Veza transhumanizma, kemtrejlsa, HAARP sistema, vakcina i veštačke inteligencije koja pokorava svet

Što sam potvrdjuje to da će ŽIG zapravo menjati DNK i to NEPOVRATNO, što se sasvim slaže sa time da će "čipovani" tj DNKanisani, biti iza crte, sa koje više nema preskakanja na onu prvu stranu....ćao djaci! I da će svakako biti nadljudi....
...
Jeste, pre par godina sam naišao na jedan sajt gde sam prvi put pročitao o tome premda sam i ranije čuo za nefilime i sl. (oko 2011. godine - u Bibliji i drugde), ali tu sam naišao na ponajbolje objašnjenje o žigu zveri, tj. da će se menjati tako DNK čoveka u nefilimski zbog čega neće biti oproštaja tim ljudima. Moj brat u Hristu je to lepo objasnio time da Bog nije stvorio nefilime i zato se oni ne mogu pokajati, oni nisu tvar Božija i onaj ko postane nefilim (delimično čovek, delimično pali anđeo) nema više nade na iskupljenje.

Na kraju ispada da je ovo zapravo i istina, a ne fikcija...ko zna kakve su tek DNK akrobacije izvodili stari narodi?

Human_headed_winged_bull_profile.jpg
Da, te 2011. godine sam prvi put u životu shvatio da one legende o Zevsu, sirenama i sl. nisu uopšte legende već da su zaista tada delovali nefilimi poput Zevsa, sirena i drugih, ljudi su im se klanjali kao bogovima i sl. Hristos kad je došao, otkrio je ljudima potpunu istinu o tome da su On, Otac i Duh Sveti Bog, skršio je vlast đavola, ali sad pred kraj, pred bacanje satane u tamnicu (kako stoji u Otkrivenju) će prethodno zlo dostići vrhunac zbog otpadništva ljudi od hriščanske vere. Ipak, Dobro će na kraju pobediti.
 

!!!

Zemljotresi u Albaniji...

Serija pojacanih zemljotresa pocela se desavati kada je americka kompanija Buttes Gas & Oil usla svojim pipcima 3600 merara duboko u oligenski krecnjak-pescanik blizu obala Albanije i Crne Gore koje se ispunjene gasom.

A opšte je poznato da se HAARP tehnologija (sem za manipulacije vremenom) koristi i za rudna istraživanja...(ko ne zna neka progugla...)

!!!



.
 

Back
Top