Quantcast

Vilson: Vučić će biti zapamćen po zatvaranju kosovskog poglavlja

Metronomy

Veoma poznat
Poruka
10.666
A ti imaš 5 godina?Jel znaš šta je sve vučići izjavljivao i šta se od svega toga ostvarilo?Kad on nešto kaže budi uveren da će biti suprotno.A To o kradjama,ubistvima itd pa ko to treba da rešava?Opozicija ili onaj ko je na vlasti već 7 godina?Šta kažeš?Krivi Šolak i Boško? :rotf:
Za razliku od vas koji "unapred ne veruju" tacnije rade da se desi "sto gore to bolje" koji sve radite bez imena i ispod zita ja verujem da nece da potpise nezavisnost kosova, a sumnjam i da ce da potpise bilokakav sporazum o razgranicenju.
Vi mali srpcici bez imena uvek imate nekih primedbi, a masta vam radi svasta dok ladno pljackate i ubijate...
Meni vase intelegencije je malo previse....tako da mi se ne javljate sa tim vasim glupostima....

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.529
Da ali pominje se da će Žvalar potpisati precrtavanje granica a.k.a. odricanje od Kosmeta.
Koja hebena vremena za Srbe! Hitler je svojevremeno radi zaštite nemačke manjine u Čehoslovačkoj jednostavno 'malo' pomaknuo granice i niko se nije bunio! A sada Malog Vuka neki hebu jer hoće malo pomaknuti granicu pokrajine!

Blues Brothers

Veoma poznat
Poruka
14.631
Američki senator Ron Džonson : Vučić zna da dogovor sa Kosovom neće biti popularan, ali "vredi bola"
Džonson, predsedavajući pododbora za Evropu i regionalnu bezbednosnu saradnju u senatskom Odboru za spoljne poslove, kazao je da je uzajamno priznanje "krajnji cilj i razlog zbog kojeg Kosovo učestvuje u dijalogu" i da "razume da je to politički teško" za Vučića.

http://rs.n1info.com/Vesti/a492067/...sovom-nece-biti-popularan-ali-vredi-bola.html
I Ameri su poceli da spoznaju pozrtvovanje i viziju Veliog AV za bolje sutra ...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.