Vi koji glasate za Vučića

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ем Велеизданик
ем им даје живот на кашичицу с Обзиром на такве трошкове Живота и сулудих Цена...

ал не вреди,
То се нада да ће од данашњих 2К,5К динара можда сутрадан досегне 10,20...
Машта о томе :lol:

Ја то другачије не могу објасним,не могу,
не могу дефинишем тај људски Талог

не могу дефинишем тај људски Талог
trose pare za koje znaju da ih nisu zaradili, svesni su da se zemlja zaduzuje, a oni da su korumpirani dok gledaju na vas
То се нада да ће од данашњих 2К,5К динара можда сутрадан досегне 10,20...
to se vi nadate, a ne taj talog koji zna ili bar misli da i to sto ima je ukrao od tebe ili buducnosti, pa se nada da ce dug vracati neki imigranti iz azije, ili ih prosto bas briga za sutra, pa nije ih briga za tebe, mene, ...zasto bi ih bilo briga za nekog sutra

ПРЕДРАГ ПОПОВИЋ ИЗНЕО ДОКАЗЕ: Вучић задужио Србију за још 5,5 милијарди евра!

covek umire jer mu se ne da pregled/lecenje jer je odbio pristup sns-u, pa zasto mislis da je talog briga sto krade od kredita i tebi se smeje misleci da si nesposoban? to je obezdusenost, ali izdajnici i nemaju duse, samo lapaju materijalno

Poslednja izmena:
Očekuje se gostovanje prof.dr. Volanda, Fagota, Azazela, Hele i mačka Behemota.... ;) :cool:
tacno vucic pobedjuje zbog vas neozbiljnih, lepo vam je bar malkice kada vas majmunise, i vi bi njega da mozete, pa mu se onda smejete iza ledja, a ja volim da mu saspem, ili bar duletu

ja sam zato pobegao i od njega i od vas, nije to zdrav odnos uopste

Зашто да ме буде срамота што не мислим политички исто као ти?? :dontunderstand:
oces da ti ponavljam pa opet da kukas kako spamujem?

jer bre lazete narod, jer ste mufljuzi, eto, jer ste izdajnici, cao kkosovo, hello nafo, rusija vam agresor, ali spin je ruska stranka sa kojom ste osvojili nis bese

jer cete da odletite letecim taksijima, kada vas narod pojuri za nevidjenu otimacinu, pljacku, ma prciju ste napravili svoju od uze srbije, ma ne date ljudima da se lece ako nisu u vasoj sekti, bezdusnici, ma bezboznici, i rakiju imate sa aljekovom ikonom... os da mi das wc papir sa likom av-a da se obrisem? e koja ste vi ...

oces da ti ponavljam pa opet da kukas kako spamujem?

jer bre lazete narod, jer ste mufljuzi, eto, jer ste izdajnici, rusija vam agresor, ali spin je ruska stranka sa kojom ste osvojili nis bese
Боље СНС и Руска Странка, него овај опорбин кандидат:

20240603_062757.jpg

:)

tacno vucic pobedjuje zbog vas neozbiljnih, lepo vam je bar malkice kada vas majmunise, i vi bi njega da mozete, pa mu se onda smejete iza ledja, a ja volim da mu saspem, ili bar duletu

ja sam zato pobegao i od njega i od vas, nije to zdrav odnos uopste
budi miran u mirnoj ameriki, ne znaš kako sam glasao...:maca::cool:
Боље СНС и Руска Странка, него овај опорбин кандидат:

Pogledajte prilog 1558155

:)
uf, ti si mu ga šuknuo...:cool: umesto da priznaš da stranku slepaca vodi slepac. ;)

Bravo za niškog kardiohirurga! To je human čovek, a ne kao ti.
Шта има Србија да лечи улрајинске војнике, међу којима има нацоша колико хоћеш?? То ми само појасни.

Ако ћемо тако, зар не би требали да лечимо и руске војнике? Или за њих та хуманост не важи??

Jel vas sramota malo ?
ono kao loma bar ?
se stidite sami od sebe u nekim momentima
tipa kad perete zube ili kad silazite recimo niz stepenice neke negde
ili bilo kad bilo gde u bilo kojoj prilici po izboru ?
malkice malo onako ?

