veze na jedno vece?

Oh,boy,...love.Meni je najduza veza dve godine.Jedino sto ti ja zelim je da ostanes tako leprsava povodom veza i ljubavi.Najgore je kad te enko posle svega izda,a ja sam to dozivela posle svega.I iskreno iz toga sam naucila da vise volim da sam ostavljena nego da ja ostavim pa opet dozivim tako porazavajucu osvetu.

I ja isto,bez obzira na to sto mi je bolje da budem ostavljena,juce sam shvatila kako je to,nisam mogla da disem bukvalno..
Poneo se prema meni kao skot...ali posle je opravdao to...tako da sam mu oprostila,ali ne zaboravila,i opet ce morati da dokaze da me voli. Udarac je bio jako nizak.
A kako mislis leprsava?
Ja sam 6 meseci sa njim,i moras se sloziti da to nije malo za 15 god,mozda je i previse...

Uhhh,...to znaci,..cek da izracunam,...da ste se smuvali dok si ti bila u osmom osnovne.
Ja sam prvu dugu vezu imala u sedmom,kraj sedmog pocetak osomog.Nesto tipa kao ti,malo duze.
Bila sam isto tako wuuuuuuuuuuuuuuuuupi raspolozena!
Poriznajem,volela sam ja nekoga posle toga,onako zaista,loodo!
Ali nista nije bilo kao te bubice,de sanjas da ce sve biti divno zauvek!
Hehe!
To je tako slatko!

Joj,nemoj da mi pricas o tome,tacno znam da sam budala sto mislim na tako te stvari,ali negde duboko se nadam da cemo se kada raskinemo,posle nekoliko godina naci i opet biti zajedno...
Sve je bas cudno,nisam uopste raszmisljala da nam je raskid blizu,a odjednom se tako desilo.I sada ne znam kako bi mi bilo danas da se nismo pomirili,valjda shvatas sta zelim da kazem...

P.S.Ako se ne varam,ovo je moj hiljaditi post :):):)

Ne,ja se,ono,nadam da ce vam potrajati,dusice.
Sta znas,mozda se i najdete.Ja mog prvog(gore pomenutog,iz sedmog razreda) ponekad i vidim.Sad je frajer i po,jedno blesavo neozbiljno deriste koje lomi srca!Smesno.Nikad ga nisam takvog zamisljala kad smo bili mladji!.ALi znam da nikad JA ne bi bila opet sa njim.
Videces,godinama kasnije,kad raskinete(ako raskinete,kuc-kuc u drvo,da necete naravno),bice ti prilicno svejedno.Nece biti isto.
Kad budes starija,mozda mu se i ne setis imena.
Ali sad,je specijalno.Tako i treba da bude.
Ti si bese iz BG?Nikad nisam pitala u koju skolicu ides.Ti si sad prvacic,bese? :D

P.S.WUUUUUUUUUUUUUUUUPI!!!!
*smajli koji baca konfete a iza njega se cuju vatromet i pljeskanje publike*

Da,ja sam opet prvacic...:) Iz Bga sam,idem u 6u...
E a koje si ti god?
Ne,kad razmisljam volela bih da se nadjemo,posle par godina.Mada znam da cu ja mozda posle voleti nekoga isto i vise kao njega,mada sada imam utisak da je to nemoguce. ZNaci,ja znam da kada zavolim,volim do kraja,a sada se to desava...
Posebna nam je veza za nas,i uvek cu ga voleti na neki nacin,to znam...
I ne poricam to kao da je bajka,vec ti mogu da kazem da pricam veoma zrelo i iskreno.To je jednina stvar za koju mogu to da kazem.

Ubedjena sam da je Bg ovo oko mene,a sto se seste Bogradske tice,nemam blage gde se nalazi.Nadam se da je dobra.
Sto bi Dino Merlin,glupu poznanik mog tate,rekao "Nemam ja,onih 18 godina,...".E pa ja imam.Utata!To su bre najbolje godine.
Sve deluje nemoguce da ce ikad biti drugacije,ikad biti manje.
Prodje sve.To je cinjenica.Ne samo u ljubavi.
Svaka je veza posebna.Po onim nekim malim trenutcima,koji su vrednii od svega drugoga.
Voleces ga uvek,ne verujem.Bices mu naklona-sigurna sam.Hemija je uvek tu,u nekom obliku.Ali bledi,ili se menja.
nista nije bajka kad je ljubav u pitanju.Postoje beznadezne iluzije,koje neke devojke vide,ali to ovde nije slucaj.
Ljubav,je bila i ostala,neka vrsta magije za svakog od nas.
Ko ju je ikad,makar na tren doziveo,zna to.

