ВИКИЛИКС: АМЕРИЧКИ ВОЈНИЦИ ПЕДОФИЛИ - УЖАС

Vikiliks: Američka firma podvodila dečake policajcima veteranima za seksi zabave

Ето вам ваша "најмоћнија армија света"....:rotf::rotf::rotf: болесни, дрогирани педофили...

Е, не могу дочекати ДА ПОЧНЕ ДА СЕ ШТАМПА И УМНОЖАВА "ПРЉАВ ВЕШ" НАШИХ КВИСЛИНГА........
[/B][/COLOR]

Necu da komentarisem ovo sta su Ameri uradili... Ne opterecujem se sa zapadom kao neki...
Ali ovo sto si napisao. Nasih Kvislinga... U pravu si ako si mislio na sve politicare... Usta sumnjam.

Zasto mislis da ce Srbiju da prodaju Zapadu i da ce nam biti bolje kada nas poklone istoku? U svakom slucaju Srbija moze da prestane da postoji...
Problem skoro svakoga ovde na forumu sto ne pise nista lepo za Srbiju vec pokazuje koliko vole ili mrze zapad...
Dakle kada takvi kao sto si ti, u skupstini, budu pisali koliko vole Srbiju a ne koliko mrze ili vole zapad nama ce biti bolje... To isto vazi i za istok...
I sada ce neki mozda da me citiraju kako sam ja protiv zapada i istoka i kako Srbija ne moze da bude sama.. Da li zbog toga treba da je poklanjamo istoku ili prodajemo zapadu???

Srbija treba da se voli i da bude jedina. Treba da se cuva...

Americki vojnici jesu silovali male avganistanske decake , ali im nije puko kondom , pa samim tim nema krivice i nema poternica jel tako jaguar jomin ii ostali amerikanofili? :)

Evo jos jedan koji voli da nas deli... A sto si ti opterecen sa zapadom??? Mislim ne volim ga ni ja, ali ne preterujem u tome...
Ako ne volis zapad ili istok, ili jos gore mrzis ga kao ti ili kao mnogi ovde, kako ocekujes da nas ti isti postuju? Mislim rusofili...
Sto delis bre zemlju Srbiju i Srbe i time podrzavas politiku onih kretena u skupstini???

Ето вам Јенки-демократија: РАЗВАЉИВАЊЕ ДЕЧАКА И ПЕДОФИЛИЈА... тако они утерују демократију у Авганистан... уопште ме не би зачудило да данас-сутра исто прочитам и за оне дебилце Шиптаре са Космета...

Vikiliks: DinKorp podvodio dečake policajcima

08. decembar 2010. 20:50 > 20:58
Zaposleni u američkoj privatnoj kompaniji, koji su obučavalli avganistanske snage, podvodili su dečake policajcima a oni su ih, često drogirani, seksulano zlostavljali, piše u jednom od tajnih dokumenata koje je objavio "Vikiliks".
v191387p0.jpg

Avganistan je zahtevao da privatne kompanije budu stavljene pod mnogo veću kontrolu vlade, ali američka ambasada nije imala pravnu mogućnost da ispuni njihov zahtev i preuzme vlast nad centrima za obuku firme "Dyn Corp".

Ето вам ваша "најмоћнија армија света"....:rotf::rotf::rotf: болесни, дрогирани педофили...

Pa nije Dyn Corp americka vojska, nejaci, nego je privatna civilna kompanija, tzv. contractor, kaj drobis ti? :lol:

Back