Vilson: Aleksandar Vučić sprema javnost za teške odluke

Srboskizborim

Veoma poznat
Poruka
10.581
Vilson: Vučić sprema javnost za teške odluke
Kada predsednik Aleksandar Vučić kaže da pred Srbijom nisu laki dani, on sprema narod za teške odluke, izjavio je izvršni potpredsednik Atlanskog saveta Dejmon Vilson i poručio da mu čestita na hrabrosti.
Vilson je u intervjuu za Glas Amerike naveo da Amerika treba da nastavi da bude katalizator dijaloga Beograda i Prištine.

https://nova.rs/politika/vilson-vucic-priprema-narod-za-teske-odluke-o-kosovu/

E sad šta to može da znači? Možda opšta vojna mobilizacija i slanje Vojske Srbije na Kosovo i Metohiju radi vraćanja suvereniteta ili je nešto vezano za član 35 predpristupnih pregovora sa Evropskom Unijom? Ko će ga znati?
 
On je jako hrabar na konferencijama za medije gde mu Informer i Goca Uzelac postavljaju pitanja,inače na TV duele sa opozicijom se ne upušta od kad je na vlasti. Očekijem od njega da opet veliča Murata i da se pravda kako nije on kriv što je knez Lazar pukao na Kosovu pa sad on mora da vadi vruć krompir,i to prolazi bez problema
 
Vilson: Vučić sprema javnost za teške odluke
Kada predsednik Aleksandar Vučić kaže da pred Srbijom nisu laki dani, on sprema narod za teške odluke, izjavio je izvršni potpredsednik Atlanskog saveta Dejmon Vilson i poručio da mu čestita na hrabrosti.
Vilson je u intervjuu za Glas Amerike naveo da Amerika treba da nastavi da bude katalizator dijaloga Beograda i Prištine.

https://nova.rs/politika/vilson-vucic-priprema-narod-za-teske-odluke-o-kosovu/

E sad šta to može da znači? Možda opšta vojna mobilizacija i slanje Vojske Srbije na Kosovo i Metohiju radi vraćanja suvereniteta ili je nešto vezano za član 35 predpristupnih pregovora sa Evropskom Unijom? Ko će ga znati?
Prekini da SE. REŠ!!!
 
Vilson: Vučić sprema javnost za teške odluke
Kada predsednik Aleksandar Vučić kaže da pred Srbijom nisu laki dani, on sprema narod za teške odluke, izjavio je izvršni potpredsednik Atlanskog saveta Dejmon Vilson i poručio da mu čestita na hrabrosti.
Vilson je u intervjuu za Glas Amerike naveo da Amerika treba da nastavi da bude katalizator dijaloga Beograda i Prištine.

https://nova.rs/politika/vilson-vucic-priprema-narod-za-teske-odluke-o-kosovu/

E sad šta to može da znači? Možda opšta vojna mobilizacija i slanje Vojske Srbije na Kosovo i Metohiju radi vraćanja suvereniteta ili je nešto vezano za član 35 predpristupnih pregovora sa Evropskom Unijom? Ko će ga znati?
Sprema on narod za izdaju Kosmeta ,ali to mu nece uspeti.
 
''Како остати жив, не пасти под косовску клетву, а ипак продати косово''... питају се Вућкови саветници са њим...
Tako sto gledaju da izmanipulisu narod ,to ce mu biti kraj ,i njemu i njegovim savetnicima i svima koji ga podrzavaju.
Nece mu ni korona i zauzdavanje ,mrcvarenje naroda pomoci vise.
Brzo se sprema kraj diktatorima i diktature na Balkanu .
 
kako pobornik isisa moze da analizira evropljanina?
демкратама попут џеги, није стало да реда и мира у држави Србији, већ само до немира и смена...

она је највећа подршка вучићу, јер не критикује као већина што критикује вучка за бедоћу и бескичмењаљштво, већ претеривањима у критици и сопственим црнилом, само даје Вучку алиби да је критика идиотска...

Џеги је АВ, веровао ти то или не, претераном критиком се критика девалвира...
 
