veze na jedno vece?

a ca je sad ovo? opet vaskrsavanje???

dobro- da odgovorim na temu....

volim ih u zavisnosti od situacije i sanse da tog momka vidim ponovo... ako znam da necu. onda mi je ok, al ako ga poznajem od prije,nema sanse... iako mi nije lose bit na vece sa bivsim momkom.lako se nadje zajednicki jezik... al ja imam problem sto se ako mi se momak svidi , malo zapalim za njega,pa mi se iz tih one-night-stand veza "izrodi" prava veza...

ali ja,kao sto sam navela na nekoj od proslih tema-volim duge veze- jer se u njim opravdano moze hehhe napredovati a ne sve strpati u jedno vece.

ne znam... svakako nemam nishta protiv...
desilo mi se par puta... i ugl. sam te ljude znala od pre, i to je bilo chisto zezanje... ali recimo zadnji put kad sam bila s jednim dechkom tako iz 'zezanja' na jedno veche posle par dana desilo se to da smo se smuvali i taaaaako zaljubih se heheh.... a da mi je neko samo mesec dana pre toga rekao da cu da se lozim na njega ne bih mu verovala :)

A sta je uopste veza za jedno veche?
Koja je korist izvatati se sa nekim za koga znas da vec sutra nece biti tu... Ajd da kazete kres varijanta za veche, pa da ima neku svrhu... Ali veza... :roll:
A jos ako pritom varas decka/devojku, tek onda je to apsurd... :roll:

shta da kazhem , ne bih tu smela nishta recji..nekako dajesh sebi odushka..jednom sam tako bila s likom, na jedno veche koje se produzhilo na nekih 8 meseci..tako , na po jedno veche..niti sam imala ja njegov broj niti on moj , nego smo zajedno samo kad se sluchajno sretnemo..lol, onda smo oboje sluchajno, onako, zvrjali po gradu lol
al bilo je super :)

Te veze mogu biti jebeno zajebane...... posebno kada neka cica zeli da prevari svog decka na jedno vece, a onda se sve sazna i mladi gospodin jednokratni dobije takve batine da posle toga izgleda kao da ga je pregazio stanpedo..... jedan takav slucaj desio se pre neko vece kada sam bio u jednoj diskoteci.....

Pa ono.........to je zabavno,ali ni u cemu ne treba preterivati.Ok je odes negde,zezas se,super ti je,pa smuvas nekog dobrog tipa,ali ne treba ni u tome biti redovan.Ne znam,imala sam ja vise takvih vezica na jedno vece,pa sam na vreme(hvala Bogu)shvatila da je to ipak jadno i da je bolje da budem sama,dok ne nadjem onog pravog.........i bila sam u pravu:-))))))

Tinar:
Ja sam totalno za takve veze. Naravno, ako se obe strane slazu. Meni se jednom veza za jedno veche pretvorila u vezu na chetiri vecheri, i to me smoriloooooo... :roll:
Dobro, doci cu onda u Under jednog cetvrtka :mrgreen:

@zmaj
Jbga bato, moras nekad da znas da cuvas i svoje dupe kad radis takve one-night stand akcije. Kad ti lik pridje ti mu objasnis kakvu devojku ima, ako je glup i ne kapira objasnis mu batinama, cisto da ti ne bi dobio iste. A posle nadjes tu devojku i odvalis joj par shamara cisto da se sledeci put ne zajebava sa tudjim dostojanstvom i ne podpaljuje vatru.

Dobro to sam ja malo u Balkan stillu karikirao, ali u principu svaka guska koja tako nesto uradi ce po prirodi stvari da se upiki od straha kad joj samo pridjes posle takvog incidenta, sto uz jednu dobru bukvicu sasvim dovoljno. Poenta je sto je i sama svesna kolko je kriva i kakva je to glupost.

Kao prvo,pitam se koji je debil preveo one-night-stand kao "veza na jedno veče"?
Nisam nigde video da piše one-night-relationship... :roll:
Moje mišljenje zavisi od toga šta "veza na jedno veče" podrazumeva...ako je to seksualni odnos onda mi je ta pojava krajnje odvratna kao i svi koji u tome učestvuju. A ako je to izlazak,zezanje,držanje za ručice,poneki poljubac..onda je to sasvim prihvatljivo..treba istraživati,naročito dok si mlad... :)

srebro:
Kao prvo,pitam se koji je debil preveo one-night-stand kao "veza na jedno veče"?
Nisam nigde video da piše one-night-relationship... :roll:
Ja sam!
One night stand je fraza na engleskom. Koja odgovara domacem izrazu veza za vece. Mislim sta ti tu nije jasno, Englezi koriste frazu, mi koristimo opis iz par reci. Nema svrhe prevoditi bukvalno i na silu nametati jednonocno stajanje, kao frazu za vezu za jedno vece... cemu to?
Btw. mislim da je izraz one night stand nastao bas zato sto se u takvim vezama sve obavlja stojecki :mrgreen:

Back