• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

vicevi

absonic

Domaćin
Poruka
3.201
Bio Perica sa odeljenjem na letovanju i nikako da zaspi.Uciteljica(mlada zgodna)pita ga sta mu je>On odgovori da ne moze zaspati ukoliko se ne skine go.Uciteljica dozvoli.Rece da nece zaspati ako nespava sa njom,jer je kuci navikao da spava sa majkom.I to dozvoli.Perica se i dalje migolji.Sad rece da i njegova mama spava gola,pa da bi on zaspao treba to uraditi i uciteljica.S mukom pristade.On se i dalje migolji.Sad rece da mora gurati prst u pupak da bi zaspao.Ona pristade pa ubrzo uzviknu:Ju Perice pa to nije moj pupak",a Perica ce:"Pa nije ni ovo moj prst"

Zasto plavusa ne greje vise mleko detetu?
Uvek dobije opekotine!(stavi sisu u serpu)

Chan Shaolin Si

Primećen član
Poruka
995
absonic:
Bio Perica sa odeljenjem na letovanju i nikako da zaspi.Uciteljica(mlada zgodna)pita ga sta mu je>On odgovori da ne moze zaspati ukoliko se ne skine go.Uciteljica dozvoli.Rece da nece zaspati ako nespava sa njom,jer je kuci navikao da spava sa majkom.I to dozvoli.Perica se i dalje migolji.Sad rece da i njegova mama spava gola,pa da bi on zaspao treba to uraditi i uciteljica.S mukom pristade.On se i dalje migolji.Sad rece da mora gurati prst u pupak da bi zaspao.Ona pristade pa ubrzo uzviknu:Ju Perice pa to nije moj pupak",a Perica ce:"Pa nije ni ovo moj prst"

Zasto plavusa ne greje vise mleko detetu?
Uvek dobije opekotine!(stavi sisu u serpu)

ove viceve su Iliri jos prichali jadan.
Stariji su i od Grchke

Mako

Primećen član
Poruka
715
Izgubio ciga klesta, pa poredjao 10 sinova da ih ispita. CIGA:'de su klesta? S1: A, bre, ne znam, zimi majka. CIGA:Sto se kunes u majku a lazes. - i zakolje ga. CIGA:'de su klesta? S2: Ne znam. Ciga zakolje i njega. . . . CIGA:'de su klesta? S10: Evo ti klesta, 'bem ti klesta, zamalo svi da izginemo.

Zima '43 Resile svabe da postreljaju cigane u logoru, pa ih izveli, postrojili uza zid, i naredili da se skinu. stoje tako cige i smrzavaju se, a svaba nikako da repetira automat. CIGA: 'ajde, bato, streljavaj pa da se oblacimo.

Sede u kupeu mladi bracni par i ciga.U jednom trenutku mlada se pozali:"Dragi boli me glava".Na to on skoci i poce da joj ljubi glavu. "Dragi sad mi je mnogo bolje". Posle nekog vremena,ona se opet pozali:"Dragi boli me noga".On opet skoci i izljubi joj nogu".Posle toga njoj opet bi bolje. Posle nekog vremena,ciga koji je sve to gledao upita: "Je li doktor Dragi,a je l' lecis ti mozda suljeve?"

Pita ciga zenu: - Je l', bre, Ruzo, sta ti mislis o ovoj teskoj situaciji u Iraku? - **** mi se... - E, i meni, Ruzo, al' nisam znao kako da ti kazem...

Sretnu se dva ciganina! - Gde si poso Radovane? - Idem u radnju da kupim cipele! - Ajde majke ti kupi i meni jedne ako te ne uhvate!

Kako se zove cigan koji bezi? Ciganstura!

Resila ciganka da joj je dosta dece i otisla kod doktora. - Doktore, imam dece deset, dosta je bilo deca, sta da radim? - Evo ti ovaj recept, idi u apoteku i vise ne brini. Ode ona u apoteku, apotekar joj da neke pilule a ona pita - Sta da radim bre sa ovo? - Imas uputstvo pa procitaj. Dosla ciganka kuci, naravno nepismena, ne zna da procita i zovne muza - Nece vise dece da imamo, evo procitaj sta ovde pise... Uzo Ciga papir, okretao ga, obrtao, citao, sricao i najzad shvatio sta treba da se radi. Okrene on to vece da **** Ciganku u dupe. Ona kuka i pita - Sta to bre radis? - Pa kao sto pise u knjiga: KRKA NOVO MESTO!

Dosla ciganka kod ginekologa i ovaj joj rece da se skine i legne na sto. Kako je ciganka skinula gace, tako se lekar namrsti i rece: - Pa dobro, majku mu, zar nisi mogla prvo da se operes, pre nego sto si dosla ovamo, pa osecas li ti kako smrdis? - A bre doktore, ako ti to smeta a sto se nisi zaposlio u cvecarnicu a ne u pickarnicu!

Nocturna

Zainteresovan član
Poruka
222
Pitaju cigu:
- Koja ti je omiljena boja?
- Zuta!(i iskezi se).

Pitali ciganku na pijaci:
- A kako ubijate bube s tim sprejem?
- Pa... nista, juris bubu i kad je uvatis poprskas je sprejom! I onda ona umre!
- Aha, a sto je ne ubijemo sami, kad smo je vec uhvatili?
- Pa... Moze i tako...!

Pitali cigu djubretara:
- Kako vi to cistite ulice?
- Pa... mi tako vozimo, cistimo... po ulicama, troarima,...
- Hteli ste ste da kazete trotoarima?
- Pa, jeste... hteo sam...