Donekle razumem ovu retoriku, poseban vid psihološke manipulacije, ali mislim da ne daje više rezultate
Bivši gazda ovih prostora, koji gubi poziciju,kreirao je bio takav sistem u kome su selektivni manipulatori, kao goniči robova, najviše koristili takve metode nad "nižom rasom"

Zato ta priča stvara kontra efekat, ne daje rezultat .
Agresija kojom bi da se natera da se glasa protiv je veća nego agresija za, bar u ovom javnim prostoru, kod nas koji baš i ne mislimo da će sve propasti ako Vučić &Co pobedi
Meni sasvim ok što su pobedili, iritantni jesu ali za ono šta se još nudi,na ove smo bar navikli

I da osnovno ako naiđeš na nekog majmuna koji još uvek misli da je time što je registrovan na APR u kao odgovorno lice koje je popilo svu pamet sveta za par dana ubaciš se u novi problem čiju ponudi za posao da prihvatiš

Ranije su morao trpeti majmuna da bi plaćao ni tada ne baš niske račune

Bravo za niškog kardiohirurga! To je human čovek, a ne kao ti.

Čovek da nije projekat i da je hirurg nastavio bi da radi svoj posao ne bi odmah trčao da uvali d.upe u funkcionersku fotelju

Još jedna ljiga koja na manipulaciji za nekoga odrađuje posao

Pošteniji su oni koji od početka plivaju u kaljugi politike i ne igraju na fore dobročinstva

Ако ћемо тако, зар не би требали да лечимо и руске војнике? Или за њих та хуманост не важи??
opet licemerje?

pa jel vucic sam rekao da se razgovara o zajednickoj proizvodnji municije za ukrajinu, sa zelenskim? valjda mu vec izvozis municiju da ubija ruse? a kooperacija ne znamo jel ugovorena, sam vucic rece: "videcemo"

i sad, da se vlasi ne dosete, vucic izmisli neku rusku stranku, i postavi nekog spin majstora da je glumi koji je moralnih kvaliteta kao milica lazljivica, magarci srbe, glumi,. foliraj, aljekova skola hebanja srbalja u zdravu pamet

Шта има Србија да лечи улрајинске војнике, међу којима има нацоша колико хоћеш?? То ми само појасни.

Nek ih leci Zelenski, on ih je i gurnuo da ginu za njegove interese dok on dupe u kraj.

Po meni su mnogo veći problem ovi apstinenti koji nikada ne glasaju na izborima jer "svi su isti", "ne bave se politikom" "moje pravo je da ne glasam". E takvih je uvek oko 50% i oni u stvari direktno pomažu vučiću da sa 25% glasova od ukupnog broja birača lagano pobeđuje. Onih sendvičara i potkupljenih / ucenjenih glasača uvek ima približno isti broj + one koje dovuku iz drugih mesta. Tu se ne menja mnogo ništa ali kad bi izašlo 90% birača a ti večiti apstinenti glasali za bilo koju opoziciju, sns bi pukao na svim nivoima i to ubedljivo. Ali šta ćemo kad imamo previše "pametnih" i "apolitičnih".

Donekle razumem ovu retoriku, poseban vid psihološke manipulacije, ali mislim da ne daje više rezultate
Bivši gazda ovih prostora, koji gubi poziciju,kreirao je bio takav sistem u kome su selektivni manipulatori, kao goniči robova, najviše koristili takve metode nad "nižom rasom"

Zato ta priča stvara kontra efekat, ne daje rezultat .
Agresija kojom bi da se natera da se glasa protiv je veća nego agresija za, bar u ovom javnim prostoru, kod nas koji baš i ne mislimo da će sve propasti ako Vučić &Co pobedi
Meni sasvim ok što su pobedili, iritantni jesu ali za ono šta se još nudi,na ove smo bar navikli

I da osnovno ako naiđeš na nekog majmuna koji još uvek misli da je time što je registrovan na APR u kao odgovorno lice koje je popilo svu pamet sveta za par dana ubaciš se u novi problem čiju ponudi za posao da prihvatiš

Ranije su morao trpeti majmuna da bi plaćao ni tada ne baš niske račune
Tvoja partija/sekta/narodski uljez marnjava izbore, manipuliše spiskove naočigled građana, koristi bugarske voziće, i ti imaš obraza da laprljaš o manipulaciji, dok se lopovluk inauguriše kao legalna i legitimna stvar. Puštajte onda lopove i ubice iz zatvora, nek kod tebe, skupa s Džokerom, broje glasove inkognito. ;) :cool:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back