Vežbe za bicepse i trbušne mišiće

PA o tome se radi..meni nije bitno da sam velik i jak za druge..nego da imam kondicije za sve..bas ono da ne stajem..a ako imam snage to ne moze da potraje na duze staze..znam kad padnem zimi a onda na prolece krenem uz avalu putem bajsem..pa onda peske kroz shumu..nije isto

Pa ne zbog drugih nego zbog sebe. :D ...mislim, da drugi ne bi bili jachi od tebe... mislim ti kako hocesh brate, al' ja ne bi mogao da zivim sa mishlju da recimo klinadc od 16 dina moze da me nalupa kad hoce.

Znash o chemu se radi... vecina ljudi ce sebe podsvesno ubediti da im je bolje i korisnije ono shto im je lakshe. Zato shto se plashe da se povrede, oznoje, dobiju neki zulj... ali, ko se stvarno ne potrudi nece imati ekstraordinarne rezultate nikada.
 
Hm jeste ali opet pokazes snagu sad i za min sve..a kondicija i izdrzljivost je potrebna ko zna gde i za sta..ono ne radi lift zivis na 16om..nista ti snaga ne znaci zar ne:lol:

Ne znam brate ja ni ne koristim lift.

Trchim uz stepenice ceo zivot.

Dodushe, na trecem sam spratu, ali opet...

Gde god ih vidim trchim uz njih.

Ni ne secam se kad sam se poslednji put normalno popeo stepenicama.

Pa i dalje nemam kondicije, ni priblizno kao ti mogu da se kladim.

Ali zato takodje mogu da se kladim da tvoj shut ne moze ni da se poredi sa mojim... :)
 
Cekaj cekaj a kad cemo mi to ici na neko takmicenje da bi se s drugima takmicili?ne mislis valjda da cu u teretani da se kurchim s nalozenim klincima pa kao ko je jaci ono obaramo ruke i ko dize vise iz bendza?:lol:i snaga nema veze s tim dal ce neko da te nalupa..ono realni aikido nema veze sa snagom a nalupace te svaki...isto tako neiskusni balavac bi da se trka bajsem s nekim iskusnim..ono rikne posle 500m a iskusan ga ostavi km iza sebe na duze staze:lol:pa ti vidi;)
 
[Ne_Vazim_Se];16886098:
Ne znam brate ja ni ne koristim lift.

Trchim uz stepenice ceo zivot.

Dodushe, na trecem sam spratu, ali opet...

Gde god ih vidim trchim uz njih.

Ni ne secam se kad sam se poslednji put normalno popeo stepenicama.

Pa i dalje nemam kondicije, ni priblizno kao ti mogu da se kladim.

Ali zato takodje mogu da se kladim da tvoj shut ne moze ni da se poredi sa mojim... :)

Naravno slazem se..ono sto ne praktikujem u to se i ne butam..vec samo pisao na mojoj temi kondicija protiv snage kad se nekom jakom pokaze prosta flexibilna vezba smesno je kako ih ne mogu uraditi..zato je 3atlon zakon ebes tegove:ok:
 
Cekaj cekaj a kad cemo mi to ici na neko takmicenje da bi se s drugima takmicili?ne mislis valjda da cu u teretani da se kurchim s nalozenim klincima pa kao ko je jaci ono obaramo ruke i ko dize vise iz bendza?:lol:i snaga nema veze s tim dal ce neko da te nalupa..ono realni aikido nema veze sa snagom a nalupace te svaki...isto tako neiskusni balavac bi da se trka bajsem s nekim iskusnim..ono rikne posle 500m a iskusan ga ostavi km iza sebe na duze staze:lol:pa ti vidi;)

Aha, kitu moju nema veze.

Aj poshto nema, a chini mi se da si neshto pominjao da si i ti trenirao aikido, uzmi pa nalupaj nekog lika iz teretane shto je 2 sa 2... pa slikaj da se divimo toj tehnici. :D

Najjachi si kao snaga nema veze sa time :lol: ... kako bre nema choveche ako je neko jachi od tebe lupi te shakom po glavi i ti legnesh dole. :lol:

Kakav bre aikido ku*ci palci nije ti zivot film. :D
 
Naravno slazem se..ono sto ne praktikujem u to se i ne butam..vec samo pisao na mojoj temi kondicija protiv snage kad se nekom jakom pokaze prosta flexibilna vezba smesno je kako ih ne mogu uraditi..zato je 3atlon zakon ebes tegove:ok:

Pa chitao sam to samo shto se to odnosi na one bash prepucane bodibildere koji su pro takmichari pa im je biceps toliki da ne mogu lepo da saviju ruku... ali veruj mi imash ti bahato nagruvane likove koji su uz to i nenormalno fleksibilni.

