(VIDEO) Vučić optužio radnike za odlazak fabrika iz Kraljeva

mario80

Stara legenda
Banovan
Poruka
96.058
https://n1info.rs/vesti/vucic-optuzio-radnike-za-odlazak-fabrika-iz-kraljeva/
1000015279.webp

Predsednik Aleksandar Vučić prisustvovao je u četvrtak u vili Mir u Beogradu potpisivanju dokumenta o projektovanju i izvođenju radova za izgradnju državnog puta I reda "Vožd Karađorđe" - sektor 2 i sektor 3 i tom prilikom za zatvaranje fabrika u Kraljevu optužio radnike i česte odlaske na bolovanje.

Pa ovaj je skroz poludeo, kako zamišlja da ljudi rade 8-12h u tim otrovnim fabtikama?!?? Pa nisu srbi robovi za bacanje što će i dokazati na sledećim izborima :bravo:
 
https://n1info.rs/vesti/vucic-optuzio-radnike-za-odlazak-fabrika-iz-kraljeva/
Pogledajte prilog 1897839
Predsednik Aleksandar Vučić prisustvovao je u četvrtak u vili Mir u Beogradu potpisivanju dokumenta o projektovanju i izvođenju radova za izgradnju državnog puta I reda "Vožd Karađorđe" - sektor 2 i sektor 3 i tom prilikom za zatvaranje fabrika u Kraljevu optužio radnike i česte odlaske na bolovanje.

Pa ovaj je skroz poludeo, kako zamišlja da ljudi rade 8-12h u tim otrovnim fabtikama?!?? Pa nisu srbi robovi za bacanje što će i dokazati na sledećim izborima :bravo:
Neradnik, koji minuta staža nema u nekoj firmi, koji je doneo Zakon o radu kojim je položaj radnika u Srbiji XXI veka gori od položaja robova u SAD u XIX veku, koji plaća strancima da radnike u Srbiji tretiraju kao robovsku snagu,...
on sme da nešto priča o radnicima?
 
Šta kaže frajer, "Kad treba da se bere trešnja, kajsija, jabuka, svi su bolesni". To je, sigurno mislio na ove iz Leonija iz Malošišta, između Niša i Doljevca. Pa šta je mislio, otvaramo fabriku u tradicionalno poljoprivrednom kraju i sad će svi ti seljaci da shoraju na doope od sreće što rade za neku kinticu i da će da ostave svoja imanja? I fabrika odleti, a oni ostali na šta...?
To ko kad su u komunizmu praili fabrike između sela, da ne moraju seljaci da dolaze u grad da rade, ili tako, u manjim mestima, gde deo gradskog stanovništva ima veze s poljoprivredom, pa ko je verovao i ostavio bašticu i kravicu, kad došle devedesete nije imao šta da jede.
Pametno su ljudi to radili što su išli na bolovanja da beru voćke.
 
Poslednja izmena:
https://n1info.rs/vesti/vucic-optuzio-radnike-za-odlazak-fabrika-iz-kraljeva/
Pogledajte prilog 1897839
Predsednik Aleksandar Vučić prisustvovao je u četvrtak u vili Mir u Beogradu potpisivanju dokumenta o projektovanju i izvođenju radova za izgradnju državnog puta I reda "Vožd Karađorđe" - sektor 2 i sektor 3 i tom prilikom za zatvaranje fabrika u Kraljevu optužio radnike i česte odlaske na bolovanje.

Pa ovaj je skroz poludeo, kako zamišlja da ljudi rade 8-12h u tim otrovnim fabtikama?!?? Pa nisu srbi robovi za bacanje što će i dokazati na sledećim izborima :bravo:

Imam bolje pitanje, kako ti zamisljas rad u fabrikama na zapadu?
 
Šta kaže frajer, "Kad treba da se bere trešnja, kajsija, jabuka, svi su bolesni". To je, sigurno mislio na ove iz Leonija iz Malošišta, između Niša i Doljevca. Pa šta je mislio, otvaramo fabriku u tradicionalno poljoprivrednom kraju i sad će svi ti seljaci da shoraju na doope od sreće što rade za neku kinticu i da će da ostave svoja imanja? I fabrika odleti, a oni ostali na šta...?
To ko kad su u komunizmu praili fabrike između sela, da ne moraju seljaci da dolaze u grad da rade, ili tako, u manjim mestima, gde deo gradskog stanovništva ima veze s poljoprivredom, pa ko je verovao i ostavio bašticu i kravicu, kad došle devedesete nije imao šta da jede.
Pametno su ljudi to radili što su išli na bolovanja da beru voćke.
Tjera li neko te seljake da rade u fabrikama?
 
Jok, to rade u slobodno vreme, za džeparac, pošto od poljoprivrede zarađuju toliko da im ovo više dođe, patriotski čin.
Obrnuto. Toliko su ima jadne plate u tim fabrikama da lete sa robijaskog posla na traci na jos gori robijaski posao poljoprivredu jer jedino sa dva posla mogu preziveti.

Onda ih slepac naziva neradnicima.

Gde mu sin radi?
 
https://n1info.rs/vesti/vucic-optuzio-radnike-za-odlazak-fabrika-iz-kraljeva/
Pogledajte prilog 1897839
Predsednik Aleksandar Vučić prisustvovao je u četvrtak u vili Mir u Beogradu potpisivanju dokumenta o projektovanju i izvođenju radova za izgradnju državnog puta I reda "Vožd Karađorđe" - sektor 2 i sektor 3 i tom prilikom za zatvaranje fabrika u Kraljevu optužio radnike i česte odlaske na bolovanje.

