veza sa deckom mnogo starijim od tebe

Tinar:
Master_Chief:
Alexandra9:
Master_Chief:
Imam iskustva sa 4 godine mladjom... 8)
pa shta je sa onom plavushom? ):
Prevarila me... :(
:shock: :shock: Ju, ju... Kako si joj bre dozvolio???
Ma duga je to prica...bila me jednom zeznula ali sam joj dao jos jednu sansu...drugi put nisam dao sansu nego sut kartu...od tada je nisam niti zvao niti video niti cimno...a ona je mene zvala dosta puta i slala mi poruke na koje nisam odgovarao...ljut sam bre...
 
DJ_MaRe:
Master_Chief:
Alexandra9:
Master_Chief:
Imam iskustva sa 4 godine mladjom... 8)
pa shta je sa onom plavushom? ):
Prevarila me... :(
:x :x :x UFFFF... kako MRRRZIM TO!!! :x :x :x
Ma sto je najgore izgubio sam veru u sav zenski svet...sad se plasim da ce svaka tako...ja se taman ponadao,e ova je prava,i nisam se uopste nadao tako necemu od nje,cak mi i obecala,znaci pogazila je svoju rech...ebiga...
 
Master_Chief:
Tinar:
Master_Chief:
Alexandra9:
Master_Chief:
Imam iskustva sa 4 godine mladjom... 8)
pa shta je sa onom plavushom? ):
Prevarila me... :(
:shock: :shock: Ju, ju... Kako si joj bre dozvolio???
Ma duga je to prica...bila me jednom zeznula ali sam joj dao jos jednu sansu...drugi put nisam dao sansu nego sut kartu...od tada je nisam niti zvao niti video niti cimno...a ona je mene zvala dosta puta i slala mi poruke na koje nisam odgovarao...ljut sam bre...
Podrzavam te!!! Kad bi mene neko prevario, nikad ne bi dobio ni drugu shansu!! To je nevidjeno sra*nje, stvarno mi je zao!!! :(
 
Master_Chief:
Ma sto je najgore izgubio sam veru u sav zenski svet...sad se plasim da ce svaka tako...ja se taman ponadao,e ova je prava,i nisam se uopste nadao tako necemu od nje,cak mi i obecala,znaci pogazila je svoju rech...ebiga...
Heh, dobrodosao u svet onih koju su to vec iskusili... Dobro, sada znas na sta da obratis paznju... :wink: Ali ipak nisu sve devojke takve... samo ne treba da se zaleces u pocetku... :roll:
 

Back
Top