nekada?
Da li ste se posle upoznali? Da li ste nastavili ljubav u realnom kontaktu?
iskusila :zaljubljena:

ja sam ovde upoznala muza
pardon, buduceg muza :rotf:
 
Da li ste se sa nekim zavoleli samo preko pisane reči? Niste čuli glas, niste razgovarali.
Zašto se to desilo?
Naletela sam na jednu fotku sa komentarom, pa me je zagolicalo da ovo pitam..

Pogledajte prilog 1205251

Iskusili nekada?
Da li ste se posle upoznali? Da li ste nastavili ljubav u realnom kontaktu?
Obrnuti redosled u odnosu na RL.
I reakcija mozga kao najveceg seksualnog organa koji ujedno pravi i intelektualnu selekciju i dozivljaj kroz te procitane reci, a ujedno podrzava i emotivni pristup.
 
Da li ste se sa nekim zavoleli samo preko pisane reči?
Jesam. U to doba su se jos skenirale slike i slale.
Niste čuli glas, niste razgovarali.
Tocno
Zašto se to desilo?
Ne razumijem pitanje.
Naletela sam na jednu fotku sa komentarom, pa me je zagolicalo da ovo pitam..
Iskusili nekada?
Da
Da li ste se posle upoznali?
Da
Da li ste nastavili ljubav u realnom kontaktu?
Da. Bila je to ozbiljna veza. ali se nismo mogli dogovorit oko nekih stvari.

Hvala na intervju-u i dovidenja.

Edit- Nadodao bi samo dok mogu da sam njenu sliku vidio tek kasnije. Znaci zaljubljivanje preko slova.
 
Da li ste se sa nekim zavoleli samo preko pisane reči? Niste čuli glas, niste razgovarali.
Zašto se to desilo?
Naletela sam na jednu fotku sa komentarom, pa me je zagolicalo da ovo pitam..

Pogledajte prilog 1205251

Iskusili nekada?
Da li ste se posle upoznali? Da li ste nastavili ljubav u realnom kontaktu?
Ozenio sam se tako...
 
Obrnuti redosled u odnosu na RL.
I reakcija mozga kao najveceg seksualnog organa koji ujedno pravi i intelektualnu selekciju i dozivljaj kroz te procitane reci, a ujedno podrzava i emotivni pristup.
Aha, pa jeste mozak najveći seksualni organ, ali kako pravi selekciju? ne verujem da smo toga svesni baš.. neki elementi su nam jasni, ali opet zašto baš ta osoba a ne neka druga.. ? I posebno ono, kako je došlo do toga da bude istovremeno? To su ipak mala čuda :).
 
Da i ja napišem.
Jednom je bilo obostrano.. Mada nisam sigurna da je ljubav bila nastala virtuelno.. zainteresovali smo se i to veoma, ali smo se ubrzo i upoznali.
Pa, nismo došli ni do 4. str PP-a :). Jer.. već posle par postova sam shvatila da je bliskost i sličnost velika i da je "opasnost" po mene. A kada smo se prvi put čuli preko telefona, znala sam da će naš odnos biti temeljan.
No, epilog. Završila se veza, ali kao osobe smo i dalje bliski.

Da li će se ponovo tako nešto desiti, ne znam
 
Aha, pa jeste mozak najveći seksualni organ, ali kako pravi selekciju? ne verujem da smo toga svesni baš.. neki elementi su nam jasni, ali opet zašto baš ta osoba a ne neka druga.. ? I posebno ono, kako je došlo do toga da bude istovremeno? To su ipak mala čuda :).
Plastican primer. :D
Uzmes da citas neku knjigu i sa svakim novim pasusom ti je sve interesantnija, divis se lepoti reci, misli, sve vise te uvlaci u radnju, poistovecujes se, saznajes nesto novo, preispitujes se, emotivno se vezujes za likove, vracas se unazad na vec procitano, ponovo razmisljas itd.
A onda uzmes neku drugu, pocnes citanje i nista. Pitas se kako ti se drugarica tako odusevila tom knjigom kad ti u njoj nista specijalno ne vidis. Cak ti je potpuno neinspirativna i prazna.
Ljudi su ponekad kao te knjige koje „citamo“ i kroz njihove misli i reci ih upoznajemo.
S tim sto VL ostavlja puno prostora za umisljaje. Ne da u RL toga nema, jer ima, ali nema bas toliko prostora za to.
 
Sve da
Da li ste se sa nekim zavoleli samo preko pisane reči? Niste čuli glas, niste razgovarali.
Zašto se to desilo?
Naletela sam na jednu fotku sa komentarom, pa me je zagolicalo da ovo pitam..

Pogledajte prilog 1205251

Iskusili nekada?
Da li ste se posle upoznali? Da li ste nastavili ljubav u realnom kontaktu?
Da da da/ne
 

Back
Top