Vi koji glasate za Vučića

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tvoja partija/sekta/narodski uljez marnjava izbore, manipuliše spiskove naočigled građana, koristi bugarske voziće, i ti imaš obraza da laprljaš o manipulaciji, dok se lopovluk inauguriše kao legalna i legitimna stvar. Puštajte onda lopove i ubice iz zatvora, nek kod tebe, skupa s Džokerom, broje glasove inkognito. ;) :cool:

To nije moja partija niti su mi simpatični
Ali kao što već rekoh ni ovi drugi nisu ništa manji muljatori i lopovi

I vidiš koliko je tvoja priča intelektualno ograničena i ne služi političkoj borbi već izazivanju tenzija, svađa, zle krvi

Svako ko ne ispljune do nivoa degutantnosto po vladajući a za tebe je njihov i ti si spreman da toj osobi staviš metu na čelu i sproveden verbalni linč

To baš i nije demokratski, to je propagandni psihološko manipulativno

Stbaraš neprijatelje unutar države, pa mi je tako "neprijatelj" mlad čovek koji za te vladajuće ili neki penzioner ili bilo ko ko ne govori kako je sve ovo propast i kako moramo da se bijemo

A za čiji interes da se bijemo međusobno?

Po meni su mnogo veći problem ovi apstinenti koji nikada ne glasaju na izborima jer "svi su isti", "ne bave se politikom" "moje pravo je da ne glasam". E takvih je uvek oko 50% i oni u stvari direktno pomažu vučiću da sa 25% glasova od ukupnog broja birača lagano pobeđuje. Onih sendvičara i potkupljenih / ucenjenih glasača uvek ima približno isti broj + one koje dovuku iz drugih mesta. Tu se ne menja mnogo ništa ali kad bi izašlo 90% birača a ti večiti apstinenti glasali za bilo koju opoziciju, sns bi pukao na svim nivoima i to ubedljivo. Ali šta ćemo kad imamo previše "pametnih" i "apolitičnih".

Ja sam ta, ne glasam i da te utešim dok god vidimo da nema potrebe da glasamo ovi vladajući ne dobijaju 70%

Čak i oni koji bi glasali protiv ove kompanije na vlasti između glasanja i Hanijotija "povoljno" biraju Hanijoti

A za čiji interes da se bijemo međusobno?
Ovo i jeste poenta, ali mislim da odgovor znaš i da ga namerno prećutkuješ.
Taj zlotvor je onaj koji sve to i orkestrira, mirila se ti sa tim ili ne.
Njegovi pijuni vrbuju splavarke i splavarsko obezbeđenje, beslovesnu, bahatu, bezmozgašku mladeš koja živi od danas do sutra,
avanzovanu u neka stranačku bitna mooda, da mu muljaju sa spiskovima na dan izbora i prave se ludi na organizovani lopovluk u kom i sami učestvuju.

Ostalo što si navela služi samo kao ilustracija da spavaš na mudro oko... ;) I to je tvoj problem, ničiji drugi.
"Žrtve lopovluka=manipulatori". Daj se leči više od zabluda... :cool: 😅🤡:hvala:

Ја то другачије не могу објасним,не могу,
не могу дефинишем тај људски Талог

Lako se definise: podanički mentalitet.
To je zadovoljno sa mrvicama koje ispadnu sa gospodarevog stola, a nema mudda da se pobuni za vise jer nema ni ambiciju za dobrim biftekom - dobar mu je i parizer.

A te podanike najvise nerviraju oni sa slobodnim mentalnim sklopom, koji teraju u tri lepe i njih i njihovog gospodara.

Ne mogu da nas smisle, veci smo im mi neprijatelji nego bilo ko :D

Zato sto ih podsecamo konstantno na to koliko su ljudsko dno :)

Ovo i jeste poenta, ali mislim da odgovor znaš i da ga namerno prećutkuješ.
Taj zlotvor je onaj koji sve to i orkestrira, mirila se ti sa tim ili ne.
Njegovi pijuni vrbuju splavarke i splavarsko obezbeđenje, beslovesnu, bahatu, bezmozgašku mladeš koja živi od danas do sutra,
avanzovanu u neka stranačku bitna mooda, da mu muljaju sa spiskovima na dan izbora i prave se ludi na organizovani lopovluk u kom i sami učestvuju.

