Деси се и ето а нико није савршен,многи мушки су ћелави или имају нешто друго (не у смислу увреда него живот,тензија некад остављају последице),има таквог женског света.
Може да буде последица неког здравственог стања а може да буде модни утисак (зависи од особе до особе).
Можете ли себе да видите крај такве девојке/веренице/жене или не?
