ВИБЕР ЗА РАЧУНАР А НЕ ЗА МОБИЛНИ

Trandaiflko

Aktivan član
Poruka
1.382
Постављам овде а не на подфоруму мобилни телефони.
Већ сам се пре пар година жалио како сам на мобилном хтео да уградим Вибер, али нисам ишао на Google store него на обични Гугл, и када је требало да укуцам Code-I am not a robot накачио ми се неки 3134 "услуга са додатном вредношћу" која пљачка и скида паре. Чак сам се жалио и РАТЕЛ-у. У АПР ресгитрована фирма Dymoco аустријског порекла, "за ускуге са додатном вредношћу" без даљих детаља. Краду паре, пошаљу ти СМС, отвориш и скину ти рецимо 800 дин. Или као мени, хтели да скидају 200 дин недељно, па сам морао да идем код провајдера, да блокирам све нестандардне поруке.
И одустанем од паметног телефона.
На сајту бесплатни програми има линк да се скине Вибер за ПиСи, али...
Ево како изгледа када се оде тамо. Сада бих хтео да уградим Вибер за комп, али кога су змије уједале, зазире и од гуштера... Да опет не налетим на неке преваранте. Ако ово уградим, па укуцам број мобилног, да не добијем АМА који скида паре? Да ли да то уградим?
Иначе, нервирјау ме ови виберовци, нико неће на Емаил да шаље, него тамо. Побогу, лакше ми да неки прилог читам на компу него на мобилном...
Viber2020-05-26_211345.jpg
 
Постављам овде а не на подфоруму мобилни телефони.
Већ сам се пре пар година жалио како сам на мобилном хтео да уградим Вибер, али нисам ишао на Google store него на обични Гугл, и када је требало да укуцам Code-I am not a robot накачио ми се неки 3134 "услуга са додатном вредношћу" која пљачка и скида паре. Чак сам се жалио и РАТЕЛ-у. У АПР ресгитрована фирма Dymoco аустријског порекла, "за ускуге са додатном вредношћу" без даљих детаља. Краду паре, пошаљу ти СМС, отвориш и скину ти рецимо 800 дин. Или као мени, хтели да скидају 200 дин недељно, па сам морао да идем код провајдера, да блокирам све нестандардне поруке.
И одустанем од паметног телефона.
На сајту бесплатни програми има линк да се скине Вибер за ПиСи, али...
Ево како изгледа када се оде тамо. Сада бих хтео да уградим Вибер за комп, али кога су змије уједале, зазире и од гуштера... Да опет не налетим на неке преваранте. Ако ово уградим, па укуцам број мобилног, да не добијем АМА који скида паре? Да ли да то уградим?
Иначе, нервирјау ме ови виберовци, нико неће на Емаил да шаље, него тамо. Побогу, лакше ми да неки прилог читам на компу него на мобилном...
Pogledajte prilog 703494
Koji ti je OS i koliko bit-a?
 
Иначе, нервирјау ме ови виберовци, нико неће на Емаил да шаље, него тамо. Побогу, лакше ми да неки прилог читам на компу него на мобилном...
То су ови што немају нормалне рачунаре, него седе раде на неким старим кршевима од монитора или лаптоповима, па нису имали прилике да осете шта значи радити на великом монитору.
 
Мени ово неће да прихвати, иначе. Не знам зашто. Од кад сам реинсталирао систем, нa компу не могу да поставим Viber.

mozda ti je na telefonu stara verzija vidi uradi update do poslednje pa probaj nisam naa taj problem nailazio osim na starim verzijama androida kad sam probao sa npr 2.3.6
 
Ja imam rakutten viber, to nije oficijalni viber ali izgleda isto i radi brt. Morao sam taj da instaliram zbog linuxa, na windowsu radi normalan.
Trazi ti prilikom instalaicje da keniras kod da bi ti povezao viber, ne znam kako to radi bez toga. verovatno ne moze bez smart telefona.
ja sam preko storea na linuxu(mint)skidao sad ne znam da li je to bila bas prava verzija isto je bilo rakuten(mislim da je i on proizvodjac vibera)..........
 
mozda ti je na telefonu stara verzija vidi uradi update do poslednje pa probaj nisam naa taj problem nailazio osim na starim verzijama androida kad sam probao sa npr 2.3.6
Е јесте, прастара је, као и телефон. Нема места ни за updatove. Претпостављам да би нормално радила регистрација на неком савременом телефону, но ја се чак размишљам да се вратим на обичан no-smart.
 