Ostalo što si navela služi samo kao ilustracija da spavaš na mudro oko... ;) I to je tvoj problem, ničiji drugi.
"Žrtve lopovluka=manipulatori". Daj se leči više od zabluda... :cool: 😅🤡:hvala:

Evo da ti odgovorim i da naglasim da će da provejava i moja frustracija

Neko, izvan ove države, je odlučio da za svoj interes uredi ovaj prostor 90- tih u kome za nas Srbe nije baš bila prijatna pozicija

Taj neko nam je uzeo godine života, kada je ovladao selektivno razne likove koji su više ličili na kapoe logora i naravno baš kao i ovi favorizovao svoje
Radila sam u ex formi bliskoj DS, tamo su isto kao i sada višestruko bili plaćeni pripadnici te sekte bile one splavarke (i tada ih je bilo samo nije bila jeftina plastika ) ili nadobudni tzv menadžeri ili njihovi špijaši

Prednost ovog sada je što imaš mnogo veći izbor i ne moraš da radiš za takve i gledaš sve to

Naravno uvek ćeš biti manje plaćen ali to je cena slobode da me juče me niko nije zvao da moram izaći da glasam i da se ne blaniram režeći na druge

A što se tiče samih stranaka meni je bitnije ko je iza njih nego oni sami

Ako vidim da se izvlače ispod šape onoga ko je kreirao ovaj prostor 2000-tih pa zvali se oni isto kao i tada meni su ok

Prednost ovog sada je što imaš mnogo veći izbor i ne moraš da radiš za takve i gledaš sve to
Imaš izbor da bežiš iz zemlje ili da gledaš sve to, kako i sama veliš. ;) Ergo:
Naravno uvek ćeš biti manje plaćen ali to je cena slobode da me juče me niko nije zvao da moram izaći da glasam i da se ne blaniram režeći na druge
Divna jedna sloboda! :cool: 🤡 Napretkom zoveš to što tebe niko ne zove.:D Uf, dobro je, lakše se diše.:cool: Zato zovu preostala 2 miliona zaposlenih...;):hahaha:
Ako vidim da se izvlače ispod šape onoga ko je kreirao ovaj prostor 2000-tih pa zvali se oni isto kao i tada meni su ok
I? Koji su ti kriterijumi da utvrdiš ko je tu ko? :cool: Ako neko nastavlja da radi u korist štete sopstvenog naroda...tako gadna reč, maksimalno zlorabljena u 20.veku, s čarobnom vrhuncem pri ulasku u 21.vek, kako ti naglašavaš... Ne - stanovništvom, populacijom i naraštajima svoje zemlje (sic!), postaje pomalo i nebitno ko je šta radio naspram onog šta se danas (i dalje) radi, zar ne? Nastavila bi i dalje da gubiš vreme, seireći nad nekima "koji su to kreirali za ovaj prostor nakon 2000-te" ili bi se potrudila da razumeš neke ljude koje ti ipak iznose činjenica, ovoga puta istinski na korist i otrežnjenje tvog i mog "naroda"?
Eto vitalnog pitanja, i dalje guranog pod tepih od strane svih dobrih i "nesrećnih" domaćica...:confused: Ljudi nisu glupi i idioti.;) A narod možeš ubediti u šta god hoćeš. I eto ga: jesi li deo stihije ili promišljaš svojom glavom - pod nastupajućim činjenicama?! ;):cool:

Imaš izbor da bežiš iz zemlje ili da gledaš sve to, kako i sama veliš. ;) Ergo:

Divna jedna sloboda! :cool: 🤡 Napretkom zoveš to što tebe niko ne zove.:D Uf, dobro je, lakše se diše.:cool: Zato zovu preostala 2 miliona zaposlenih...;):hahaha:

I? Koji su ti kriterijumi da utvrdiš ko je tu ko? :cool: Ako neko nastavlja da radi u korist štete sopstvenog naroda...tako gadna reč, maksimalno zlorabljena u 20.veku, s čarobnom vrhuncem pri ulasku u 21.vek, kako ti naglašavaš... Ne - stanovništvom, populacijom i naraštajima svoje zemlje (sic!), postaje pomalo i nebitno ko je šta radio naspram onog šta se danas (i dalje) radi, zar ne? Nastavila bi i dalje da gubiš vreme, seireći nad nekima "koji su to kreirali za ovaj prostor nakon 2000-te" ili bi se potrudila da razumeš neke ljude koje ti ipak iznose činjenica, ovoga puta istinski na korist i otrežnjenje tvog i mog "naroda"?
Eto vitalnog pitanja, i dalje guranog pod tepih od strane svih dobrih i "nesrećnih" domaćica...:confused: Ljudi nisu glupi i idioti.;) A narod možeš ubediti u šta god hoćeš. I eto ga: jesi li deo stihije ili promišljaš svojom glavom - pod nastupajućim činjenicama?! ;):cool:

