Video klip-pravo u lice!!

Petar_Pan:
Ajd jos malo da izmenimo pricu...
Donose na svadbu CD i pustaju filmic... na kome mladozenju hebu 2 tipa... jedan od napred jedan od pozadi....

Sta tad ona da radi? (a trudna je)

Da se vise ne druzi sa primitivcima.

To ti je kao da ukrades vesh iz necijeg kupatila i time mashesh okolo: svako ga ima, svakome se prlja...

Uglavnom - da je to on uradio - bio bi baja, na kvadrat...

Bad_Wolf:
Da se vise ne druzi sa primitivcima.

To ti je kao da ukrades vesh iz necijeg kupatila i time mashesh okolo: svako ga ima, svakome se prlja...

Uglavnom - da je to on uradio - bio bi baja, na kvadrat...
Cekaj jel se udala za njega posle toga ili nije?
Izvini ali ja bas nemam informaciju da se svaki tip **** sa dvojicom i to jos i snima.
Haha veliki baja... :lol:

Petar_Pan:
Da meni lici kad riba pusi dvojici ispred kamera na prostituisanje... Isti djavo... Ko zna mozda su joj i platili...

Meni lici da tebi Krsta placa da pises ovakve komentare, da bi bilo vise post-ova. Glupo ti zvuci? Tako i meni...

Njen jedini faul je sto se snimala, ali samo zbog pogane sredine. Mozda treba da upozoris drugara da je ne ye8e dok je trudna, ipak je dete unutra, ko zna sta moze da se desi...

Bad_Wolf:
Meni lici da tebi Krsta placa da pises ovakve komentare, da bi bilo vise post-ova. Glupo ti zvuci? Tako i meni...

Njen jedini faul je sto se snimala, ali samo zbog pogane sredine. Mozda treba da upozoris drugara da je ne ye8e dok je trudna, ipak je dete unutra, ko zna sta moze da se desi...
Niko mi ne placa... Da nenormalno mi zvuci... onako prigradski... suterenski... klosarski... primitivno...

Pa da smerna nevina zenica... Jadna ona... samo jednu malu greskicu je ucinila... Nema razloga zasto ne bi obukla "belo" :lol:

Ovo za hebanje trudnice nije tema ovde... otvori temu o tome ako zelis te vidike da prosiris...

Meni je prosle godine kolega pricao sta se desilo jednom njegovom poznaniku.
Zabavljao se sa ribom i to je trajalo. resili da se uzNu,svadba spremljena...sve komplet. Para dana pred svadbu jedan njegov drug mu isprica da zna lika koji je sve vreme taslachi njegovu ribu. Mada taj drug od nesudjenog mladozenje nije znao nista do par dana pred svadbu.
Nadju se njih trojica i lik mu sve kopmletno isprica. Sve se poklapalo...kako izlgeda,gde zivi...sve. I odu njih trojica ispred njene kuce i ovaj sto ju je redovno yebavao pozovoe je na mob da iadje napolje samo da mu ga izduva na brzinu. I ova izlazi i ...
...Naravno svadba je otkazana. Da...ona je pricala tom liku koji ju je yebavao sa strane,da kada se uda nece moci vishe tako,hoce da bude verna. :lol: :lol: :lol:

Petar_Pan:
Ej ljudi gubite kontrolu nad sobom...
Ako umete lepo i normalno da diskutujete... onda diskutujte...
A ovakve bljuzgotine nisu primerene ni jednom detetu od 10 god a ne nekom ko pise nesto u javnost...
Kontrolisite se...
bljuzgotine? :shock:
pero ajde idi malo posto jedva cekamo da nam dodjes a da bi nam dosao moras da odes.pobrinucemo se da vrata budu zakljucana

Petar_Pan:
Problem je u zeni, a ne u sredini.
Hebote ovde se izgleda svaka devojka nasla pogodjenom... tj ima potrebu da brani tu devojku... Kao sredina je kriva... :roll:

Да има неки проблем са женом вероватно се не би женио њоме и са њом правио породицу, зар не?
Ја сам схватила да је проблем то што људи из њихове средине могу да виде то и да их оговарају. Зар ниси то рекао?:roll:

PLESsitnihDEMONA:
Meni je prosle godine kolega pricao sta se desilo jednom njegovom poznaniku.
Zabavljao se sa ribom i to je trajalo. resili da se uzNu,svadba spremljena...sve komplet. Para dana pred svadbu jedan njegov drug mu isprica da zna lika koji je sve vreme taslachi njegovu ribu. Mada taj drug od nesudjenog mladozenje nije znao nista do par dana pred svadbu.
Nadju se njih trojica i lik mu sve kopmletno isprica. Sve se poklapalo...kako izlgeda,gde zivi...sve. I odu njih trojica ispred njene kuce i ovaj sto ju je redovno yebavao pozovoe je na mob da iadje napolje samo da mu ga izduva na brzinu. I ova izlazi i ...
...Naravno svadba je otkazana. Da...ona je pricala tom liku koji ju je yebavao sa strane,da kada se uda nece moci vishe tako,hoce da bude verna. :lol: :lol: :lol:
Ma ima takvih prica na tone... Bas zato sto veruju da ce da rade gluposti bez posledica...
Ja znam par pricica... al su uglavnom tezi krivicni slucajevi... zavrsavali ili ubistvom ili necim slicnim... To kad duvaju dvojici ne misle o tim stvarima... Ona ce biti verna posle... Kakve veze ima proslost... :lol: Eno pun zatvor "vernih"...

Hellen:
Да има неки проблем са женом вероватно се не би женио њоме и са њом правио породицу, зар не?
Ја сам схватила да је проблем то што људи из њихове средине могу да виде то и да их оговарају. Зар ниси то рекао?:roll:
Pa ne bre... to ogovaranje bi bila samo jedna neminovna posledica... ali nije to toliko bitno...
Bitno je kako bi se on osecao... Da li bi on mogao da zivi sa tim...
Pa bitno je da ga je ona lagala... mozda i varala... Znaci definitivno nije sve stimalo... Stvar poverenja... Da li bi se ti udala za nekog kome ne verujes nista?
Bitan je osecaj da znas da treba da ozenis neku koju je pola sela prskalo... fuj osecaj... a tebi glumi nevinu zenicu... To je poenta a okolina manje vise...

Back