Veze na daljinu?

Ako je nešto casual, mana je što ne možete imati seks kad poželiš. Kada ti se iepe nije tu, a kada treba da se vidite možda si tad baš umoran i nije ti do toga.
Drugo, logistika, 3 sata tamo, 3 sata nazad, to ne može ako ćete se kresnuti sat-dva. Onda ostaneš na duže: vikend, spavate zajedno, jedete zajedno, što vodi vezivanju, dođe kao neka povremena veza. Tako da nije za klasičnu šemu.

Niti je za šemu niti za vezu, nešto između.

Može da potraje ako su ljudi baš kompatibilni i zreli, sa dobrom komunikacijom, ako nađu pogodno vreme i volju da putuju. I ako nemaju čestu potrebu za seksom i/ili blizinom. Naravno i ako imaju više osoba sa kojima se viđaju, ali to ne želi svako.
 

Back
Top