A

ALLE

Gost
Sede dve zabe na listu i skacu, ustvari, jedna skace a druga je gleda. I tako skace ova jedna, skace skace, skace, a ova je gleda... e ****** sad, zaboravio sam dalje!

Leka

Aktivan član
Poruka
1.677
Sta kaze jedan golub kad sretne drugog:
Aj'mo na cugugugugugugugu....

Sta kaze galeb kad udje u kafanu:
Svi ste cugagagagagagaga....

Sta kaze pile kad udje u kafanu:
Daj mi pipipipipipipipipipivo... :lol:

Gost
komsijaaa pusili li tvoja krava??
nepusi a sto??
e onda ti gori stala
:lol:

idu dva krompira ulicom i naidje auto i pregazi jednog kaze ovaj; come on pire

idu 2 pomorandze isto tako naleti auto i prass kaze ova come on djus

idu 2 balona pustinjom i jedan ugleda kaktus; pazii kaktuuuussssssss a ovaj drugi; dje ga vidisssssssssssssssssssssssssssssss

tako ti se voze dve muve na biciklu kad odjednom ova stade ; sto si stala?
;pa zar nevidis da mi je komarac upao u oko

Gost
Kaze zena muzu da postar danas ide u penziju i da bi trebalo lijepo da mu se oduze jednim prikladnim poklonom
kaze on njoj: a j*biga zeno daj mu 5 maraka i sta ces mu ti
posto je postar obisao sve kuce dodje na red i njihova,pozvoni na zvonce kad ono ohoho pozamasna plavusa na vratima ,zamoliga da udje unutra ,ona je dotad sve pripremila za rucak ,posto su rucali zajedno ona ga povede u svoju sobu vodili su ljubav satima i kad je doslo vrijeme postaru da krene,ona mu dade 5 maraka on onako sav zbunjen upita :pa cemu to sve draga gospodjo? kaze ona njemu: znas ja sam sa muzem jutros razgovarala i on mi predlozio sex sa tobom i da ti dam 5 maraka ,a za rucak sam se sama potrudila :lol:

A

Amico

Gost
Cisti Ciga crno ispod noktiju,mirise ,proba ..
Pita zenu:
-jeli zeno ,jel` ovo ***** ili blato?
Proba Ciganka,mirise ,kaze:
-Ja mislim da je *****,
-Pa ja isto kazem ,sta ce blato u gacama!

Chan Shaolin Si

Primećen član
Poruka
995
ulazi ogroman covjek u dzamiju u kojoj ima dosta naroda koji klanjaju i pita "ko je od vas pravi musliman"?
sad frka svima sta ce se desit
al jedan kaze -ja sam musliman,
dolazi ovamo, kaze mu
i tako njih dvojica izadju
i ovaj grdosija zakolje ovcu
i daje je ovom muslimanu i kaze:
posto si pravi musliman evo ti nosi ovo kuci.
i sad opet ulazi onako krvav i opet pita
"Ko je od vas musliman"?
Asad unutra se svi uplasili vidjeli ga krvavog
mislili zaklo je onog
tek ce Mujo "Evo, evo hodza je musliman"
a hodza ce:
Cuti bre mujo ne zafrkavaj, aaa koji si ti zaje*ant.

Nocturna

Zainteresovan član
Poruka
222
Tata ciga postroji svoja tri sina:
"Danas je dan za menjanje gaca. Ajmo...
Ti njegove, ti njegove, ti njegove!!!"

Pita mali ciga tatu:
-Tato, kako bre da obucem ove gace?
-Pa 'esam ti reko sto puta? Zuto napred, braon pozadi!!!"

VictorySun

Ističe se
Poruka
2.717
Voze Lala i Sosa puna kola kojecega na pijacu. Negde usput oglasi se Sosa: - "Lalo, meni se vole." Prostru cilimce pod dud, zalegnu, pa posle produze za pijacu. Kad, nije proslo pola sata, a Sosa opet. Kad je proslo vec i treci put, kaze Lala: - "Znas sta, nije da mi je tesko, al' ipak bolje sedi sad malo na lubenice, nemoj vise da sedis na krastavce."

VictorySun

Ističe se
Poruka
2.717
Je*avala se jednom jedna zena i tako ona se osvijesti i kaze da je to grijeh. I tako dodje ona do popa i kaze da je napravila grijeh. Njoj pop rece da ima jedno jezero preko sest brda i da se tu okupa. I tako ona pjesacila i pjesacila i pjesacila kad dole jezero, a tamo hiljadu zena ispiraju usta!!!???

VictorySun

Ističe se
Poruka
2.717
Je*avala se jednom jedna zena i tako ona se osvijesti i kaze da je to grijeh. I tako dodje ona do popa i kaze da je napravila grijeh. Njoj pop rece da ima jedno jezero preko sest brda i da se tu okupa. I tako ona pjesacila i pjesacila i pjesacila kad dole jezero, a tamo hiljadu zena ispiraju usta!!!???

VictorySun

Ističe se
Poruka
2.717
Dosao Perica i pita mamu moze li se i on kupati sa njom
u bazenu. Mama kaze dobro ali nemoj gledati ono dole. Dobro
odgovori Perica. I kada su se kupali Perica pita mamu sta je
to dole. A mama odgovori garaza. Sutra dan pita Perica oca
moze li se kupati sa njim ,a on odgovori :moze ali nemoj gledati ono dole. Dobro, rece Perica.Kada su se kupali pita Perica oca sta je to dole ,a otac rece fico. Kaze Perica kada ce fico uci u garazu.

Gost
VictorySun:
:roll: :roll: ha,ha,ha

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Slične teme

Odgovora
3
Pregleda
491

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.