Veza..

Corey:
Sinoc sam smuvao novu ribu.hihi.Stojim sa ortakom na stanici za bus i tu neke dve opakeeee ribe.Prvo sam flertovao jedno dva minuta upoznao je i krnuo sam joj zvaku a ovaj gej nista majku mu :twisted:
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif

Ma opasan si :shock:
 
da vas pitam...kako prebolit nekog?????ja mislim da je to nemoguce jedino ako te ta osoba nije zanimala u pocetku,ajd posavjetujte me!!!!!!
 
Za GOST: Tesko je zaboraviti nekog, i sto se vise trudis zapravo ga sve vise volis. Nalazim se u jednoj takvoj situaciji, tako da i sama pokusavam zaboraviti bivseg dečka, ali svakim danom ja sam SVE DALJE OD CILJA. Neznam u kojoj se ti situaciji nalazis ali ja idem sa tim dečkom u isto odeljenje, bili smo zajedno godinu dana i iskreno mislim da ga nikad neću ZABORAVITI. A znas sta je najgore? Posle njega nikako da uđem u ozbiljnu vezu. U svakom tražim njega i na kraju se ponovo nađem na samom početku. Tebi želim stvarno dosta sreće u CILJU da ga preboliš.
 
Alisa u zemlji čudesa:
Za GOST: Tesko je zaboraviti nekog, i sto se vise trudis zapravo ga sve vise volis. Nalazim se u jednoj takvoj situaciji, tako da i sama pokusavam zaboraviti bivseg dečka, ali svakim danom ja sam SVE DALJE OD CILJA. Neznam u kojoj se ti situaciji nalazis ali ja idem sa tim dečkom u isto odeljenje, bili smo zajedno godinu dana i iskreno mislim da ga nikad neću ZABORAVITI. A znas sta je najgore? Posle njega nikako da uđem u ozbiljnu vezu. U svakom tražim njega i na kraju se ponovo nađem na samom početku. Tebi želim stvarno dosta sreće u CILJU da ga preboliš.
Ej bre Masho ti bre nisi normalna. :wink: Ali dobra si ti. :wink:
 
fizio:
Alisa u zemlji čudesa:
Za GOST: Tesko je zaboraviti nekog, i sto se vise trudis zapravo ga sve vise volis. Nalazim se u jednoj takvoj situaciji, tako da i sama pokusavam zaboraviti bivseg dečka, ali svakim danom ja sam SVE DALJE OD CILJA. Neznam u kojoj se ti situaciji nalazis ali ja idem sa tim dečkom u isto odeljenje, bili smo zajedno godinu dana i iskreno mislim da ga nikad neću ZABORAVITI. A znas sta je najgore? Posle njega nikako da uđem u ozbiljnu vezu. U svakom tražim njega i na kraju se ponovo nađem na samom početku. Tebi želim stvarno dosta sreće u CILJU da ga preboliš.
Ej bre Masho ti bre nisi normalna. :wink: Ali dobra si ti. :wink:
Shta bwe nisam normalna...je li ti? :lol: :D 8)
 
Trenutno jesam, neshto jache od mesec i po. Nisam ga videla od proshle godine :shock: :lol:
Jesam, ali planiram da raskinem sledecji put kad se vidimo, iz vishe razloga.
Znachi nezvanichno sam solo :D

Logichno, smeta mi shto sam u vezi [tj. u ovoj], i necje mi smetati kad budem sama. Bar neko vreme ;p
 
ju ja nisam ni videla ona pitanja sa pochetka.
da, u vezi sam.
evo ima sad neka hm 24 sata. :lol:
a pre toga sam bila sama oko 3 meseca. malo jache.
nije mi smetalo shto sam sama koliko mi je smetalo shto nisam sa jednom odredjenom osobom.
a sad je sve kuuul
 

Back
Top