Pa ovaj je skroz poludeo, kako zamišlja da ljudi rade 8-12h u tim otrovnim fabtikama?!?? Pa nisu srbi robovi za bacanje što će i dokazati na sledećim izborima :bravo:
Како то, па Србија се гради, највећи БДП, 1000 евра плате? Аууу.
 
Jok, to rade u slobodno vreme, za džeparac, pošto od poljoprivrede zarađuju toliko da im ovo više dođe, patriotski čin.
Onda nađu bolje plaćen posao. Kada formalno na bolovanje odu ljudi iz državnog sektora to se kritikuje. Da sad neki nastavnik ili profesor uzmu par dana slobodno da bi se bavili poljoprivedom o tome bi brujali svi mediji. E ali kad to radi radnik u privatnoj firmi to je ok. Nije li to malo nedosljedno?
 
https://n1info.rs/vesti/vucic-optuzio-radnike-za-odlazak-fabrika-iz-kraljeva/
Pogledajte prilog 1897839
Predsednik Aleksandar Vučić prisustvovao je u četvrtak u vili Mir u Beogradu potpisivanju dokumenta o projektovanju i izvođenju radova za izgradnju državnog puta I reda "Vožd Karađorđe" - sektor 2 i sektor 3 i tom prilikom za zatvaranje fabrika u Kraljevu optužio radnike i česte odlaske na bolovanje.

Pa ovaj je skroz poludeo, kako zamišlja da ljudi rade 8-12h u tim otrovnim fabtikama?!?? Pa nisu srbi robovi za bacanje što će i dokazati na sledećim izborima :bravo:

Lik se opet nalizao. Otuda je ovo rekao i ono za bacanje u Dunav.

Pijan je.
 
Tjera li neko te seljake da rade u fabrikama?
Кад Вучко уништава домаћу радиност, шта им преостаје? Колико те домаћинстава погашено од доласка СНС?
Не ваља што неће да раде на њиви па да их јебу када дође време откупа.
Не ваља што раде у фабрици, а шта ваља?

Просечна плата 1000 евра, ако радиш на два посла :kafa:
 
Onda nađu bolje plaćen posao. Kada formalno na bolovanje odu ljudi iz državnog sektora to se kritikuje. Da sad neki nastavnik ili profesor uzmu par dana slobodno da bi se bavili poljoprivedom o tome bi brujali svi mediji. E ali kad to radi radnik u privatnoj firmi to je ok. Nije li to malo nedosljedno?
Nije stvar u tome ko je uzeo bolovanje, nego u tome što se ne grade fabrike u seoskim sredinama. Taj koncept se pokazao jako neuspešnim, i još više pogubnim po poljoprivredu još šezesetih i sedamdesetih, u komunizmu.
Ovamo non-stop pričaš kako podstičeš poljoprivredu i kako poljoprivrednici baš dobro žive, a ovamo im nakenteriš fabriku. Na sreću te je sve ovo šrafciger tehnologija pa lako mož da odleprša. Da su još i zidali neke fabrike, pa da su neki zagađivači, kuku-lele. Nego, sad, ako nisu rasklopljene hale, mož da se iskoriste, za.... ne znam, eto ova u Malošište mož se pretvori u sportsku halu od 3 iljade mesta. Da imaju seljaci da gledaju Noleta kad bude došo da otrči počasni krug.
Pre nego što postane predsednik, jakako.
 
https://n1info.rs/vesti/vucic-optuzio-radnike-za-odlazak-fabrika-iz-kraljeva/
Pogledajte prilog 1897839
Predsednik Aleksandar Vučić prisustvovao je u četvrtak u vili Mir u Beogradu potpisivanju dokumenta o projektovanju i izvođenju radova za izgradnju državnog puta I reda "Vožd Karađorđe" - sektor 2 i sektor 3 i tom prilikom za zatvaranje fabrika u Kraljevu optužio radnike i česte odlaske na bolovanje.

Pa ovaj je skroz poludeo, kako zamišlja da ljudi rade 8-12h u tim otrovnim fabtikama?!?? Pa nisu srbi robovi za bacanje što će i dokazati na sledećim izborima :bravo:
1000032068.jpg
 
Obrnuto. Toliko su ima jadne plate u tim fabrikama da lete sa robijaskog posla na traci na jos gori robijaski posao poljoprivredu jer jedino sa dva posla mogu preziveti.

Onda ih slepac naziva neradnicima.

Gde mu sin radi?
U kladionici, Vuče gajbice i prazni piksle. U slobodno veme.
Inače je uspešni mladi biznismen.
Avanzovao u odnosu na tatka. Ovaj šljakao u gvožđarsku radnju. U Englesku, istina, al gvožđara je gvožđara.
 
Sve stručnjak do stručnjaka, al se prodaju za dve kokoške i zaponjak...
Seljačine u vlasti, postavljaju najgore seljačine na mesta lekara, sudija, tužilaca koji se dogovaraju sa zaštićenim advokatima i štite svoje komšije koje im obradjuju nasledjana imanja. Ne uzimaju oni bolovanja za svoja imanja, nego rade kod seljačina u dubokoj engleskoj državi Srbiji.
Što se taj put od čačka do vrnjačke banje nije do sada uradio, a počet je kada i Miloš Veliki? Pa zbog seljačina koji sebe zovu monarhisti, a realno su samo kriminalci sa balkankih vrleti... Što je englezima teško da primaju seljačine iz okoline kraljeva, čačka ili kruševca u "rotari klubove" s kojima se ne mešaju, nego upravlja MI6...kao i u seljačkom novom sadu...
 

Back
Top