Vikiliks laze pa se ne krsti: Gasprom korumpirana kompanija.

Па врло је једноставно. Пријатељи лепо мисле једни о другима, а непријатељи лоше.

Znaci, ako Ameri misle da je Tadic kilavko, slabic, plasljivko, to znaci da su Ameri neprijatelji Tadica.

Ili: Svako (tadic) ko misli kao proamericki ustasa (mesic) bi drzavnu, stratesku kompaniju prodao Rusima. Nesto mi ovde ne stima.

Yebote, totalna zapetljancija :(

A da. Da ne zaboravim. Sve mi je jos nejasnije kad u sve ovo ukljucimo i to da je Tadic prodao NIS Gaspromu.

Tek onda mi nista nije jasno:

Tadic misli kao ustasa jer je americki poslusnik, pa je zato prodao NIS Gaspromu prevarantskoj i korumpiranoj kompaniji iz Rusije koja je mafijaska i lopovska drzava.

Tako izgleda :(

MA DOAKACES TI NJIMA . JOS PAR POSTOVA I SVE CE TI BITI JASNO .

Znaci, ako Ameri misle da je Tadic kilavko, slabic, plasljivko, to znaci da su Ameri neprijatelji Tadica.

Ili: Svako (tadic) ko misli kao proamericki ustasa (mesic) bi drzavnu, stratesku kompaniju prodao Rusima. Nesto mi ovde ne stima.

Yebote, totalna zapetljancija :(

Не. Тадић и Месић су истомишљеници, а американци и руси противници.

Strasno sta se sve objavljuje po ovom Vikiliksu.

Najpre su lagali da Tadic misli isto kao Mesic, pa onda da je Rusija mafijaska i kriminalna drzava, pa sad kako je Gasprom korumpirana kompanija koju dobit ne interesuje.

Odakle pravo nekim Amerikancima da ovako blate naseg predsednika i Ruse :evil:

A sta ako je istina sve ovo? Da Tadic zaista misli kao Mesic, a da je i ovo o Rusiji i Gaspromu sve istina. Ne moze jedno da bude istina, a drugo laz. Ili je sve istina ili je sve laz.

Ako je istina, kako smo mogli da dozvolimo da nas NIS bude prodat Rusima :(

Nadajmo se, braco Srbi, da vise nijedna nasa kompanija nece biti prodata ruskim prevarantima :evil:

http://www.kurir-info.rs/planeta/vikiliks-iz-casa-u-cas/vikiliks-gasprom-korumpirana-i-lose-organizovana-kompanija-68369.php

alo, vikiliks je izvor, pisac dokumenta je americka diplomatska misija u moskvi i o njihovom misljenju se radi.

Back