To u glavama onih koji misle da se ljudima do u beskraj može manipulisati

Možda ovi jesu izdajnici jedne interesne grupe i razumem tu interesnu grupu da je toliko ostrašćena ( pri tome ne mislim na grupu ljudi, već države i tzv država)

Ranije si da bi nešto naučio morao da odeš u biblioteku/knjižaru i uzmeš/kupiš knjigu pa pročitao tone da bi dobio informacije i shvatio procese

Sada imaš na tone "sažvakanih" informacija pa sa malo logike možeš izvući onaj bitan mali procenat istine

Srbima u prethodnom svetskom poretku nije bilo dobro i veruj mi da svako onaj ko bi na bilo koji način pokušao da ih ostavi u tome ne bi dobro prošao
Videli smo to

To u glavama onih koji misle da se ljudima do u beskraj može manipulisati

Možda ovi jesu izdajnici jedne interesne grupe i razumem tu interesnu grupu da je toliko ostrašćena ( pri tome ne mislim na grupu ljudi, već države i tzv država)

Ranije si da bi nešto naučio morao da odeš u biblioteku/knjižaru i uzmeš/kupiš knjigu pa pročitao tone da bi dobio informacije i shvatio procese

Sada imaš na tone "sažvakanih" informacija pa sa malo logike možeš izvući onaj bitan mali procenat istine

Srbima u prethodnom svetskom poretku nije bilo dobro i veruj mi da svako onaj ko bi na bilo koji način pokušao da ih ostavi u tome ne bi dobro prošao
Videli smo to
Imaš ti danas i video snimke mobilnim telefonima. Ako ti to nije dovoljno da shvatiš šta se radi, ja stvarno više ne znam šta da razgovaram s tobom...

Jel vas sramota malo ?
ono kao loma bar ?
se stidite sami od sebe u nekim momentima
tipa kad perete zube ili kad silazite recimo niz stepenice neke negde
ili bilo kad bilo gde u bilo kojoj prilici po izboru ?
malkice malo onako ?

Svi ti građani su nezadovoljni, nego nemaju za koga boljeg da glasaju. Prosto opozicija je nedorasla zadatku i to je činjenica. Delimično su krivi i opozicioni glasači koji su u fazonu "pa ok su" i onda stalno glasaju za njih, pomažući im da parazitiraju na političkoj sceni i tu više nema pobede. Parazitima se Vučić ne može smeniti. Kad to budu skapirali opozicioni glasači pa u istoriju pošalju parazite, iako su "ok i imaju dobar program", a vrlo često i jesu, samo nemaju rezultat, onda će se politička scena osvežiti i biće boljih prilika za promene.

Imaš ti danas i video snimke mobilnim telefonima. Ako ti to nije dovoljno da shvatiš šta se radi, ja stvarno više ne znam šta da razgovaram s tobom...

Opet sve nema logiku
Imala sam priliku da gledam jednu SNS firmu, ne da radim u njoj ali bili su pored
Da li su mi simpatični nisu i ovo ti pišem da razumeš ljude koji nisu oni, nemaju nikakav interes da u nedelju se pokupe i odu da glasaju za bilo koga

Ljudi dobro znaju da ovo u ovom vremenu nije pitanje da li je Mika ili Žika oba iz dve različite stranke direktor vodovoda i kanalizacije ovo je pitanje kom se carstvu prikloniti.

Karte su već podeljene i kao što Kralj Petar II nije imao šanse na onim izborima posle drugog rata tako nemaju sada šansu ovi što su tzv "opozicija"

Možeš ti ovde i na raznim mrežama slični tebi da ponavljate razne priče, montirati sukobe ( videla sam da je bio neki na Dorćolu "obračun" , rekla bi da su oba lika iz iste priče, samo je jedan kao u SNS a drugi kao opozicija ) ali nema efekta ili ima kontra efekata.

Opet sve nema logiku
Imala sam priliku da gledam jednu SNS firmu, ne da radim u njoj ali bili su pored
Da li su mi simpatični nisu i ovo ti pišem da razumeš ljude koji nisu oni, nemaju nikakav interes da u nedelju se pokupe i odu da glasaju za bilo koga

Ljudi dobro znaju da ovo u ovom vremenu nije pitanje da li je Mika ili Žika oba iz dve različite stranke direktor vodovoda i kanalizacije ovo je pitanje kom se carstvu prikloniti.

