Quantcast

VIDEO koji treba videti,sta je radjeno SRBIMA u BiH od ...

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Mislim da je suvisno bilo sta reci,ali treba biti svestan i tim SRBSKIM HEROJIMA reci reci ZAHVALE sto su nas "Zastitili" tih i tahvih slika i dogadjaja u tom momentu.
BRACO SRBI svi VI koji ste poginuli BRANECI SRBIJU i SRBSTVO-PRAVOSLAVLJE
HVALA VAM u moje i ime svih mojih kako proslih a ono i svih BUDUCIH pokolenja. HVALA VAM JUNACI BRACO, AMIN!!!

otvorite link

http://www.srbijazemljaheroja.com/wordpress/?p=11691

i pogledajte sto se ne zna a treba da se vidi jer se naslucuje ali je lakse praviti se ...

SPAS SRBIJE
ZIVELA SRBIJA

gost 186661

Elita
Poruka
24.157
Преко 200 прегледа свега неколико коментара.Где нестадоше сви они који данима здушно пишу о Србима насилницима,криминалцима и убицама.Где су ти цивилизарини душебрижници и нихов патриотизам,где су приче о једнакости у злочину без обзира на починиоца?Где сте јунаци модерне и еуропске Србије са вашим гнушањем,вашим сузама,вашом патњом?Зар ниједан интелектуалац ове модерне Србије није у стању да једну од оних силих свећа донесе овде или је то тако АУТ,испод ваше космополитске части.Самозадовољни у својој беди пуни испразног поноса што сте ето другој Србији показали вашу тираду и параду заборављате основно,господо и ви сте припадници овог народа.Сами сте показали своју величину,културу и свест,хвала вам што коначно показаште ваше право лице.

Sanovnik

Buduća legenda
Poruka
34.130
Znam ja sta su poturice . gledao sam ih na 5 metara ,. Stoka je to neopevana .
\
No oni ssu oni , i tu samo gluperda moze imati dileme .

Ono sto me boli je to sto ovaj film u celostti nije prikazao RTS , a ni B92 , koji je 58 puta u celosti prikazao streljanje 6 muslimana .

Oce li B92 vecito trovati i zaglupljivati ovaj narod?
Posto su mudzosi , to sto jesu , mi treba dfa vidimo koji su mediji kod nas registrovani , sta rade i koja im je uloga , obzirom , da 31 vek pripada medijima , kako zbog brzine informacija , tako i zbog formiranja javnog mnenja , koje im je olaksano sve jeftinijim i imbecilnijim skolstvom , koje vazi za celu populaciju u svakoj drzavi .

Niwsta je Srebrnica .
Srebrnica je mli fitbek .

Sanovnik

Buduća legenda
Poruka
34.130
Pa naravno Mile . Hebi ga , ne moze se u nacionalnom ratu biti anacionalan .
Kakve sam sve gluposti cuo od ovih nasih ********* . to je strasno . De su sad ovi sto brane B92 , da nam objasne , zasto je streljanje 6 muslimana prikazano 58 puta i napravljeno desetine emisija o tome , a ovo nije prikazano ni jedamput . Da nam kazu kako je ta televizija nepristrasna i kako je provesionalna .

Dok postoi , nema od nas nista .
A opret , nista im ne mozemo , jer njih brani drektno ministar odbrane , ako treba igolim grudima .
da li to znaci da milnistar odbrane , takodje ima stav , da streljanje 6 muslimana , trebaa prikazati 58 puta , a ovaj film ni jedamput .

Bolje da oje otiso ko covek u Mrcajevce .

Sanovnik

Buduća legenda
Poruka
34.130
Pa znam ja da su stoka smrdljiva i izdajnicka , al to neznaju ovi nasi neo-komunisti .

Sami smo sebi najveci zlotvori . A za Mudzose . Moze biti da bi za nas bilo bolje da smo se ponasali prema knvertitima isto kao i svaki narod koji nas okruzje, Madjari , Grci , Rumuni i ini .
Da smo bili ko i drugi , ne bi ovo doziveli , a i hrvati ne bi imali konvertite za saveznike u klanju u WW2

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Nadam se da ima i malo ljudskosti i u tim Srbima koji eto nesto suprotno misle,nije mi krivo cak me ponekad i raduje da ima i tih drugih ali ne mogu da shvatim da ima takvih koji su SRBI i koji se predstavljaju kao neki "drugaciji SRBI od srba" nama SRBIMA neshvacajuci tezinu bola da ti isti i njih SECU kao i nas kasnije jer smo isto! Ne shvatljivo je da ima takvih koji to cine a BOLNA je istina da ih je SRBIJA puna da punija ne moze biti.

BOZE daj im OCI i daj im PAMET a povrh svega RAZUM i Shvatanje da uvide ISTINU!

SPAS SRBIJE
ZIVELA SRBIJA

junkmarko

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.123
Nadam se da ima i malo ljudskosti i u tim Srbima koji eto nesto suprotno misle,nije mi krivo cak me ponekad i raduje da ima i tih drugih ali ne mogu da shvatim da ima takvih koji su SRBI i koji se predstavljaju kao neki "drugaciji SRBI od srba" nama SRBIMA neshvacajuci tezinu bola da ti isti i njih SECU kao i nas kasnije jer smo isto! Ne shvatljivo je da ima takvih koji to cine a BOLNA je istina da ih je SRBIJA puna da punija ne moze biti.

BOZE daj im OCI i daj im PAMET a povrh svega RAZUM i Shvatanje da uvide ISTINU!

SPAS SRBIJE
ZIVELA SRBIJA
..aj ne lupaj..ima debila, al ih nema puno..samo glasno laju jer im se mozhe..

Sanovnik

Buduća legenda
Poruka
34.130
Treba da znas , da u Kuli Fazlagica , nikad ljudsko bice nije rodjeno, vec samo i isklucivo zlikovci i koljaci . Oni su svi od reda bili ustase i to najzlioglasnije ,.. Uvek im je Pavelic bio na srcu .

Sa posebnom strascu su klali Srbe i onda i sad .
Jednom mi je kuljanka rekla da nece da govori o zlocinima svog naroda jer se to ne radi , i jer ce to raditi Srbi .
daklem . Ajd sad , sta u stvari rade ovi nasi dusebriznici .
De su da daju svoj komentar na ovaj kratki fim , koji je ve cenzurisan jerr su brisani snimci direktnih likvidacija .

A kuljanka ti nece doci, a ako dodje , lagace ko pas .

Sanovnik

Buduća legenda
Poruka
34.130
Odgledao sam samo prvih desetak minuta,dalje ne mogu...
Pitanje je zasto ovakvi filmovi nisu pustani na svetskim televizijama,pa ako treba i da se plati da se puste...
Pitanje je , pre svega , zasto to nema na nasoj TV , za koju placamo pretplatu . Na RTSu , a onda zasto nije na B92 , koja je dzabe zgradu dobila od Dinkica i pola miliona eura pomoci od srpskog fonda za razvoj . A eto , pare za izvozne projekte nemaju ...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.