- Poruka
- 16.214
Malo filozofije, nije ba odmetAli:
Imaju imprednosti u odnosu na blizinu.
Treba, prvo, definisati prostor i vreme?
A to je klizav poligon?
Mhm?![]()
Vreme i prostor su iluzija
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Malo filozofije, nije ba odmetAli:
Imaju imprednosti u odnosu na blizinu.
Treba, prvo, definisati prostor i vreme?
A to je klizav poligon?
Mhm?![]()
Jedino moguce sto redje da budemo u kontaktDa li smatrate da je moguće, ili je ipak daleko od očiju daleko i od srca?
Ona bije glumila u tom delu Matrixa xD
Ali ti jesi?Ona bije glumila u tom delu Matrixa xD
Kijanu Rivs, drago mi jeAli ti jesi?
Posao, obaveze, novac, sama daljina, jedino ako mislis na vidjanje preko video poziva![]()
Mozda hoce i da se dodirnu![]()
?Pa daljina moze biti i za avionZašto postoje prevozna sredstva?
To jeste, dobra stara vremena, ali i tad je bilo svacegaDanas je ljudima sve olakšano.
Ali čini se, malo ko to ume da iskoristi lepo.
Ljudi su u sukobu i raznim stresovima zbog raznoraznih gluposti…
Nekada su ljudi voleli, živeli i čekali voljene godinama.
Ljudi su oduvek bili samo ljudi. I uvek je bilo svačegaPa daljina moze biti i za avion
To jeste, dobra stara vremena, ali i tad je bilo svacega![]()

Sad je sve jasnoLjudi su oduvek bili samo ljudi. I uvek je bilo svačega.
Nisam se slučajno uključila u temu.
Nijedna daljina nije velika, niti put dug ako je cilj opravdan
Sami krojimo svoje puteve…

Zašto postoje prevozna sredstva?
Danas je ljudima sve olakšano.
Ali čini se, malo ko to ume da iskoristi lepo.
Ljudi su u sukobu i raznim stresovima zbog raznoraznih gluposti…
Nekada su ljudi voleli, živeli i čekali voljene godinama.
Za mlade nije svakakoMislim na to da dodir preko aplikacije ne može. Može neko da se vidi i čuje ali je za dodir potrebno malo više organizacije.
Mada ako se dvoje zaista vole i žele da se vidi neće im smetati neka veća daljina ako razdvojenost ne traje suviše dugo.


Za mlade nije svakako
A mi, matorci, bude![]()
SnaćI ćemo se i mi nekakoMladi dok studiraju ili su u srednjoj školi mogu da probaju koliko žele, mi već kako smo prinuđeni.


SnaćI ćemo se i mi nekako
Dobra stvar je da libido prati godine starosti.
Ima nas, za šah![]()

Može i “Ne ljuti se čoveče”Nemoj me sa sahom, ne mogu vise da igram kao klinac jer mi dosadi posle nekog vremena.
Karte već mogu![]()

Može i “Ne ljuti se čoveče”![]()

Ja imam toliko tih igaraTo imam negde u ormanu, cesku verziju koju smo igrali zimi kad nam je bilo dosadno![]()
da se malo plašim 