Постављам овде а не на подфоруму мобилни телефони.
Већ сам се пре пар година жалио како сам на мобилном хтео да уградим Вибер, али нисам ишао на Google store него на обични Гугл, и када је требало да укуцам Code-I am not a robot накачио ми се неки 3134 "услуга са додатном вредношћу" која пљачка и скида паре. Чак сам се жалио и РАТЕЛ-у. У АПР ресгитрована фирма Dymoco аустријског порекла, "за ускуге са додатном вредношћу" без даљих детаља. Краду паре, пошаљу ти СМС, отвориш и скину ти рецимо 800 дин. Или као мени, хтели да скидају 200 дин недељно, па сам морао да идем код провајдера, да блокирам све нестандардне поруке.
И одустанем од паметног телефона.
На сајту бесплатни програми има линк да се скине Вибер за ПиСи, али...
Ево како изгледа када се оде тамо. Сада бих хтео да уградим Вибер за комп, али кога су змије уједале, зазире и од гуштера... Да опет не налетим на неке преваранте. Ако ово уградим, па укуцам број мобилног, да не добијем АМА који скида паре? Да ли да то уградим?
Иначе, нервирјау ме ови виберовци, нико неће на Емаил да шаље, него тамо. Побогу, лакше ми да неки прилог читам на компу него на мобилном...
Pogledajte prilog 703494

Ukoliko zelis viber viber.com je adresa na koju treba da zakucas.Nikako neki sajtovi sa 36-e stranice google pretrazivanja,nikakvi sajtovi "besplatni programi" i nista slicno.
Ne kazem da na tim sajtovima ne moze da se dobije cist link ka onome sto zelimo ili cak cist download onog sto zelimo ali sve je to macka u dzaku.I apsolutno nema nikakve potreba pored oficijalnog viber sajta ici na nekakve sajtove prepune popupova,reklama i ko zna kakvih navlakusa.

Na sajtu viber.com imas dugme download i tamo biras da li zelis viber za desktop pc ili smartphone te shodno tome nastavis dalje.

Nakon instaliranja sledis uputstva i to je to.
 
Мени ово неће да прихвати, иначе. Не знам зашто. Од кад сам реинсталирао систем, нa компу не могу да поставим Viber.
Jedna od softverskih fora i fazona za guranje novih stvari? Npr. Sve ti radi na 32-bit sistemu, ali ako ga ideš ponovo instalirati, vidiš da više ne možeš da instaliraš Skype, Chrome itd... a radilo ti juče!? Napravite Image za 'starije' OS-eve! :zcepanje: :zcepanje:
 
То су ови што немају нормалне рачунаре, него седе раде на неким старим кршевима од монитора или лаптоповима, па нису имали прилике да осете шта значи радити на великом монитору.
Moj je monitor verovatno veći od tvog ps mi je ponekad daleko lakse da otvorim na mobilnom....
 
Постављам овде а не на подфоруму мобилни телефони.
Већ сам се пре пар година жалио како сам на мобилном хтео да уградим Вибер, али нисам ишао на Google store него на обични Гугл, и када је требало да укуцам Code-I am not a robot накачио ми се неки 3134 "услуга са додатном вредношћу" која пљачка и скида паре. Чак сам се жалио и РАТЕЛ-у. У АПР ресгитрована фирма Dymoco аустријског порекла, "за ускуге са додатном вредношћу" без даљих детаља. Краду паре, пошаљу ти СМС, отвориш и скину ти рецимо 800 дин. Или као мени, хтели да скидају 200 дин недељно, па сам морао да идем код провајдера, да блокирам све нестандардне поруке.
И одустанем од паметног телефона.
На сајту бесплатни програми има линк да се скине Вибер за ПиСи, али...
Ево како изгледа када се оде тамо. Сада бих хтео да уградим Вибер за комп, али кога су змије уједале, зазире и од гуштера... Да опет не налетим на неке преваранте. Ако ово уградим, па укуцам број мобилног, да не добијем АМА који скида паре? Да ли да то уградим?
Иначе, нервирјау ме ови виберовци, нико неће на Емаил да шаље, него тамо. Побогу, лакше ми да неки прилог читам на компу него на мобилном...
Pogledajte prilog 703494
Lepo ti rece kolega,ili idi na viber.com ili skini play store i tamo skini verziju za telefon.
Kad se aktivira viber na telefonu,nema ama bas nikakvog trazenja norobot i ostalog,ti si naleteo na neki sajt pun virusa i ko zna cega jbt.
Odakle ti ideja da skidas viber u telefon a da ne odes na play store??Kao da zivis na Zlatiboru a kajmak kupujes u Subotici.
Kartica sa brojem mora da ti bude u telefonu ili dostupna da ti izdiktiraju broj,ostalo je klasika.
Na kompu skeniras QR kod da bi ti se sinhronizovali podaci i poruke koje vec imas,i posle toga mozes i da ga ne koristis na telefonu,nije obavezno da ti bude dostumap viber.
Ako koristite za posao,bolje je i sigurnije telegram,on je jedini koji ni jednoj drzavi nije dao kodove da mogu da presrecu poruke,a laksi je i brzi od vibera.
Naravno! Oteliš se dok se Win10 zboota, napravi sve 'neophodne i revolucionarne' apdejte i sigurnosne zakrpe, par puta se pri tome restarta i tek onda možeš da radiš nešto! :zcepanje:
Mogao bi da probas sa licenciranom verzijom,meni je w10 pro brza skoro za polovinu od W7pro,preglednija i laksa za koriscenje.
A ne da skidas neke torente pa da se zalis da imas sto restarta mesecno....
 
