Video igre na laptopu !

DJoxiii91

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.273
Razmisljam da kupim laptop ovih dana, trebace mi kada krenem na faks, a i zbog igrica. E sada me zanima da li je bezbedno igrati neke zahtevnije igre na laptopu, tipa Assassins creed 2 ili Need for speed shift, tj. da li laptop u tom slucaju moze da pregori ili da mu ode neki deo? ( naravno mislim na igranje od po 3-4 sata u toku dana )
 
Razmisljam da kupim laptop ovih dana, trebace mi kada krenem na faks, a i zbog igrica. E sada me zanima da li je bezbedno igrati neke zahtevnije igre na laptopu, tipa Assassins creed 2 ili Need for speed shift, tj. da li laptop u tom slucaju moze da pregori ili da mu ode neki deo? ( naravno mislim na igranje od po 3-4 sata u toku dana )

ako imas 250.000 dinara za gaming lap top,igras se ko na desktopu;)
takvi laptopovi(posebno dell alienware)su napravljeni za igranje po ceo dan,ali zato treba da se plati:D
i ja cu kupiti lap top ,kad krenem na fax,ali cu do tada prestati da igram igrice;)
sve u svemu srecno skupovinom
 
Razmisljam da kupim laptop ovih dana, trebace mi kada krenem na faks, a i zbog igrica. E sada me zanima da li je bezbedno igrati neke zahtevnije igre na laptopu, tipa Assassins creed 2 ili Need for speed shift, tj. da li laptop u tom slucaju moze da pregori ili da mu ode neki deo? ( naravno mislim na igranje od po 3-4 sata u toku dana )

Ako je racunar kvalitetan nema razloga zasto bi pregoreo od koriscenja, igrica ko igrica, program ko program, ako je kvalitetan nece se pokvariti ako nije .... ;)
 
Cuo sam da moze da pregori zbog napajanja, hladjenja i sl. gluposti u koje se ne razumem bas najbolje. Pa razmisljam dal da kupim dobro kuciste od 500 evra i da se na raspustu rasturim od odlicnih igrica, ili da kupim laptop od 500 evra i da na njemu igram zumu i karte i na faxu i na raspustu...;)
 
Ima mnogo laptopova koji mogu poslužiti za igranje, ali moraš voditi računa o jednoj jako važnoj stvari - mora da se hladi. Postoje mnoge 'spravice' za hlađenje laptopova ali ništa ga neće ohladiti ako mu se zapuše hladnjaci za grafiku i procesor. Ukoliko znaš da očistiš te hladnjake - uzmi laptop sa dobrom grafom i - rokaj snimaj.
 

Back
Top