Quantcast

Viber или Whatsapp

Grindelwald

Iskusan
Moderator
Poruka
5.029
Апликације за четовање, размену фотографија, аудио фајлова, датотека, видео снимака, аудио позива и видео позива. Дакле, обе апликације нуде једно исто, али која је од ове две по вама квалитетнија?

Ја сам претежно користио Whatsapp, али сам од скоро прешао на Viber. Допадају ми се велики стикери, разноликост гифова, смајлићи који су огромни. Интерфејс.

Lunalino

Početnik
Poruka
1
Апликације за четовање, размену фотографија, аудио фајлова, датотека, видео снимака, аудио позива и видео позива. Дакле, обе апликације нуде једно исто, али која је од ове две по вама квалитетнија?

Ја сам претежно користио Whatsapp, али сам од скоро прешао на Viber. Допадају ми се велики стикери, разноликост гифова, смајлићи који су огромни. Интерфејс.
Ja koristim i jednu i drugu aplikaciju. Zbog prijatelja koji zive kojekuda, moram imati obe

Cavtislav

Aktivan član
Poruka
1.552
Koristim i jedno i drugo i mogu reći da svaki od tih programa ima svoje prednosti i nedostatke. Whatsapp mi je malo draži, iako su ga pravo za*rali s time da može u isto vrijeme biti instaliran samo na jednom uređaju, a ne postoji ni prava aplikacija za Windows, već se mogu samo pomoću neke glupave aplikacije skidati podaci sa Whatsapp-a na mobitelu na komp, pri čemu mobitel mora biti spojen cijelo vrijeme na mrežu i Whatsapp mora biti cijelo vrijeme uključen. :dash:Kod Vibera postoji prava aplikacija za Windows, koja radi neovisno od one na mobitelu, a isto tako moguće ga je imati istodobno na dva uređaja sa androidom. Ja ga imam i na mobitelu i na Phoenix OS-u na laptopu, za koji doduše misli da je tablet ali mi besprijekorno radi na njemu.Whatsapp mi je inače grafički ljepši, ljepše su mi boje a i smajlići su mi daleko ljepši. Viberovi smajlići su mi bezveze a i cijeli Viber mi se doima grafički monotono.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.