VIRTUALNI SEX BUDUĆNOSTI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ILLUMINAT

Domaćin
Banovan
Poruka
3.050
Pošto vidim da se većina forumaša pali na virtualne sokiće i kafice, kapiram da će se i u budućnosti paliti na virtualni sex. Mislim da će informatički inženjeri napraviti uređaj za muškarce i za žene, pa muškarac ga natakne na čolda a žena zadene u picu, pa se u isto vreme konektuju na Internet - i, umesto da čatuju, upražnjavaju virtualni sex. I bude im lepše nego kad se sretnu: nema prdenja, znojenja i ostalog smrada. Mašala. Šta mislite o tome?
 
Pošto vidim da se većina forumaša pali na virtualne sokiće i kafice, kapiram da će se i u budućnosti paliti na virtualni sex. Mislim da će informatički inženjeri napraviti uređaj za muškarce i za žene, pa muškarac ga natakne na čolda a žena zadene u picu, pa se u isto vreme konektuju na Internet - i, umesto da čatuju, upražnjavaju virtualni sex. I bude im lepše nego kad se sretnu: nema prdenja, znojenja i ostalog smrada. Mašala. Šta mislite o tome?
mnogo gledas vudi alena
 
Negde sam citao da vec rade na tome.
Otprilike, stavis neku kacigu, nataknes nesto na dzoku i klik, klik, izaberes partnerku, situaciju, ponasanje, karakter i teraj....
Kazu da ce to u bliskoj buducnosti biti moguce i potpuno bezbedno
Videcemo...
 
Па одакле да се конектује на интернет? :)

umesto da čatuju, upražnjavaju virtualni sex. I bude im lepše nego kad se sretnu: nema prdenja, znojenja i ostalog smrada. Mašala.

Не знам с ким си досад упражњавао сексуална искуства, али бих ти предложио да баталиш даље односе са уличаркама које покупиш ко зна где пијане... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Negde sam citao da vec rade na tome.
Otprilike, stavis neku kacigu, nataknes nesto na dzoku i klik, klik, izaberes partnerku, situaciju, ponasanje, karakter i teraj....
Kazu da ce to u bliskoj buducnosti biti moguce i potpuno bezbedno
Videcemo...

Ма ***** то... и нешто се сјебе и опали те струја, па ти после кукај... :mrgreen:

Лепо је Шешељ рекао да неће notebook у Хагу, само добра стара писаћа машина, па тако у овом случају и ја бирам добру стару десницу... :mrgreen:
 
Pošto vidim da se većina forumaša pali na virtualne sokiće i kafice, kapiram da će se i u budućnosti paliti na virtualni sex. Mislim da će informatički inženjeri napraviti uređaj za muškarce i za žene, pa muškarac ga natakne na čolda a žena zadene u picu, pa se u isto vreme konektuju na Internet - i, umesto da čatuju, upražnjavaju virtualni sex. I bude im lepše nego kad se sretnu: nema prdenja, znojenja i ostalog smrada. Mašala. Šta mislite o tome?

placem od smeha stomak me boli :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Ма ***** то... и нешто се сјебе и опали те струја, па ти после кукај... :mrgreen:

Лепо је Шешељ рекао да неће notebook у Хагу, само добра стара писаћа машина, па тако у овом случају и ја бирам добру стару десницу... :mrgreen:

8) jes bre, u pravu si.
Djavolska je stvar taj racunar.
A najgore je da se zanesesh pa te ukucani nadju kako dahces pod nekom kacigom i mlatis se napred-nazad, sa sve nadignutim dzokom....pomisle da te drmnula struja i opale te lopatom
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top