veza sa deckom mnogo starijim od tebe

Master_Chief:
Ali sto je najgore ja je jos uvek volim...i rado bih opet sa njom da budem,ali sam dao rec da je 100% gotovo izmedju nas zauvek...ne mogu pogaziti sopstvenu rec...
ma vreme leci sve... veruj mi... U pocetku si tuzan sto te je prevarila... pa onda neko vreme mislis da nisi ti kriv... Pa onda ti lutaju misli na sve strane.. pa se onda ohladis... pa onda pocnes da je mrzis... sve vise i vise... neka, i zasluzila je... :roll:
 
Alexandra9:
Master_Chief:
Alexandra9:
Master_Chief:
Ma sto je najgore izgubio sam veru u sav zenski svet...
khm... Cheaf... ti znash kako sam ja osetljiva kada neko generalizuje... mojne molim te... (:
Ma tako ti je pa kako ga okrenes...
da da... svi mushkarci su svinje i sve zhene *****... shta cjemo sad? Molim te...
Heh... Norvezanin, ne odgovaraj joj... pojesce te pre ili posle... :wink:
 
DJ_MaRe:
Alexandra9:
Master_Chief:
Alexandra9:
Master_Chief:
Ma sto je najgore izgubio sam veru u sav zenski svet...
khm... Cheaf... ti znash kako sam ja osetljiva kada neko generalizuje... mojne molim te... (:
Ma tako ti je pa kako ga okrenes...
da da... svi mushkarci su svinje i sve zhene *****... shta cjemo sad? Molim te...
Heh... Norvezanin, ne odgovaraj joj... pojesce te pre ili posle... :wink:
Bre, devojka je potpuno u pravu!!!!Ne generalizujte tako!!! :x
 
Alexandra9:
Master_Chief:
Alexandra9:
Master_Chief:
Ma sto je najgore izgubio sam veru u sav zenski svet...
khm... Cheaf... ti znash kako sam ja osetljiva kada neko generalizuje... mojne molim te... (:
Ma tako ti je pa kako ga okrenes...
da da... svi mushkarci su svinje i sve zhene *****... shta cjemo sad? Molim te...
Ej nemoj mi se sad ljutiti...zaboravio sam da napisem gore (cast izuzecima).Dokazi da spadas u te izuzetke...
 
Master_Chief:
Alexandra9:
Master_Chief:
Alexandra9:
Master_Chief:
Ma sto je najgore izgubio sam veru u sav zenski svet...
khm... Cheaf... ti znash kako sam ja osetljiva kada neko generalizuje... mojne molim te... (:
Ma tako ti je pa kako ga okrenes...
da da... svi mushkarci su svinje i sve zhene *****... shta cjemo sad? Molim te...
Ej nemoj mi se sad ljutiti...zaboravio sam da napisem gore (cast izuzecima).Dokazi da spadas u te izuzetke...
Hah, ne mogu ti dokazati (razumecje neki)... jednostavno je tako.
Ako ti veza koju imash s nekim ne pruzha ono shto zhelish... zavrshi s tim, pa trazhi nekog drugog. Zagrebi srce (raskini)... ne zgazi srce (prevari)... ebiga...

@Mare... nemoj pla$hiti (shta se deshava sa ovim forumom? Sve stavlja pod zvezdice ): )... ljude... (:
 
Alexandra9:
Master_Chief:
Alexandra9:
Master_Chief:
Alexandra9:
Master_Chief:
Ma sto je najgore izgubio sam veru u sav zenski svet...
khm... Cheaf... ti znash kako sam ja osetljiva kada neko generalizuje... mojne molim te... (:
Ma tako ti je pa kako ga okrenes...
da da... svi mushkarci su svinje i sve zhene *****... shta cjemo sad? Molim te...
Ej nemoj mi se sad ljutiti...zaboravio sam da napisem gore (cast izuzecima).Dokazi da spadas u te izuzetke...
Hah, ne mogu ti dokazati (razumecje neki)... jednostavno je tako.
Ako ti veza koju imash s nekim ne pruzha ono shto zhelish... zavrshi s tim, pa trazhi nekog drugog. Zagrebi srce (raskini)... ne zgazi srce (prevari)... ebiga...

@Mare... nemoj * ljude... (:
Okay,necu vise da se raspravljam...necu jos i sa tobom da se posvadjam kao i sa JooGood. :D Peace!!
 
Alexandra9:
pip:
nema nista bez 15 godina razlike,jel da?

Naravno da je moguce biti sa deckom koji je 15 godina stariji od tebe, ..., ma moze i 20, 25...
Jednini uslov u toj vezi je da je devojka super inteligentna, a on malo zaostao..., i eto savrsene veze... :twisted:
Moze sve,danas je sve moguce i dozvoljeno!sammo mala zamerka,ako 15,20,25 godina stariji od devojke,ma koliko god ona imala godina,tesko da ce on biti decko!tako da te ribe koje gotive ddooooosta starije tipove,moraju da se pomire sa sudbinom da nece naci DECKA.
Ali evo ozbiljno sta mislim u vezi ovoga,sve u svoje vreme.U nekim godinima je ok da imas decka koji je stariji od tebe 2,3,5 godina,ali ipak 15 godina,je previse naprimer za devojku od 15-16 godina.Ali kasnije zasto da ne.Pa poznajem toliko ljudi,bracnih parova gde su razlike u godinama velike,otprilike 15 i vise godina pa im ide super,ali to su iupak zreli i odrasli ljudi!
 
emy_331:
Alexandra9:
pip:
nema nista bez 15 godina razlike,jel da?

Naravno da je moguce biti sa deckom koji je 15 godina stariji od tebe, ..., ma moze i 20, 25...
Jednini uslov u toj vezi je da je devojka super inteligentna, a on malo zaostao..., i eto savrsene veze... :twisted:
Moze sve,danas je sve moguce i dozvoljeno!sammo mala zamerka,ako 15,20,25 godina stariji od devojke,ma koliko god ona imala godina,tesko da ce on biti decko!tako da te ribe koje gotive ddooooosta starije tipove,moraju da se pomire sa sudbinom da nece naci DECKA.
Ali evo ozbiljno sta mislim u vezi ovoga,sve u svoje vreme.U nekim godinima je ok da imas decka koji je stariji od tebe 2,3,5 godina,ali ipak 15 godina,je previse naprimer za devojku od 15-16 godina.Ali kasnije zasto da ne.Pa poznajem toliko ljudi,bracnih parova gde su razlike u godinama velike,otprilike 15 i vise godina pa im ide super,ali to su iupak zreli i odrasli ljudi!
auuu... kada sam ja to pisala... (:
 

Back
Top