A1 / Vip mobile - Pitanja i odgovori

trenutno je vip najeftiniji za kupovinu dobrog fona... imas 5 soma popust ako imas racun u societe generale, 10 posto ako placas keshom ili karticom i soma ako imas preko 60 godina :hahaha:

iphone 7 sa najeftinijim paketom od 500 kinti dodje za 150 do 200 evra jeftiniji u vipu od telenora...plus su simfre svi telefoni koje prodaju.
 
poricem sve sto sam do sad dobro napisao o Vipu.vip ima UBEDLJIVO najgoru mrezu i signal,kao i najgori mobilni internet.i DNO tehnicku podrsku,koja ne radi nista,operateri su kao GOV0RNI AUTOMATI,samo ponavljaju jedno te isto,a nista se ne desava na bolje.ZAOBICI VIP U SIROK0M LUKU!


:ok:

Кратко и јебитачно:
VIP-prevaranti
 
zavisi sta kome treba

dok sam bio u mts-u stizali su mi veliki racuni , bez sanse da dokazem da sam u pravu

u vipu sam vec evo 6 god , jednom su mi neki prevaranti slali svoje reklamne poruke i to naplacivali meni 150 din

i ljudi iz vipa su mi izasli u susret i nisu mi to naplatili

zadovoljan sam vezom a cena je kao i kod drugih

zasto bi oni bili humaniji od mts-a , oni su privatna firma , malo nas i deru koliko nas mts dere

a telenor mi je skup i za telefone i za ponudu
 
Vip ponude i ne gledam, unapred znam da su prevara. Neograničeno u mreži je tek pošto potrošiš svoj paket znači apsolutno bezvredna opcija i još je začine čestim prekidima veze, lošim signalom itd. Ovih dana vip radi katastrofalno, ništa ne čujem ljude sve kroz neko krčanje i drndanje. I to neograničeno sitnim slovima ograniče na broj sati tako da bi vip pakete jednostavno nazvao- dva ništa za nešto. Telekom radi bez ikakvih problema.

Bajdvej kome trebaju mrtve sms poruke danas?!? :lol:

U vipu imam neki paket koji sam svojevremeno sam izmislio, do dan danas nisam naišao na bolju ponudu. 320 dinara sat vremena :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
zavisi sta kome treba

dok sam bio u mts-u stizali su mi veliki racuni , bez sanse da dokazem da sam u pravu

u vipu sam vec evo 6 god , jednom su mi neki prevaranti slali svoje reklamne poruke i to naplacivali meni 150 din

i ljudi iz vipa su mi izasli u susret i nisu mi to naplatili

zadovoljan sam vezom a cena je kao i kod drugih

zasto bi oni bili humaniji od mts-a , oni su privatna firma , malo nas i deru koliko nas mts dere

a telenor mi je skup i za telefone i za ponudu

Imam bas obrnuto iskustvo. Od dolaska VIP-a u Srbiju prvih godinu dana sam koristio njihove usluge i jednom su mi nabiflali racun za koji nisu mogli da dokazu da je toliki, rekli su da nemaju tehnicke mogucnosti za listing a imaju mogucnosti da ti dostave veliki racun.
Presao sam u MTS i imam tri postpejd broja. Nikada problem godinama......
 
Ljudi da li se samo meni megabajti u VIPu trose nenormalnom brzinom? Imam instaliran samo mejl,viber i whatsap.Ovo je stvarno strašno.10mb za minut valjda ode
Uključi mobilni Internet samo kad koristiš neki od tih programa, da ti ne bi stalno "cureo" protok van tvog znanja.

Ako ti odlaze megabajti a mobilni Internet ti je ugašen, onda nešto nije u redu i trebalo bi da se obratiš podršci ili nekoj njihovoj ispostavi.
 
Postavio sam pitanje na jos jedno mesto,pa cu samo copy-paste.


