Veze na daljinu?

Posao, obaveze, novac, sama daljina, jedino ako mislis na vidjanje preko video poziva ;)

Mozda hoce i da se dodirnu ;)

Zašto postoje prevozna sredstva :) ?

Danas je ljudima sve olakšano.
Ali čini se, malo ko to ume da iskoristi lepo.
Ljudi su u sukobu i raznim stresovima zbog raznoraznih gluposti…

Nekada su ljudi voleli, živeli i čekali voljene godinama.
 
Zašto postoje prevozna sredstva :) ?
Pa daljina moze biti i za avion :D
Danas je ljudima sve olakšano.
Ali čini se, malo ko to ume da iskoristi lepo.
Ljudi su u sukobu i raznim stresovima zbog raznoraznih gluposti…

Nekada su ljudi voleli, živeli i čekali voljene godinama.
To jeste, dobra stara vremena, ali i tad je bilo svacega :D
 
Zašto postoje prevozna sredstva :) ?

Danas je ljudima sve olakšano.
Ali čini se, malo ko to ume da iskoristi lepo.
Ljudi su u sukobu i raznim stresovima zbog raznoraznih gluposti…

Nekada su ljudi voleli, živeli i čekali voljene godinama.

Mislim na to da dodir preko aplikacije ne može. Može neko da se vidi i čuje ali je za dodir potrebno malo više organizacije.

Mada ako se dvoje zaista vole i žele da se vidi neće im smetati neka veća daljina ako razdvojenost ne traje suviše dugo.
 

Back
Top