Vikao "Za dom spremni" i dobio aplauz

Ma što samo na hiljade? Na stotine čak! :lol:
stvarno mi je zao da toga ima u 21 veku

zato bi bilo dobro da priznate istoriju , da priznate da ste cinili zlocine srbima

moguce da ti idioti misle da su srbi ubijali hrvate a ne obrnuto

da shvate da su oni iskoristili srbiju da bi dobili drzavu

pa ce mozda mlade generacije pobeci od te mrznje koju tako dobro negujete
 
Ma dašta. Perko što je nadimak za Petar je čisto srpsko ime. Ne treba nimalo dvojiti da je sveti Petar Apostol bio čisti Srbin. :hahaha:
Перковићи би могли лако бити покатоличена грана Мириловића. Крај оклен је Томпсон је био центар Мириловића у Далмацији, оближње Мирловић Поље је добило име по њима.
 
Перковићи би могли лако бити покатоличена грана Мириловића. Крај оклен је Томпсон је био центар Мириловића у Далмацији, оближње Мирловић Поље је добило име по њима.
kome pricaS O ISTORIJI RPEZIMENA... onome koj iizmislja kraljeve a ne zna im za grobove...neka potrazi grobove srpskih kraljeva tu ce naci i svoje...
 
pokatolicena bagra
Томпсонов комшија је онај Синиша Вуцо. Доста Срба га готиви зато што је откачен и што је изјавио да Срби боље jеeбу него Хрвати и да се Хрватима не диже. Али он је био бојовник/драговољац у свом влашком крају и прилично је набријан против Срба политички.

@Jugoslav Čvarak
 
Poslednja izmena:
stvarno mi je zao da toga ima u 21 veku

zato bi bilo dobro da priznate istoriju , da priznate da ste cinili zlocine srbima

moguce da ti idioti misle da su srbi ubijali hrvate a ne obrnuto

da shvate da su oni iskoristili srbiju da bi dobili drzavu

pa ce mozda mlade generacije pobeci od te mrznje koju tako dobro negujete
Mislim da bi najbolje bilo da svi počiste u svom dvorištu, što se tiče zločina nad pripadnicima drugih naroda. Hrvati u svom, a Srbi u svom dvorištu. Kako stvari stoje, dio Srba i dalje vjeruje kako je Oluja pala s neba i kako Srbi nisu počinili etničko čišćenje gotovo 400.000 Hrvata s područja tzv. Krajine 1991. godine. Dok se god u Srbiji bude smatralo da je rat počeo 1995. godine, nema ništa od čišćenja dvorišta.
 
Томпсонов комшија је онај Синиша Вуцо. Доста Срба га готиви зато што је откачен и што је изјавио да Срби боље jеeбу него Хрвати и да се Хрватима не диже. Али он је био бојовник/драговоњац у свом влашком крају и прилично је набријан против Срба политички.

@Jugoslav Čvarak
Ako si i Vucu proglasio ustašom onda ti se ustaše baš priviđaju.
 
Томпсонов комшија је онај Синиша Вуцо. Доста Срба га готиви зато што је откачен и што је изјавио да Срби боље jеeбу него Хрвати и да се Хрватима не диже. Али он је био бојовник/драговоњац у свом влашком крају и прилично је набријан против Срба политички.

@Jugoslav Čvarak
Joj znam tu scenu, to je bilo kod pokojnog Malnara, neki zagrebacki trol ga isprovocirao, ispsovao i rekao mu da ide nazad u Bosnu pa Vuco imao onu tiradu s dizanjem kite i eurima.
I dobro ti Vuksi kaze, mislim da ima milijun zescih -u-stasa od Vuce, on je -u-stasa koliko i gospodin Zdravko Mamic.
 
Перковићи би могли лако бити покатоличена грана Мириловића. Крај оклен је Томпсон је био центар Мириловића у Далмацији, оближње Мирловић Поље је добило име по њима.
Mogao bi i ti lako napisati nešto pametno, ali to ne znači da hoćeš. Te tvoje pretpostavke i mitološka objašnjenja nemaju snagu činjenica.
 

Back
Top