Slazem se...:)
Moram da ti kazem da ovako delujes kao veoma pametna i zrela osoba,da se osetim veeeeomaaa malom kad citam tvoje postove...
Ma svaka ljubav je na svoj nacin posebna.Ali znam da ce meni ova biti najvise,ucrtana je u meni,i gotovo...

Ma smesno,ne kapiram.... Ako si nesrecan i bas zapostavljen od strane decka/devojke onda mozes kao da se vadis da imas opravdanje...Ali sve jedno,opet je sve to smesno..
Hah,da prevaris decka/devojku koju volis zbog jedne uzbudljive veceri... MA DAJ!

love_girl:
Slazem se...:)
Moram da ti kazem da ovako delujes kao veoma pametna i zrela osoba,da se osetim veeeeomaaa malom kad citam tvoje postove...
Ma svaka ljubav je na svoj nacin posebna.Ali znam da ce meni ova biti najvise,ucrtana je u meni,i gotovo...

Kao prvo,nema potrebe za laskanjem.A kao drugo,ne lupaj gluposti,malena,ti si sasvim dovoljno "velika" i pametna.
Jeste,i svakome je njegova najdivnija,svakome je njegov raskid najtezi,isto kao sto mu je trenutacna veza najbitnija.Ali,nisam ja sudija u tvom slucaju.Sama ces saznati kad prodje vreme.Za sad i treba da ti ova,sadasnja ljubav,bude ONA PRAVA!Jer to znaci da ti verujes u svoju vezu.

love_girl:
Ma smesno,ne kapiram.... Ako si nesrecan i bas zapostavljen od strane decka/devojke onda mozes kao da se vadis da imas opravdanje...Ali sve jedno,opet je sve to smesno..
Hah,da prevaris decka/devojku koju volis zbog jedne uzbudljive veceri... MA DAJ!

Da,a ako ga ne voli,pa ga zato varas,onda brate bolje raskini.
Prljav je to posao.
uhvate te i provale.
Ispadne frka,pa se posle prepricava.
I ispadnes kreten i kucka.
Sto i nije daleko od istine,ako tako nisko padnes.
Neke granice ipak trebaju da postoje.

AlyonA:
Man,to ne da je glupo,nego avaj!
Klinacko nadrndavanja-OPET!
Koja je ponta da prevaris lika/ribu tek tako?
Probudis se ujutro,i kao,iiiiiiiiiiiju,kako je meni dosadno?
C,c,c,...uzas!

klinacko nadrndavanje??????????? ja kad sam bila klinka nisam ni imala decka
poenta je u tome da iskusis sve... najbolje da cu biti sa nekim sto godina i da na kraju saznam da me je varao... probaj sve i uzivaj... a ako se ujutro probudis sa krivicom... onda ne varaj... prvo raskrsti sa sobom da li varas ili ne

@tetida
Pa stani,zbog te prevare koja ti ne znaci nista,ti ces izgubiti decka kog volis???
Maaaa daj,to su klinacke fore... :roll:

@AlyonA
Slazem se,ispadnes ti los/a,a niko te ne pita da volis ili ne...bitno je da si pao/la nisko...

necu ga izgubiti jer on to nece ni saznati...
cekaj, zabavljam se sa likom npr 3 godine, veza postaje monotona ali ja ga volim... i sta da radim?
nadjem nekoga ko ce mi uneti novine u zivot itd....
mlada sam ali nemam 12 godina i sasvim mi je normalno da to radim sada a ne kad budem imala 30 godina i porodicu

love_girl:
Pa uneses novine u vasu vezu,i samim tim u svoj zivot,a ne tako da se ponasas nepromisljeno :roll:

pa kad budes prosla sve u zivotu i imala vezu koja preti da se raspadne a ti to ne zelis, moraces nesto novo u nju da unese, ali posto sa svojim deckom jedino novo sto je ostalo je brak a ti neces da se udas, onda je ovo drugo resenje....

to ti je sto se tice veze u vezi... a ako nisi u vezi i cesto imas veze na jedno vece to vec nije dobro.... rizicno je npr.... bla bla

Back