• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Veza sa starijim momkom

Zika34

Poznat
Poruka
9.305
Da li ti isto imas nekad takav utisak ili ja necim cudnim online zracim? Zapitam se tako. Mora da je neki problem u meni.
Zivota mi, pitam se ko je ovde blesav i lud!
Za ovih mesec ipo, koliko sam ovde, nisam vise uvreda dobila ili procitala o drugima, koliko za svojih tridesetak godina zivota ukupno.
Dzaba da se pravdam ko sam.
Nemoj da hvališ Vučića i biće sve ok

jokaaa123

Početnik
Poruka
23
Sve imam utisak da su ove teme izmisljene,neko pita nepoznate sta ce sa svojim zivotom i zato retko odgovaram.
Generalno cu,godine nisu bitne za neku vezu i to je dokazano mnogo puta,ljudi ako se vole,razumeju,imaju toleranciju nece biti u problemu uprkos razlici u godinama.
Nisu izmisljene ni najmanje ... Samo , kada je nesto ovako ozbiljnije , cisto da vidim komentare ljudi i sta ce drugi savetovati ...i kako drugi razmisljaju po tom pitanju , volim to procitati i razgovarati sa nekim ...😄Ne kazem da slusam druge , ali samo mi je potrebno iskreno misljenje ...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.