Vežbe za bicepse i trbušne mišiće

E ako neces u teretanu onda mozemo da pricamo ali samo dok oni nabedjeni iz bilderane ne dodju da truju:lol:kupi tocak za trbusnjake a i na youtubu imas zilion klipova tipa 6 min abs..tocak ti je oko 700 din..vratilo oko 1500..to ti je mesec dana u teretani a imas za svagda..budzice su malo skuplje oko 2500 pa kad skupis
 
Pa ako bas ni malo para ne zelis da trosis onda napravi nekako tegove...npr, napuni 2l flasu necim...jedan lik je flasu napuno da l' malterom il' cim vec, i dve takve flase ubacio po sipku, sacekao da se osusi i napravio bucice... :lol:

Ja sam jedno vreme radio trbusnjake na onom krovnom prozoru...:mrgreen:

Ako nabavis neke bucice (uzmi dve od 6 kg, ukoliko nemas malko jacu ruku...tu ces raditi po 12 u seriji, po 3-4 serije, u zadnjoj seriji 15 podizanja) probacu da nadjem neki sajt gde neki lik pokazuje sve vezbe sa bucicama i bez njih...:ok:

Inace, za ovo kad sta da radis...pa ovako su meni otprilike pricali da radim...danas npr. radis biceps i grudi...sutra radis triceps, ledja i ramena...prekosutra radis stomak i noge...za prekosutra nisam siguran, ovo prethodno je valjda tacno... :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Ma ne planiram ja da budem bilder i tako nesto, nego samo da skinem ovo sala :)
A mozda cu da kupim te bucice kad skupim para, zgibove ne mogu da radim zbog nekog poremecaja ruku, mada ne smeta mi u zivotu ali kad radim ako se spustim u zgibu skroz dole onda mi nekako iskoci ruka iz ramena pa moram malo da provrtim da udje ponovo. Cudno ali istinito. Samo bih radio bicepse, tricepse i plocice, znaci sad radim samo sklekove i trbusnjake, leti dok sam na jezeru plivam vise od kilometra dnvevno. I ako kupim bucice bice to valjda dobro, aa?
 
Kupi 2 tega..za bicepse ti ne treba teretana...
za pocetak uzmi 7.5kg. (znam da zvuci malo , ali veruj mi) i radi po 50 u seriji , levom i desnom... tako radi oko mesec dana... to je da se formira lepo misic..
zatim uzmes od 10.kg. i dizes kolko mozes , oduzmi oko 5x(mozes i da zaokruzis)i radi tako... na svaka 5 dana povecaj po 1x...

ja sam poceo tako od 10kg. po 30x. a sad radim po 150x. :)



a i za trbusnjake ti ne treba teretana...
ali ako imas samo malo veci stomak moras prvo njega da se otarasis.. a to neces da postignes trbusnjacima.. nego idi i trci , vozi bajs , plivaj...
tek kad skines sve naslage sa stomaka moci ce da ti se vide trbusnjaci...
a naravno , da bi se sve vise i vise videli moras da radis trbusnjake.. pogledaj na youtube-u neke vrste trbusnjaka i radi.. ne treba ti teretana.. ;)


ako ti bio sta nije jasno , pitaj slobodno... :)

Pa ne treba cela...

Osnovna vezba za biceps je dvoruchni pregib sa shipkom, pa zatim treba imati i skotovu klupi i (pozeljno) ez shipku...

Inache, raditi 50 u seriji bilo chega je glupost.

Sve shto mozesh da podignesh vishe od 8-9 puta je prelako.
 
Pa sad, ja koliko znam bucice ti ne mogu nesto preterano pomoci u skidanju sala...jedino ako imas salo na rukama... :lol:

Trcanje, trbusnjaci, sklekovi i ishrana su keva za salo...ishrana najvise... :P

Tachno, shto se tiche mrshavljenja tu je ishrana 90% svega jer shta ti vredi ako opikash neki brutalni sagorevachki treniung ako posle sednesh i pojedesh dve torte.

Inache, salo se ravnomerno (mislim ravnomerno u smislu na svoj nachin, ne moze da se skine namenski sa jednog dela tela) rasporedjuje po telu...
 
Nemam salo na rukama, samo malo na butinama i stomaku. A bucice sam planirao ako skinem salo pa da radim na bicepsima. Ne jedem mnogo u sustini, jeden 1-2 dnevno ali kad se nesto slavi ja jedem malo vise, kao i slatko sto volim da pojedem. Pecenje ne volim, ni pljeskavice nego najvise belo pilece meso i predjelo...
Ja sad radim 10 sklekova uskih a siroke nisam ni probao, kad pocnem 11-ti tresu mi se noge.
 
[Ne_Vazim_Se];16823553:
Tachno, shto se tiche mrshavljenja tu je ishrana 90% svega jer shta ti vredi ako opikash neki brutalni sagorevachki treniung ako posle sednesh i pojedesh dve torte.

Inache, salo se ravnomerno (mislim ravnomerno u smislu na svoj nachin, ne moze da se skine namenski sa jednog dela tela) rasporedjuje po telu...