Zapravo manje-vishe svaki MMA borac je takav, ili borac uopshte tipa boksera, kik boksera itd...
 
Evo brate nemoj napamet da pricas..sto je veci covek to njim lakse brises pod jer je trom:lol:

Ovo je demonstracija i veze nema sa realnom situacijom.

Brishesh pod ali juche kako cesh ti da podignesh lika od sto+ kila ako ne mosh 20 kila bicepsom dici...

Znash kada mozesh da "brishesh pod" sa nekim? Kada ti nije napor iz bencha podici njegovu tezinu.

Pa se posle pitaj chemu teretana...

Mislim, u pitanju je chista fizika... evo po tebi bi i muva trebalo da brishe pod samnom jer je ona mala i brza a ja velik i trom? :think:
 
haha aj sad nemoj bukvalista biti..poenta je dal oces da izgledas jako ko tajson ili kao plivac na pr..ajde samo tako poredjenje da napravimo..ja se divim takvim sportistima koji prvenstveno izgledaju zdravo a ne jako..pa tek onda sta su sposobni da urade..ono free running mi je ispred svake snage
 
Ne vazim se, evo citam tvoje postove i od ovog georgejune-a i brate samo da ti kazem da si ga u svakom postu usio 200%!

Brate svaka cast, vidi se kako razmislja normalna osoba sa bar normalnom inteligencijom a ne ko ovaj george kao da je pao sa marsa!

Brate sve si u pravu i za tezinu i za snagu i za nalupavanje!

Evo ja prvi kao 2 sa 2 iz teretane izlazim na crtu georgiju da me "nalupa" i "brise pod samnom" jer sam ja "trom" hahahahha

I da u pravu si Ne vazim se onaj smesni klip sto je postavio georgejune je samo REKLAMNI KLIP SNIMLJEN IZMEDJU 2 FRUGARA ILI IZMEDJU INSTRUKTORA I NJEGOVOG UCENIKA I 0% JE REALNAN!

Ali u to veruju samo oni koji su pali sa kruske kao georgejune! SVE TE HU HAJ HOJ MAGICNE VESTINE KOJE PROPAGIRAJU DA MOZES DA IMAS 30 KILA SA SVE KREVET I UZ POMOC NEKE "NEBESKE" TWHNIKE "OBRISES POD" SA GRMLJEM OD 100 KILA CISTE MISICNE MASE SU PRICE ZA MALU DECU!

Zasto bre nikog u MMA nema sa tako nekom ekstravagantnom vestinom pa da oni brisu pod sa onim brutalnim teskasima fajterima????
Sto rekao ne vazim se samo da te pipne rucerdom ima da legnes - CISTA FIZIKA! Zamah puta ubrzanje puta masa = snaga izlaznog udarca!

NEka neko pogleda onaj MMA klip bio jedan NINDZA sto se tako kur cio pre fajta kao ima da brise pod sa MMA borcima ima on tehnike on je NINDZA usao je u MMA ring pa su ga ispeglali po faci, bio je deformisan i krvav na kraju!!!!!

Kakav crni aikido, georgejune mnogo gleda filmove sa Stivenom Sigalom!

O boze gospode ,ne vazim se, pa gde si nasao sa njim da se razpravljas to je najveca budala na forumu njega niko ne yebe 2% i niko ga ne uzima zdravo za gotovo!
Covek ima komplexe i frustracije na sve ono sto on nema - snaga misici, dizanje tegova i vezbanje u teretani!
 
[Ne_Vazim_Se];16886163:
Evo uzmimo Tajsona na primer... taj ima vishe kondicije od svih nas ovde zajedno a da te dokachi samo ubio bi te.

Bas to! A iz bencha moze da digne 180 kila! Pa smao Brus Li je dizao 50 kila i to samo za bicepse! Jok biJo je onakav od Kung Fua hahahhaha

A Tajson da pipne samo georgija Saranio bi ga!
Kad je covek jaci i tezi vise moze i udarca da primi a da se ne srusi tj vecu silu da primi i da je vrati - sila akcije i reakcije! A za georgejuna treba sila od 200gr da ga obalis!
jer isto da oboris slona ili kozu udarcem???
jel vredi nesto kozi sto je okretnija i sto nije troma kad je jednom opalis i gotovo!

Samo da napomenem da je Tajson ubio Bika udarcem yebo te! Znaci da je udario georgejuna napravio bi od njega mleveno meso !

A ima kondiciju 20 puta bolju od njega!