Ok,sad sam popizdeo i jebacu im majku barem mi godine trebale.
Subota, 11. februar, u toku gledanja serije preko interneta,na laptopu mi se zamrzava slika i ubrzo se gasi. Upaljujem,ali izbacuje samo gresku Smart Hard Disk Error 301 i nudi mi Repair,koji jelte nije moguce uraditi,jer sam pristupio BIOSU i utvrdio da hard disk uopste ne radi,ne prepoznaje ga,dakle crko iliti rikno.
Ponedeljak, 13. februar, odnosim laptop u Vip poslovnicu gde mi momak uzima podatke, pise opis problema, i kaze zvace me kad se vrati sa popravke.
Danas, utorak, 21. februar, stize mi obavestenje 'vas zahtev nije prihvacen', dakle odbijena reklamacija.
Moje konkrentno pitanje je,gde, sta, i kako, kome se obracam, gde podnosim tuzbu? Treba li ima li svrhe prvo se zaliti zastiti potrosaca ili neka druga fora pa onda tuzba?
Ili ipak samo raskid ugovora? Kako to ide?
 
Postavio sam pitanje na jos jedno mesto,pa cu samo copy-paste.


Ok,sad sam popizdeo i jebacu im majku barem mi godine trebale.
Subota, 11. februar, u toku gledanja serije preko interneta,na laptopu mi se zamrzava slika i ubrzo se gasi. Upaljujem,ali izbacuje samo gresku Smart Hard Disk Error 301 i nudi mi Repair,koji jelte nije moguce uraditi,jer sam pristupio BIOSU i utvrdio da hard disk uopste ne radi,ne prepoznaje ga,dakle crko iliti rikno.
Ponedeljak, 13. februar, odnosim laptop u Vip poslovnicu gde mi momak uzima podatke, pise opis problema, i kaze zvace me kad se vrati sa popravke.
Danas, utorak, 21. februar, stize mi obavestenje 'vas zahtev nije prihvacen', dakle odbijena reklamacija
.

Moje konkrentno pitanje je,gde, sta, i kako, kome se obracam, gde podnosim tuzbu? Treba li ima li svrhe prvo se zaliti zastiti potrosaca ili neka druga fora pa onda tuzba?
Ili ipak samo raskid ugovora? Kako to ide?

Poštovani, vidim neko je gore napisao Vip-prevaranti. To je najpribližnija definicija poslovne politike i odnosa prema klijetima od strane te austrougarske firme.

Njihov kol centar je posebna priča. Vi preko njih i njihovih ljubaznih, a lažnih obećanja, ne možete rešiti nijedan nastali problem. Uglavnom se svodi na obećanje "zvaće vas neko uskoro", ali se to uskoro nikada ne dogodi, bez obzira koliko puta ih na pristojana način kontaktirali.

Iskustva nekolicine poznanika koji su naseli na Vip-prevaru, a potom pobegli kod drugih operatera glavom bez obzira, grozna su!

Sve u svemu - ČUVAJTE SE VIP-PREVARANATA!
 
Kakav internet može vip da ima ako je meni telefon u strogom centru beograda povremeno nedostupan? Msm na telefonu stoji domet ali ne zvoni pa mi ljudi pišu na vajber i skajp da se javim. Čak ni ne šalju one poruke o propuštenim pozivima nego se prave mutavi. Najgori operater na zemaljskoj kugli.

Prošli mesec su mi isključili telefon jer sam bio u inostranstvu, platim račun i oni mi ponovo isključe telefon posle samo 25 dana odsustva. Smrdljiva vip pokvarena lopovska govna.
 
Aha hvala. :) Ne znam sta da radim sa gospodom iz MTS-a. Imam 10mb za 1500din mesecno. 7 godina kod njih. Ok je bilo do pre dve godine kad cesto zabode da samo ucitava ili da ne ucita stranicu, a konekcija ok. Zvao sam ih i dodje cika izmeri ok konekciju, zamenili jednom ispravljac, kablu i ruter. Kad sam trazio ruter neki moderniji i da povecam brzinu nisu mi dali dok sam pod ugovorom. Ne znam da li je problem mala brzinu sa mtsom il do njih.
 
Jesi putovao skoro negde? Nisi, u svetu je internet trenutan, strane se otvaraju u treptaju oka. Ovde je praistorija u pitanju, mislim da je net malo brži od dajlapa ponekad. Strašna tragedija, nisu 5 dinara ulagali u infrastrukturu nego koriste Titove žice kaka crna optika :lol:
 

Back
Top