Vikao "Za dom spremni" i dobio aplauz

MOST6

Elita
Poruka
21.275
Дакле повлачиш се кукавички пред аргуменатима које изнесох! :bravo:
Rekoh si, pristran si. Nisam uopće pogledao tvoje linkove, tako da ne mogu reći lažeš li ili ne, ali s obzirom na dugi historijat vašeg laganja, veoma bih se začudio da ima ičeg istinitog u tim linkovima koje si stavio. Za vidjeti koliko lažete i krivotvorite povijest, dovoljno je pogledati vaše portale gdje bestidno lažete čak i kada su u pitanju najprovjerljivije činjenice.

Krishna

Elita
Poruka
15.656
Rekoh si, pristran si. Nisam uopće pogledao tvoje linkove, tako da ne mogu reći lažeš li ili ne, ali s obzirom na dugi historijat vašeg laganja, veoma bih se začudio da ima ičeg istinitog u tim linkovima koje si stavio. Za vidjeti koliko lažete i krivotvorite povijest, dovoljno je pogledati vaše portale gdje bestidno lažete čak i kada su u pitanju najprovjerljivije činjenice.
Сердар Илија Смиљанић (католик) је био кристално јасан. Тешко да је измислио за масовно покатооичавање православних, није имао никаквог разлога за то.

285145046_5199738600121968_2287255423454855212_n (3) (3).jpg

piciginx

Buduća legenda
Poruka
45.902
Одломак писма једног граничара игуману манастира Лепавине из Априла 1663, болдовано показује под каквим притисцима су били православни Срби у Војној Крајини https://i.ibb.co/LYcKnhP/IMG-20220805-230702.jpg

@Jugoslav Čvarak @Cro_čvarak @Mej bregami @piciginx @MOST6 @NEPOBEDIVO SUNCE @cetka @Тихи @Боб Метјуз
Moš misliti kakvi pritisci..

Xicor

Domaćin
Poruka
3.791
ne, ja sam ko onaj iz spota Nives Celzijus - Bijesna
znaš onaj što si drkaš na njega?
e taj ti je ćist ćetnik iz Srbije
Mozda zelis da budes on. Ti stalno zelis da budes neko drugi, a nikako ono sto jesi. To su te frustracije iz detinjstva koje ti ke usadila majka dok te podvodila komsijama za za saku kuna da bi imala za sminku. I sada, grlis jastuk kada spavas? Nemas nikoga? Tesko je to. Ziveti sam i zaboravljen u memljivom podrumu.

Mystic+

Legenda
Poruka
72.959
Pa kad su Draža Mihailović, Nikola Kalabić, pop Koljač i ostali abolirani, a Radovana Karadžića i Ratka Mladića se doživljava, maltene, kao svece, Srbi su posljednji na svijetu koji imaju pravo izreći riječ kritike protiv tog slogana. :kafa:

Када нам држи предавање припадник терористичког народа...

Слобода је за ваше схватање "слободно кољи"

Суверенитет је за вас тероризам.

retka zver

Iskusan
Poruka
5.845
Zar postoji jos uvek neko ko se cudi Hrvatima i njihovom ustastvu i fasizmu.Shvatite da je njihov gen zatrovan stotinama godina unazad.
Sacuvaj me boze kuge i Hrvata,to je njihovo pominjanje kroz istoriju,jedino,upamceni po klanju i cerecenju dece,zgrazavali se Ugari.
Samo zid poput kineskog resava problem i zaboraviti ih da postoje.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.