Quantcast

Veza sa starijim

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
38.729
Bre meni je preko q....to sto danas zene narocito a pocese i muskarci da ljubav shvataju kao uzrok nastajanja mrznje...
A ljubav kod pametnih ima za cilj samo ljubav....ako ne uspe, pametnije cemo ici ka sledecoj....ne uplasenije kao ovi iz grupe ne volim da ne bi posle mrzela mrzeo...

Poruka
6.274
Umri muski- Ocigledno je,da ti nkada nisi doziveo neku veliku,neku fatalnu ljubav.Mi koji smo romanticari,mi,koji ljubav dozivljavamo kao stapanje
sa suprotnim polom,koji dajemo i dusu i telo partneru,kada nam takva svemirska ljubav pukne.....to za nas pretstavlja kraj sveta.Mi vise nikada,ili bar
za dugo,dugo vremena,nemamo ni psihicke ni dusevne snage i hrabrosti,da udjemo u neku novu ljubav.Mi se bojimo,bojimo se da ponovo ne damo
celog sebe.a da prodjemo kao prvi put.Ko jednom prodje,kroz ljubavno cistiliste,tesko,veoma tesko,moze to podneti jos jednom.!

Poruka
6.274
Enina - Mislim da je veza starijeg muskarca i mladje devojke,uprava idealna. Prvo,stariji muskarac,moze u potpunosti da zadovolji sve seksualne fantazije,mladje devojke.I drugo,a veoma vazno.Stariji muskarac pruza mladjoj devojci, onaj tako potreban osecaj slatke sigurnosti,koji dovodi devojku
u stanje blazenstva i opustenosti.!

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
38.729
Zamisli fore kad ti zelenko kao
Andrej Bolkonski
procenjuje da li si osetio, bio ili pokvario veliku ljubav....
Odakle ideja deci da sa 1 , 2 godine gledanja mogu da provale sta sve drugi mogu da isprobaju za 10x vide....
Hrabri lazovi kao Vucko........

Prednost koju ima stariji momak, pa jos iskusan je sto zna milion reakcija koje ne moze da poveze ni devojka koja ce ih pociniti....zato sto se ljudi lazu, samozavaravaju...
A druga prednost starijeg momka je sto je toliko nezainteresovan da zonglira kad zna da moze da ima 80% devojaka sa onim sto je realno , pa je totalno opusten i nema tog straha i to nekad nervira devojku, jer misli da mu nije stalo , ako fali ljubomore..
A on klinca koji nesto cacka osmotri i tacno zna da ako mu zavrne muda prvi put kad budu zajedno usli u WC klinac ima da zaboravi sta je hteo, ako je takav tip...
Ili je dovoljno da mu plati pice i uvodi ga kao malog prijatelja koji hoce iskustvo i ponudi mu neku matoru koku i malac ima da zaplazi kao da nikad jeo nije..
To nisu fore prevare....
Nisu navlakuse, a moze i to da se odradi, ali to rade ovi sto nemaju mnogo iskustva ili samopouzdanja ili zele da budu zastrasujuci..

Mogu da te pustim celo vece da zongliras kod neke i da gledas kako se polako lozi na tebe i da je pokupim za 5 min, zato sto znam kad tacno i sta da joj uradim...
Naravno to mi nije cilj uvek ili obicno , jer svaki gest nosi posledicu, a npr nekad ti treba sporije kupljenje da bi veza bila dugotrajna...

A sta ja tebi pricam kad si ti mali donzuancic...

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
38.729
Namerno nisam nista napisao o tome da muskarac izjavi da se posle velike ljubavi plasi da naleti na sledecu.....
Covek kad oseti veliku ljubav nema sanse da zeli da zivi bez velike ljubavi, samo pic.kica moze da izabere poziciju da masta o prosloj neuspeloj da ne bi probao da nadje neku novu...

Ja sam imao i srecu da osetim i najvece zaljubljenosti....nije ljubav ali i to je neko iskustvo koje je cudno i ne izbegavas ga....
a po meni ocena 10 je rezervisana kad ne mozes da dises...9 ne mozes da spavas, 8 ne mozes da pijes, 7 ne mozes da jedes, a 6 ne mozes da sedis...ili one visesatne nesanice...

Najvaznije pitanje za svakog je da li kad oseca ljubav oseca srecu ili patnju, to je bitno da zna...,jer ako oseca patnju, onda spada u takve ljude i onda vazi ovo sto klinac kaze....
Ne znam za muskarce sigurno ali znam za zene.....neke stvarno osecaju ljubav samo kao patnju, sto vise vole to se vise stisnu i vise se tresu....

Poruka
6.274
---- Svaka devojka cezne,da upozna muskarca,bar desetak godina starijeg od sebe,kako bi dozivela seks,sa zrelim muskarcem.
Seks sa muskarcem cerdesetih godina,pretstavlja san,svake mlade devojke.Mladi muskarci,dozivljavaju svoj vrhunac,pet sest minuta,po pocetku odnosa.
Mnogi u dvadesetim godinama muskarci,svrse cak i na samom pocetku odnosa.Bas zbog toga,muskarci u zrelim godinama,pretstavljaju veliki dobitak
za svaku zenu,a pogotovu za mlade pohotne zene,kojima odgovara dug,snazan i uzbudljiv seksualni odnos.To mogu da im priuste,samo zreli muskarci.

Sara Kej

Domaćin
Poruka
3.947
---- Svaka devojka cezne,da upozna muskarca,bar desetak godina starijeg od sebe,kako bi dozivela seks,sa zrelim muskarcem.
Seks sa muskarcem cerdesetih godina,pretstavlja san,svake mlade devojke.Mladi muskarci,dozivljavaju svoj vrhunac,pet sest minuta,po pocetku odnosa.
Mnogi u dvadesetim godinama muskarci,svrse cak i na samom pocetku odnosa.Bas zbog toga,muskarci u zrelim godinama,pretstavljaju veliki dobitak
za svaku zenu,a pogotovu za mlade pohotne zene,kojima odgovara dug,snazan i uzbudljiv seksualni odnos.To mogu da im priuste,samo zreli muskarci.
Apsolutna istina👍🏻

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.