Vežbe za bicepse i trbušne mišiće

[Ne_Vazim_Se]

Iskusan
Poruka
5.461
Ljuti momci..vi ste pogresili pdf..sportisti se ne biju..narocito se ne dokazuju komplexima ko brzli:lol:

Pa tukao sam se ja i dok nisam trenirao... :lol:

Shalu na stranu biju se... biju se itekako... pa vidi imash ceo da kazem sektor sportova koji su borilachki tj. borilachke veshtine...

No, nebitno... i da se nikada u zivotu ne pobijesh, o5 je dobro biti jak jer ako se recimo raspravljash sa nekime mnogo te manje dotichu nechije uvrede na primer kada znash da si jachi i da u svakom trenutku mosh mu opalish shamarchinu. :)

Nego, aj se nadjemo na Adi za jednu trku na sto ili 200 metara tj. sprint jedan... do 400 kolko ocesh metara... smesh? :D

[Ne_Vazim_Se]

Iskusan
Poruka
5.461
... a moze i ko ce brze da predje krug ceo oko Ade? :)

Eto ja nemam kondicije uopshte znachi pushio sam dugo pljuge tako da pluca su u autu... ali radim chuchanj sa sto kila.

Ti imash kondiciju kao vozish bajs, dzogirash shta vec radish... pa eto, ajd' da vidimo u praksi shta je bolje imati kondiciju ili snagu? :D

To ti je odgovor na onu tvoju temu samo uzivo... :mrgreen:

georgejune

Starosedelac
Poruka
172.998
:lol:ma daj brate ja to nisam radio ni u srednjoj kao sad se tu dokazujem na taj nacin..ili ono igramo fudbal pa najbolje igra oni koji se najbolje krlja i viche vata na buku:lol:i to je ta fora kad je neko napaljen..neiskusno..na kratke staze si 100% brzi i jaci..moja je poenta kondicije i izdrzljivosti na duze staze koja je u glavi vise nego u nogama..piso sam vec napaljeni klinci se zalete bajsem i divljaju ono izlome se da prestignu nekog..ja lepo polako odrzavam tempo i naravno kad se ispucaju ostavim ih na km:lol:

georgejune

Starosedelac
Poruka
172.998
Pa to moze uvek..evo ja imam prvi domaci za tebe..115km..posto ides na snagu progledacu ti kroz prste prolazno vreme..znaci ne mora da bude kao moje samo izdrzi ovu kilometrazu pa kad stignes:lol:

godzilla

Obećava
Poruka
90
Ponovo ja. Zadnji put sam pisao pre skoro godinu dana. Porastao sam, ni manje ni vise nego - 7cm :D
Imam 187cm i oko 75kg
Radio sam sa bucicama, pa sad malo prestajem radim mozda biceps sa njima mozda 2-3 puta nedeljno...
Propadanja sam poceo od skoro, al nisam uvezbao slab sam tu, mogu jedva 2-3 al polako tek sam prekljuce poceo...
Ruka je pocela da raste hvala bogu, onako, zadvoljan sam...
Sa bucicama od 8kg uzmem ih obe u dizem, 20ak puta
A i radim sklekove na njima, samo kad se setim pre par godina jedva jedan da sam uradio kako treba, sad cepam 15 bez muke e kad dodjem do 20og onda posustajem - rekord mi je 24
Sad, nisam stomak nikako radio, trbusnjake nesto i ne volim.... Tako da njih nisam razvio kao i nogice, onako nisu debele, srazmerne su telu ali nemaju misice da se vide...
Leti plivam bas dosta, svaki dan po 2-3km...
Ah da, i grudi sam lepo razvio - sve sto kazem lepo znaci da se meni svidja i da tako treba da guram :D
Nekad sam za vece radio 200 komada.... (sklekova)
Valjda nisam los za svoje godine... A imam ih 15.

Jel moze voznjom bicikle, plivanjem i nekom slicnom vezbom (samo ne trcanje) da se srede noge (butine) i stomak...
Ne da bude nesto posebno sad napucano nego da samo ako je moguce da skinem salo i da ih "odrzavam" ?

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.