Quantcast

Vintage Avatar

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ShadowNinjaMan

Primećen član
Poruka
550
Molim moderatora da posalje upozorenje korisniku Vintage zato sto kao Display Picture drzhi lazhnu zastavu drzhave "Kosova".Ja sam mu poslao 1 privatnu poruku i odgovorio mi je tako sto me je vredjao i nece da promeni.To ne vredja samo mene vec vecinu korisnika na forumu Krstarica.

Hvala.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.618
Molim moderatora da posalje upozorenje korisniku Vintage zato sto kao Display Picture drzhi lazhnu zastavu drzhave "Kosova".Ja sam mu poslao 1 privatnu poruku i odgovorio mi je tako sto me je vredjao i nece da promeni.To ne vredja samo mene vec vecinu korisnika na forumu Krstarica.

Hvala.
koliko ga ja znam, na osnovu njegovih postova, i par razmenjenih poruka, nije te vredjao, ali ako ti je rekao da nece, a ti to smatrao uvredom to je vec nesto drugo. bilo bi interesantno kada bih ti ja poslao par pp. sa pocetka da vidis sta je vredjanje. ali rekoh,bio pocetak i....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.