I da yebes 3atlon, tegovi su zakon - eto ja kazem isto tako debilnu recenicu kao georgejune samo obratno! Ko sam ja ili ko je georgejune da kaze sta je dobro a sta da yebes?? KAKO RETOS NE MOZE DA SHVATI DA NIJE NESTO BOLJE A NESTO GORE JER SU TO RAZLICITE KATEGORIJE KOJE SE NE MOGU UPOREDJIVATI , SVAKO BIRA ONO STO MU TREBA I STO VOLI!

Asli suma sumarum kada imas snagu mozes da izbijes nekog a kada imas kondiciju mozes samo da pobegnes nekom ko ima snagu da te ne bi isprebijao!
A ja savetujem georgu da udje u bilo koju teretanu i da pita nekog 2 sa 2 koji je "trom" da "obrise pod njime"
Jos ako taj neko kao npr ja vezba borilacke vestine, pa ima da ga pretvori u spagete!
Videce kako ce da se provede a on neka pokusa da primeni one smesne stvari iz onog klipa!
 
Ne vazim se, evo citam tvoje postove i od ovog georgejune-a i brate samo da ti kazem da si ga u svakom postu usio 200%!

Brate svaka cast, vidi se kako razmislja normalna osoba sa bar normalnom inteligencijom a ne ko ovaj george kao da je pao sa marsa!

Brate sve si u pravu i za tezinu i za snagu i za nalupavanje!

Evo ja prvi kao 2 sa 2 iz teretane izlazim na crtu georgiju da me "nalupa" i "brise pod samnom" jer sam ja "trom" hahahahha

I da u pravu si Ne vazim se onaj smesni klip sto je postavio georgejune je samo REKLAMNI KLIP SNIMLJEN IZMEDJU 2 FRUGARA ILI IZMEDJU INSTRUKTORA I NJEGOVOG UCENIKA I 0% JE REALNAN!

Ali u to veruju samo oni koji su pali sa kruske kao georgejune! SVE TE HU HAJ HOJ MAGICNE VESTINE KOJE PROPAGIRAJU DA MOZES DA IMAS 30 KILA SA SVE KREVET I UZ POMOC NEKE "NEBESKE" TWHNIKE "OBRISES POD" SA GRMLJEM OD 100 KILA CISTE MISICNE MASE SU PRICE ZA MALU DECU!

Zasto bre nikog u MMA nema sa tako nekom ekstravagantnom vestinom pa da oni brisu pod sa onim brutalnim teskasima fajterima????
Sto rekao ne vazim se samo da te pipne rucerdom ima da legnes - CISTA FIZIKA! Zamah puta ubrzanje puta masa = snaga izlaznog udarca!

NEka neko pogleda onaj MMA klip bio jedan NINDZA sto se tako kur cio pre fajta kao ima da brise pod sa MMA borcima ima on tehnike on je NINDZA usao je u MMA ring pa su ga ispeglali po faci, bio je deformisan i krvav na kraju!!!!!

Kakav crni aikido, georgejune mnogo gleda filmove sa Stivenom Sigalom!

O boze gospode ,ne vazim se, pa gde si nasao sa njim da se razpravljas to je najveca budala na forumu njega niko ne yebe 2% i niko ga ne uzima zdravo za gotovo!
Covek ima komplexe i frustracije na sve ono sto on nema - snaga misici, dizanje tegova i vezbanje u teretani!

Brate ono lepotice svako ko udje sa mnom u citiranje ono dodjes i kao uh al si ga razbio..mislim ajde daj sebi sansu da nesto kazes..ono imaj svoje misljenje:lol:
 
Asli suma sumarum kada imas snagu mozes da izbijes nekog a kada imas kondiciju mozes samo da pobegnes nekom ko ima snagu da te ne bi isprebijao!

:ok: ... to ti kazem to je cela poenta one moje priche, koji ce ti kondicija to je za devojchice (mislim ne dobro je imati to ako vec imash snagu al' da ti samo trchkarash okolo a mali si i nejak to ne ide), mushko treba da bude veliko i jako (shto kazesh dva sa dva) znachi shto jachi od ostalih... ne znam, meni je bar to logichno... :)
 
Koje ste vi bydale... Svadjate se ovde i prepirete oko nekih stvari koje @godzillu uopste ne interesuju...
Decko je verovatno i otisao sa teme... Samo se za dzabe svadjate...

Ok.. Shavtili smo...
@bRu zLi - brate , ti si najjaci... svaka cast...
@[Ne_Vazim_Se] - Ok.. i ti si jak.. Bravoo !!
@georgejune - shvatili smo da tebe ni jedan ni drugi ne mogu da biju.. jer ces da im pobegnes...

Ajd' sad... :bye:
 

Back
Top