Tako je... :P

Da, samo sto se sa stomaka ugl. najteze skida... :mrgreen:

al' bucice bas i ne pomazu nesto puno u skidanju sala... :mrgreen:

Ja bih preporucio boks vezbe...preskakanje konopca, udaranje u dzak i ost...dok sam to radio nisam imao ic sala... :ok:
 
Nemam salo na rukama, samo malo na butinama i stomaku. A bucice sam planirao ako skinem salo pa da radim na bicepsima. Ne jedem mnogo u sustini, jeden 1-2 dnevno ali kad se nesto slavi ja jedem malo vise, kao i slatko sto volim da pojedem. Pecenje ne volim, ni pljeskavice nego najvise belo pilece meso i predjelo...
Ja sad radim 10 sklekova uskih a siroke nisam ni probao, kad pocnem 11-ti tresu mi se noge.

Probaj onda sa ovim boks forama... http://www.sportal.rs/news.php?id=30543 :P

Al' treba imati kondicije... :)
 
Pa vidi, ja kad sam pocinjao da treniram rukomet, nisam mogao nista da uradim, sklekove kad smo radili samo sam se drzao na rukama, kad smo trcali zabusavao sam, kad smo radili trbusnjake radio sam 10-ak (premalo) a sad kad sam poceo da vezbam keva nesto ***** zbog skole i ne da mi da idem vise. Zato sad hocu da vezbam kod kuce.
Imam boks rukavice, samo jos dzak da kupim (mogu i da napravim) mada samo da dodje leto ja sam leti dosta aktivniji i sve sto skinem kg leti to zimi nabacim i jos vise. Leti nisam na kompu, ne idem u skolu, ceo dan plivam i radim raznorazne stvari :)
Znaci radicu tako sklekove koliko mogu, trbusnjake koliko mogu, e sad za boks jel mogu u zid da tucem ali bojim se da ne iscepam rukavice o zid a i keva ce da me prebije budem li jako tukao :D
 
O cemu pricas jokili dusho moj ti usho?

Pa vidi, ja kad sam pocinjao da treniram rukomet, nisam mogao nista da uradim, sklekove kad smo radili samo sam se drzao na rukama, kad smo trcali zabusavao sam, kad smo radili trbusnjake radio sam 10-ak (premalo) a sad kad sam poceo da vezbam keva nesto ***** zbog skole i ne da mi da idem vise. Zato sad hocu da vezbam kod kuce.
Imam boks rukavice, samo jos dzak da kupim (mogu i da napravim) mada samo da dodje leto ja sam leti dosta aktivniji i sve sto skinem kg leti to zimi nabacim i jos vise. Leti nisam na kompu, ne idem u skolu, ceo dan plivam i radim raznorazne stvari :)
Znaci radicu tako sklekove koliko mogu, trbusnjake koliko mogu, e sad za boks jel mogu u zid da tucem ali bojim se da ne iscepam rukavice o zid a i keva ce da me prebije budem li jako tukao :D

Jao, da vidis s' kakvim se lupezima ja druzim, ne mogu ni pola skleka da urade, ti si jos odlican prema njima... :lol:

Ma to sto se zimi nabaci, to je tako uglavnom kod svakoga...pred leto se malo aktiviraj i to je to... ;)

Napravi dzak od necega, nabavi neku vijacu i vezbaj... :ok:

P.S. Ovo za kevu, vrh...hahaha :rotf: :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
nisam uopste video 2 stranu... pa sam izbrisao komentar... a sad sam se tek probudio , tako da ... evo sad snimam pa ti saljem klip..
a ,da... i ostali sa one teme mogu da gledaju... A oni koji hoce da me biju(90%) mogu da sisaju *****... ;)

Vidim ja da si se malo pogubio... :lol:
Ma ne smeju ti oni njista, pogotovo ce se uplase kad vidi preko klipa da si najjaci, je l' tako? Tako je :mrgreen:
 
Jao e zato meni treba sve ovo kao i jokilip :D Kadar stici i uteci i na strasnome mestu postojati :D
Vijacu mogu i konopac da preskacem. Znaci sve vezbe koje radim i koje cu raditi i koje bi trebalo da radim su sklekovi, trbusnjaci, boks i vijaca? Jel tako?

Ishrana ti je najvaznija, pogledaj na prvoj strani, postavio sam ti nesto u vezi ishrane...ali da, i to bi trebalo da ti pomogne...nadam se... ;)

I vezbaj do iznemoglosti, najbolje je kad se misic potpuno istrosi... :)
 
Pa dobro, videcu da pocnem da boksujem :)
I nateracu tatu da mi napravi dzak. A koji misici se aktiviraju boksom?

Tako treba... :P

Misici jacaju udaranjem u dzak, povecavas kondiciju, ali to ti je najbolje za skidanje sala... ;)

Ih brate cepaj drva ima da prshti:super:

Pa stvarno, zivi na selu, a nasao da trosi snagu na vezbe...'ebote zivot :( :mrgreen:
 

Back
Top