Била осмица, легална, сама се апдејтовала на десетку, 64 битна
U redeu je onda skini Viber za PC sa one stranice,sto sam ti poslao u prethodnom postu,doduse evo opet da ne trazis.https://www.softpedia.com/get/Internet/Chat/Other-Chat-Tools/Viber.shtml.Samo moras imati Viber i na fonu da bi mogao sinhronizovati kontakte.Kada instaliras trazice ti telefon da ukljucis i da prineses Kodu koji ces dobiti pri instalaciji.Kad se skenira samo teraj Next.Posle kad se instalira u Tools-u imas podesavanja za kameru,ton i jezik,koji hoces.
 
Inace na zalost mora broj mobilnog da bi sinhronizovao kontakte.Ovo ti je sigurna stranica za skidanje.
https://www.softpedia.com/get/Internet/Chat/Other-Chat-Tools/Viber.shtml
Koji ti je OS i koliko bit-a?
U redeu je onda skini Viber za PC sa one stranice,sto sam ti poslao u prethodnom postu,doduse evo opet da ne trazis.https://www.softpedia.com/get/Internet/Chat/Other-Chat-Tools/Viber.shtml.Samo moras imati Viber i na fonu da bi mogao sinhronizovati kontakte.Kada instaliras trazice ti telefon da ukljucis i da prineses Kodu koji ces dobiti pri instalaciji.Kad se skenira samo teraj Next.Posle kad se instalira u Tools-u imas podesavanja za kameru,ton i jezik,koji hoces.
Ево одох на софпедију, мада неки рекоше да може директно на viber.com Мeђутим, тамо ме сачека ово питање, није ми јасно то спољно огледало, и сада тражи да Sign uo
Ипак скинух, али ме буни Аваст у пакету, шта ће ми он...
Viber avast020-05-27_153811.jpg
Следећи корак, тражи ми Вибер на телефону, а телефон стари, не може. Пре пар недеља сам био нашао опцију да се само укуца број мобилног, али се нисам усудио

Trazi mi na eelfonu2020-05-27_154301.jpg
 
Poslednja izmena:
Ево одох на софпедију, мада неки рекоше да може директно на viber.com Мeђутим, тамо ме сачека ово питање, није ми јасно то спољно огледало, и сада тражи да Sign uo
Ипак скинух, али ме буни Аваст у пакету, шта ће ми он...
Pogledajte prilog 703829
Следећи корак, тражи ми Вибер на телефону, а телефон стари, не може. Пре пар недеља сам био нашао опцију да се само укуца број мобилног, али се нисам усудио

Pogledajte prilog 703833
Za Avast klikni na Decline i ono ce nastaviti instalaciju.Sad uz svake programe probaju da uvale te AV koji se manje koriste.Softpedija je sigurna stranica za skidanje besplatnih programa i od skoro je pocela sa tim dodacima uz program,ali je bitno samo odbiti,ili destiklirati u zavisnosti kako daju mogucnost.Za telefon rekao sam ti mora broj telefona,jer je Viber telefonski program,pa su posle pustili i za PC,ali mora da se upise broj telefona da bi mogao da prebacis na taj PC Viber svoje kontakte.Ta donja slika ti je za KOD,treba da upalis telefon i prikazace ti samo kvadratic na ekranu,sa kojim treba da obuhvatis taj KOD i odmah ce se aktivirati,pa mozes da nastavis,sta treba dalje.
 
Lepo ti rece kolega,ili idi na viber.com ili skini play store i tamo skini verziju za telefon.
Kad se aktivira viber na telefonu,nema ama bas nikakvog trazenja norobot i ostalog,ti si naleteo na neki sajt pun virusa i ko zna cega jbt.
Odakle ti ideja da skidas viber u telefon a da ne odes na play store??Kao da zivis na Zlatiboru a kajmak kupujes u Subotici.
Kartica sa brojem mora da ti bude u telefonu ili dostupna da ti izdiktiraju broj,ostalo je klasika.
Na kompu skeniras QR kod da bi ti se sinhronizovali podaci i poruke koje vec imas,i posle toga mozes i da ga ne koristis na telefonu,nije obavezno da ti bude dostumap viber.
Ako koristite za posao,bolje je i sigurnije telegram,on je jedini koji ni jednoj drzavi nije dao kodove da mogu da presrecu poruke,a laksi je i brzi od vibera.

Mogao bi da probas sa licenciranom verzijom,meni je w10 pro brza skoro za polovinu od W7pro,preglednija i laksa za koriscenje.
A ne da skidas neke torente pa da se zalis da imas sto restarta mesecno....
U globalnom svetu neko nije dao kodove? Možda samo S. Koreja i Kuba!? :zcepanje:
Nego, usput, dilema mnogih pametnih ludi: Zašto pljunuti 100 evra za nešto što možeš da dobiješ besplatno! Tako bi trebao da razmišlja svaki normalni kapitalista! :zcepanje::zcepanje:
 

Back
Top