Quantcast

Vilson: Vučić će biti zapamćen po zatvaranju kosovskog poglavlja

Metronomy

Domaćin
Poruka
3.740
A ti imaš 5 godina?Jel znaš šta je sve vučići izjavljivao i šta se od svega toga ostvarilo?Kad on nešto kaže budi uveren da će biti suprotno.A To o kradjama,ubistvima itd pa ko to treba da rešava?Opozicija ili onaj ko je na vlasti već 7 godina?Šta kažeš?Krivi Šolak i Boško? :rotf:
Za razliku od vas koji "unapred ne veruju" tacnije rade da se desi "sto gore to bolje" koji sve radite bez imena i ispod zita ja verujem da nece da potpise nezavisnost kosova, a sumnjam i da ce da potpise bilokakav sporazum o razgranicenju.
Vi mali srpcici bez imena uvek imate nekih primedbi, a masta vam radi svasta dok ladno pljackate i ubijate...
Meni vase intelegencije je malo previse....tako da mi se ne javljate sa tim vasim glupostima....

Blues Brothers

Veoma poznat
Poruka
13.763
Američki senator Ron Džonson : Vučić zna da dogovor sa Kosovom neće biti popularan, ali "vredi bola"
Džonson, predsedavajući pododbora za Evropu i regionalnu bezbednosnu saradnju u senatskom Odboru za spoljne poslove, kazao je da je uzajamno priznanje "krajnji cilj i razlog zbog kojeg Kosovo učestvuje u dijalogu" i da "razume da je to politički teško" za Vučića.

http://rs.n1info.com/Vesti/a492067/Sneator-Vucic-zna-da-dogovor-sa-Kosovom-nece-biti-popularan-ali-vredi-bola.html
I Ameri su poceli da spoznaju pozrtvovanje i viziju Veliog AV za bolje sutra ...