Vežbe za bicepse i trbušne mišiće

Ljuti momci..vi ste pogresili pdf..sportisti se ne biju..narocito se ne dokazuju komplexima ko brzli:lol:

Pa tukao sam se ja i dok nisam trenirao... :lol:

Shalu na stranu biju se... biju se itekako... pa vidi imash ceo da kazem sektor sportova koji su borilachki tj. borilachke veshtine...

No, nebitno... i da se nikada u zivotu ne pobijesh, o5 je dobro biti jak jer ako se recimo raspravljash sa nekime mnogo te manje dotichu nechije uvrede na primer kada znash da si jachi i da u svakom trenutku mosh mu opalish shamarchinu. :)

Nego, aj se nadjemo na Adi za jednu trku na sto ili 200 metara tj. sprint jedan... do 400 kolko ocesh metara... smesh? :D
 
... a moze i ko ce brze da predje krug ceo oko Ade? :)

Eto ja nemam kondicije uopshte znachi pushio sam dugo pljuge tako da pluca su u autu... ali radim chuchanj sa sto kila.

Ti imash kondiciju kao vozish bajs, dzogirash shta vec radish... pa eto, ajd' da vidimo u praksi shta je bolje imati kondiciju ili snagu? :D

To ti je odgovor na onu tvoju temu samo uzivo... :mrgreen:
 
:lol:ma daj brate ja to nisam radio ni u srednjoj kao sad se tu dokazujem na taj nacin..ili ono igramo fudbal pa najbolje igra oni koji se najbolje krlja i viche vata na buku:lol:i to je ta fora kad je neko napaljen..neiskusno..na kratke staze si 100% brzi i jaci..moja je poenta kondicije i izdrzljivosti na duze staze koja je u glavi vise nego u nogama..piso sam vec napaljeni klinci se zalete bajsem i divljaju ono izlome se da prestignu nekog..ja lepo polako odrzavam tempo i naravno kad se ispucaju ostavim ih na km:lol:
 
Pa to moze uvek..evo ja imam prvi domaci za tebe..115km..posto ides na snagu progledacu ti kroz prste prolazno vreme..znaci ne mora da bude kao moje samo izdrzi ovu kilometrazu pa kad stignes:lol:
 
Ponovo ja. Zadnji put sam pisao pre skoro godinu dana. Porastao sam, ni manje ni vise nego - 7cm :D
Imam 187cm i oko 75kg
Radio sam sa bucicama, pa sad malo prestajem radim mozda biceps sa njima mozda 2-3 puta nedeljno...
Propadanja sam poceo od skoro, al nisam uvezbao slab sam tu, mogu jedva 2-3 al polako tek sam prekljuce poceo...
Ruka je pocela da raste hvala bogu, onako, zadvoljan sam...
Sa bucicama od 8kg uzmem ih obe u dizem, 20ak puta
A i radim sklekove na njima, samo kad se setim pre par godina jedva jedan da sam uradio kako treba, sad cepam 15 bez muke e kad dodjem do 20og onda posustajem - rekord mi je 24
Sad, nisam stomak nikako radio, trbusnjake nesto i ne volim.... Tako da njih nisam razvio kao i nogice, onako nisu debele, srazmerne su telu ali nemaju misice da se vide...
Leti plivam bas dosta, svaki dan po 2-3km...
Ah da, i grudi sam lepo razvio - sve sto kazem lepo znaci da se meni svidja i da tako treba da guram :D
Nekad sam za vece radio 200 komada.... (sklekova)
Valjda nisam los za svoje godine... A imam ih 15.

Jel moze voznjom bicikle, plivanjem i nekom slicnom vezbom (samo ne trcanje) da se srede noge (butine) i stomak...
Ne da bude nesto posebno sad napucano nego da samo ako je moguce da skinem salo i da ih "odrzavam" ?
 

Back
Top