- Poruka
- 96.058
https://n1info.rs/vesti/vucic-optuzio-radnike-za-odlazak-fabrika-iz-kraljeva/
Predsednik Aleksandar Vučić prisustvovao je u četvrtak u vili Mir u Beogradu potpisivanju dokumenta o projektovanju i izvođenju radova za izgradnju državnog puta I reda "Vožd Karađorđe" - sektor 2 i sektor 3 i tom prilikom za zatvaranje fabrika u Kraljevu optužio radnike i česte odlaske na bolovanje.
Pa ovaj je skroz poludeo, kako zamišlja da ljudi rade 8-12h u tim otrovnim fabtikama?!?? Pa nisu srbi robovi za bacanje što će i dokazati na sledećim izborima
Predsednik Aleksandar Vučić prisustvovao je u četvrtak u vili Mir u Beogradu potpisivanju dokumenta o projektovanju i izvođenju radova za izgradnju državnog puta I reda "Vožd Karađorđe" - sektor 2 i sektor 3 i tom prilikom za zatvaranje fabrika u Kraljevu optužio radnike i česte odlaske na bolovanje.
Pa ovaj je skroz poludeo, kako zamišlja da ljudi rade 8-12h u tim otrovnim fabtikama?!?? Pa nisu srbi robovi za bacanje što će i dokazati na sledećim izborima

