Video klip-pravo u lice!!

Fejs74

Primećen član
Poruka
579
Igrom slučaja saznao sam za priču...Jedan momak se zaljubljuje u devojku iz grada, spreman je i ruku da seče da je ona prava,iako je ta veza trajala tek nekih par meseci.Dovodi je kući , ona ostaje u drugom stanju i planiraju venčanje iduće godine.
Ali onda "naslov" dolazi.Najbolji drugar i rođak mu pokazuju 2 Video klipa na kojima ona dvojici momaka iz grada radi oral i istovremeno komentariše da joj "ne svrše po licu" jer to nevoli i sl. stvari....
1. Da li mu je trebalo reći?
2. Šta je očekivati od njega da mu je pametno da uradi?
3. Komentar!

Napominjem da devojka nije primoravana da to radi!I kamera nije skrivana da ona ne zna!
 
Gazdarica:
Da li je to bilo prije nego su njih dvoje stupili u vezu?

Узе ми реч из уста.

У сваком случају треба да зна, само што различити одговори на питање...доносе и различите, реакције, поступке...бар када сам ја у питању.
 
Ma ovakva pitanja i teme su za mene totalno bezvezne.
I uvek su formulisana tako da se sve navedeno osudi unapred i ostro kazni. He he he!
Mislim,zabole me...bash pa qratz. Ja bih joj rekao...."Srce,sto ti dobro pushish...svaka ti chast". :lol:
Ima da uzmem onu majcu od Mila "Sick of it All" i da je nosim svaki dan.
 
Tema i jeste otvorena zato da bi se djevojka popljuvala... Rvetinaku :twisted:

Naravno, mogu da razumijem da neki muskarci ne bi mogli da predju preko tako necega, ali mi nije jasno zasto oni nece da povjeruju da im i onih koji drugacije razmisljaju...
 
e ja ne mogu da skapiram te likove koji su znajuci da je ona trudna i vencanje isplanirano dolaze da mu to pokazu,kao oni ce sad da mu otvore oci :roll:
i ja bih joj rekla "maco bas si sexy" hehe :mrgreen:
ja bih otkacila te drugare,jer su ocigledno ljubomorni
 
Zasto se vi zalite sto je otvorio ovakvu temu? Zato sto vas licno pogadja tako nesto? Koliko je tema bilo sa raznoraznim pljuvanjima po svemu i svacemu i bas sad vam smeta sto je tema tako postavljena... :? Zahebite te dvostruke standarde vise...

Sutno bih tu devojku... pa nek i dalje ... bude glumica, pevacica ili sta vec... Bila razmisljati na vreme... Sta sejes to ces i znjeti... prosto... Zasto sad pokusavate ovde da kazete, ma to je ok... kad definitivno nije...

A mozda bi je tuzio na sudu da mi placa moralnu odstetu za pretrpljene traume i emotivni stres... :lol:

A kakav ti je to drug ako tako nesto ne kaze?

Mada ustvari zavisi i od "tolerantnosti" tipa. Ako je on u istom fazonu onda nema prava da je osudjuje... Mozda ima poremecen sistem vrednosti... nema emocija... pa to moze da proguta... Ili je jednostavno neki pacenik koji ne veruje da ce naci ni jednu drugu (bolju) pa onda kao trpi i takvu pored sebe... ma ko zna...
 
Dobro, Pero, ti ne bi... Ok...
Ali, zasto ne mozes da prihvatis cinjenicu da ima muskaraca koji drugacije zamisljaju, nego im odmah lijepis kojekakve etikete?
E, vidis, bas zbog pljuvanja kakvo si ti demonstrirao upravo, ovakve teme i jesu mucne...
 
Pa ti si napljuvala one koji je ne bi prihvatili... ja sam napljuvao one koji bi je prihvatili...
Zasto ne mozes da prihvatis cinjenicu da nisu svi ljudi u swing fazonu i da ljudi ipak imaju osecaj za dobro i zlo... ispravan osecaj...

A tema i jeste da je muka kad neko nesto neispravno hoce da profura kao ispravno...
 
Ne, Pero, nisam ih napljuvala, nego naprotiv, bas naglasila da mogu da razumijem da to neko ne moze da prihvati, ali da mi nije jasno zasto taj neko ne moze da shvati da ima i onih koji drugacije razmisljaju, a sto si ti upravo zorno i pokazao...
I sta sad, treba ja da napisem sta mislim o likovima poput tebe, pa da se ovdje pljujemo do besvijesti...?
Iskuliraj malo, pobogu...
 
meni iskreno ne bi bilo sve jedno....mislim da vidim moju dragu koja se davi u penisima....verovatno je nesretnica pretjutala te svoje video bahanalije....al bido bi shta bi....postoji realna shansa da tje njihova deca za zhivota to videti....a opet nije ona kriva shto je stoka bila....zamisli s dvojicom....pa josh iz chachka (sticajem okolnosti znam da je cela pricha vezana za ovo selo) mislim kolko glup morash biti da bi to uradio?....ma pokazati mu....ja sam uvek za tu varijantu
 
Kiss_me:
Jao kako je ovaj nas Fejs propracunat, bacio kosku i pobegao ;)


Nisam pobegao , tu sam nego čekam prve reakcije.Priča je 100 % istinita i dešavala se zadnjih 10 dana mob blikom saradniku koga viđam svaki dan.I mene su stavljali u kombinacuju da mu saopštim ali ja to nisam hteo.Uglavnom rekli su mu i sad zna ali se ništa nije desilo....malo nam je svima čudno...
 

Back
Top