демкратама попут џеги

оно што се овде представља као џеги, је само пример другосрбијанерске умоболности и распадништва (наравно под условом да уопште има 2% везе са Србима)
 
оно што се овде представља као џеги, је само пример умоболности и другосрбијанерског распадништва (наравно под условом да уопште има 2% везе са Србима)
Док га такви критикују, Вучко нема да брине, ал мора да се пази и не допусти себи да су му сви критичари тако неозбиљна конкуренција...

Баш ти најближи и лојални су му непријатељи, у томе и јесте сва његова трагедија...
 
Mi smo 1999. izgubili rat i kao što s ratnim gubitnicima obično biva - izgubili smo i deo teritorije. Ima neke pravde u tome što će to morati da potpiše čovek koji je bio deo tadašnje nerazumne vlasti. No, s njegovim potpisom ili bez njega mi kontrolu nad Kosovom nemamo već 21 godinu i nećemo je ni imati. Tako stvari stoje. Ni meni se to ne sviđa, ali to je tako. Otprilike kao situacija kad je Mađarska 1918. na bojnom polju izgubila 2/3 dotadašnje teritorije. To su potpisali par godina kasnije (Trijanonski sporazum), ali stvarni gubitak se desio kad su se povukli sa teritorija. Kao i mi sa Kosova. Država može i treba da pomaže naš narod tamo, ali od povratka Kosova u Srbiju nema ništa. Pomirite se s tim.
 
Mi smo 1999. izgubili rat i kao što s ratnim gubitnicima obično biva - izgubili smo i deo teritorije. Ima neke pravde u tome što će to morati da potpiše čovek koji je bio deo tadašnje nerazumne vlasti. No, s njegovim potpisom ili bez njega mi kontrolu nad Kosovom nemamo već 21 godinu i nećemo je ni imati. Tako stvari stoje. Ni meni se to ne sviđa, ali to je tako. Otprilike kao situacija kad je Mađarska 1918. na bojnom polju izgubila 2/3 dotadašnje teritorije. To su potpisali par godina kasnije (Trijanonski sporazum), ali stvarni gubitak se desio kad su se povukli sa teritorija. Kao i mi sa Kosova. Država može i treba da pomaže naš narod tamo, ali od povratka Kosova u Srbiju nema ništa. Pomirite se s tim.

Mađarska ne može da se poredi sa SRJ/Srbijom, jer ova potonja nije izvršila agresiju na drugu zemlju. Kosovo tj. otimanje istog je jedinstven slučaj. Ne verujem da je ikada u istoriji ijedna zemlja bila prinuđena da se zvanično odrekne teritorije koja joj je oteta nakon što je na nju izvršena agresija i da onda uspostavlja prijateljske odnose sa onima koji su joj je oteli.

Ali se slažem da je sreća u nesreći što će AV i ID ostati upamćeni kao najveći izdajnici u srpskoj istoriji.
 
Mađarska ne može da se poredi sa SRJ/Srbijom, jer ova potonja nije izvršila agresiju na drugu zemlju. Kosovo tj. otimanje istog je jedinstven slučaj. Ne verujem da je ikada u istoriji ijedna zemlja bila prinuđena da se zvanično odrekne teritorije koja joj je oteta nakon što je na nju izvršena agresija i da onda uspostavlja prijateljske odnose sa onima koji su joj je oteli.

Ali se slažem da je sreća u nesreći što će AV i ID ostati upamćeni kao najveći izdajnici u srpskoj istoriji.
Ma bilo je takvih slučajeva. Život nije pravedan i često nije fer, ali tako je - kako je. Mi smo ratni gubitnik, a poredio sam s Mađarskom čisto zato što smo kao i oni ušli u rat koji nismo trebali. To se moralo izbeći. Sad povratka nema.
 
Ne verujem da je ikada u istoriji ijedna zemlja bila prinuđena da se zvanično odrekne teritorije koja joj je oteta nakon što je na nju izvršena agresija i da onda uspostavlja prijateljske odnose sa onima koji su joj je oteli.
Svaki rat koji je imao jasnog pobednika, zavrsio se gubitkom teritorije porazenog ili davanjem nekog drugog ozbiljnog ustupka (novcana kazna, trgovinske veze i slicno) i uspostavljanjem normalnih odnosa.
 

Back
Top