Quantcast

Video plejer koji prikazuje prevod

Atomic™

Starosedelac
Moderator
Poruka
170.715
Molim za preporuku video plejer programa koji može da prikaže prevod koji se nalazi u samom video fajlu. (ne postoji poseban fajl za prevod nego se prevod aktivira).
Dakle takav program mi je potreban ali da može prevod da se podgine na gore. Mislim na to da mi prevod ne bude dole kako je po difoltu nego hoću da ga podignem gore negde do pola ekrana.

zaluđenik

Domaćin
Poruka
3.092
Molim za preporuku video plejer programa koji može da prikaže prevod koji se nalazi u samom video fajlu. (ne postoji poseban fajl za prevod nego se prevod aktivira).
Dakle takav program mi je potreban ali da može prevod da se podgine na gore. Mislim na to da mi prevod ne bude dole kako je po difoltu nego hoću da ga podignem gore negde do pola ekrana.
Ako misliš na tekstualni prevod unutar npr. MKV ili MP4 kontejnera, on se može prikazati isto kao i zaseban prevod (sub, srt, ssa) u svakom plejeru. Njegovu poziciju podešavaš u podešavanjima plejera. Nekad se ne pokreće automatski, jer je naknadno dodat u kontejner i možda nije istog imena, u tom slučaju treba namestiti forced flag.
Ako misliš na prevod koji je zalepljen za sliku, odnosno deo same slike (hardsubbed), nema pomeranja.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.