Karte su već podeljene i kao što Kralj Petar II nije imao šanse na onim izborima posle drugog rata tako nemaju sada šansu ovi što su tzv "opozicija"

Možeš ti ovde i na raznim mrežama slični tebi da ponavljate razne priče, montirati sukobe ( videla sam da je bio neki na Dorćolu "obračun" , rekla bi da su oba lika iz iste priče, samo je jedan kao u SNS a drugi kao opozicija ) ali nema efekta ili ima kontra efekata.
Pogledaj rezultate iz Niša i raduj se... :cool: :lol:

Opozicija u Srbiji ne postoji. I ono malo što se predstavlja kao opozicija je poprilično jadno i razjedinjeno. Kada se i dođe do neke točke da se ugrozi vlast pojavi se neki Đilas koji je Vučićev igrač, pozove na bojkot i gotova je priča. Da se pitaju Srbi Vučić bi vladao doživotno. Problem za Vučića je što ne može više sjedit na četiri stolice. EU. SAD, Kina i Rusija. Morat će odabrat gdje će. Nijedna opcija za njega neće biti dobra. Koga god da odabere, ovi drugi će ga doći glave. Morat će da rezervira avion za bežaniju.

trose pare za koje znaju da ih nisu zaradili, svesni su da se zemlja zaduzuje, a oni da su korumpirani dok gledaju na vas

to se vi nadate, a ne taj talog koji zna ili bar misli da i to sto ima je ukrao od tebe ili buducnosti, pa se nada da ce dug vracati neki imigranti iz azije, ili ih prosto bas briga za sutra, pa nije ih briga za tebe, mene, ...zasto bi ih bilo briga za nekog sutra

ПРЕДРАГ ПОПОВИЋ ИЗНЕО ДОКАЗЕ: Вучић задужио Србију за још 5,5 милијарди евра!

covek umire jer mu se ne da pregled/lecenje jer je odbio pristup sns-u, pa zasto mislis da je talog briga sto krade od kredita i tebi se smeje misleci da si nesposoban? to je obezdusenost, ali izdajnici i nemaju duse, samo lapaju materijalno
a da nije zaduzio, nema investicija, nema radnih mesta, nema proizvodnje...............onda bi bilo "uaaaaa Vucic" !!!!
Americka propaganda jos uvek uspeva jer ona je uvek "u pravu"..............ko i po pitanju zaduzenja Srbije. Prvo huska narod protiv Vucica jer ovaj ne privlaci investicije i ne otvara radna mesta...............a kada on to ostvari, onda pljuju po njemu jer je "zaduzio" Srbiju novim kreditima.

PROVIDNI STE BRE KO CELOFAN.

Opet sve nema logiku

ne bih se slozio.

tzv opozicija nije bas opozicija. pogotovo ne direktne petokolonaske snage.

sukob dobra(mi) i zla je dosta bio zamagljen elementima zapadnog standarda zivota. lako se covek polakomi, i zaboravi ko je i odakle je, zaboravi i da mu je neprijatelj uvek isti, i da mu nece oprostiti, kao mnogo puta pre. brojni su nasi intelektualci u prvom kolenu, od praziluka uskocili u lakovane cipele, koji su `racionalni` i izdaju u tren oka, po proncipu `hitler, sila je to`

znaci nista novo, mozda su dogadjaju vec predodredjeni, time i nase sudbine. i u varsavskom getu je postojala zidovska uprava i policija u sluzbi nemaca, pa ih to nije spaslo od samih nemaca. jednom se zivi, a valjalo bi i preziveti

sns? pa niko ne brani ds snagama da se odreknu petog oktobra i lazova djindjica. pa polako, dosli bi na vlast za 20-30 godina, kad se nauce narodnjacima i veri

Sve je to ok, ali ne smeju da se namestaju izbori. Da SNS stvarno ima vecinu glasova, posteno osvojenih, onda ne bi moglo nista da se prigovori. A ovako glasaju mrtvi, ucenjeni, ovi iz Bosne, nepostojeci, podmiceni itd. Dakle znamo da je SNS kriminogena struktura koja ispunjava sve zelje okupatora, znamo da je fejk opozicija isto u saci okupatora, znamo da se sve steluje da izgleda kao da imamo neku borbu, nesto, i postavlja se pitanje - STA SAD?

Pa nista, ili da se trgnemo i oslobodimo institucije, ili da zauvek cutimo i trpimo da nas kara*ju....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back