Quantcast

veza sa deckom mnogo starijim od tebe

Bleak WinterFullMoon

Aktivan član
Poruka
1.414
DevouredSoul:
Ja ne vidim nikakav problem u godinama.
Ako se ljudi dobro razumeju, razlika u godinama nije nikakav problem. 5, 10 ili 15... big deal.

Mislim da, ako ljudima koji su u takvoj vezi to ne predstavlja problem, onda ne treba da predstavlja ni ljudima oko njih... :roll:
To je tacno.Al o cemu imaju da pricaju i kako mogu da se slazu devojchica od 15 godina (koja je jos emotivno i fizicki nezrela) i matori konj od 30 (koji odavno treba da razmishlja o braku i osnivanju porodice)? :?:

Malmsteen

Početnik
Poruka
17
srebro:
Courtney:
jeasus:
Koliko vidim nemate nista protiv razlike u godinama.Bas se u poslednjih par nedelja pitam, da li da budem sa "devojkom" devojcicom od 15god tj sedam godina je razlike izmedju nas.
Mada se ja jos uvek razmisljam...
Iz iskustva: bolje nemoj. Prva stvar,zbog koje ces naje8ati su njeni matorci,a druge i da ne pominjem :(
Možda je bolje da sačeka leto pa da se na moru tuca s kim stigne kao ti? :evil:
Molim administratore da vrse svoju duznost (npr. da obrisu ovakve klevete) inace ce doci do incidenata, i to TESKIH! :evil: :evil: :evil:

srebro

Primećen član
Banovan
Poruka
670
DevouredSoul:
Ako se ljudi dobro razumeju, razlika u godinama nije nikakav problem. 5, 10 ili 15... big deal.

Mislim da, ako ljudima koji su u takvoj vezi to ne predstavlja problem, onda ne treba da predstavlja ni ljudima oko njih... :roll:
Khm Sandra,a how come onda da si meni rekla da sam pedofil zato što sam se sa svojih 20 godina muvao sa devojkom od 14?

mortishaaa

Domaćin
Poruka
4.981
Malmsteen:
srebro:
Courtney:
jeasus:
Koliko vidim nemate nista protiv razlike u godinama.Bas se u poslednjih par nedelja pitam, da li da budem sa "devojkom" devojcicom od 15god tj sedam godina je razlike izmedju nas.
Iz iskustva: bolje nemoj. Prva stvar,zbog koje ces naje8ati su njeni matorci,a druge i da ne pominjem :(
Molim administratore da vrse svoju duznost (npr. da obrisu ovakve klevete) inace ce doci do incidenata, i to TESKIH! :evil: :evil: :evil:
ne vredi :wink: i nisu kletve.... vec je neko jako neurozan 8)

mortishaaa

Domaćin
Poruka
4.981
srebro:
DevouredSoul:

Khm Sandra,a how come onda da si meni rekla da sam pedofil zato što sam se sa svojih 20 godina muvao sa devojkom od 14?
pa zato sto ti imas 20, a ona 14!!!!!! :shock: ipak..... to kasnije nije primetno..... ma neko je vec to objasnio :wink:

Gost
Mozda ce vam zvucati suludo.Ali ja sam spavala prosle nedelje sa jednim likom od 58 god.Pa sad to nebi bilo nista strasno da ja nemam 24 god.I sem toga sex je bio izvanredan.KAZU JUDI BEZ STARCA NEMA UDARCA:a SEM TOGA DOBILA SAM POSAO U NJEGOVOJ FIRMI:sPOJIS LEPO I KORISNO:

Marinica

Zainteresovan član
Poruka
134
Anonymous:
Mozda ce vam zvucati suludo.Ali ja sam spavala prosle nedelje sa jednim likom od 58 god.Pa sad to nebi bilo nista strasno da ja nemam 24 god.I sem toga sex je bio izvanredan.KAZU JUDI BEZ STARCA NEMA UDARCA:a SEM TOGA DOBILA SAM POSAO U NJEGOVOJ FIRMI:sPOJIS LEPO I KORISNO:
A jojjjjjjjjj pa da li si dobro razmislila sta radis?Mislim da ces se pokajati(ne zelim ti to,ali..)

Courtney

Aktivan član
Poruka
1.296
srebro:
Courtney:
jeasus:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Objasni mi ovo,molim te :lol:

DevouredSoul

Zainteresovan član
Poruka
267
Bleak WinterFullMoon:
DevouredSoul:

To je tacno.Al o cemu imaju da pricaju i kako mogu da se slazu devojchica od 15 godina (koja je jos emotivno i fizicki nezrela) i matori konj od 30 (koji odavno treba da razmishlja o braku i osnivanju porodice)? :?:
Pa vidish... greshish :wink:

Igrom sluchajeva, znam jednu osobu koja ima 30 i jednostavno nije matori konj koji odavno treba da razmishlja o braku i osnivanju porodice. Glupo je tako gledati, zar ne? Svaka osoba je razlichita, ne mozhesh sve ljude od 30 staviti u kalup 'matori konj, bla bla'.
E sad, ja imam stvarno dosta zajednichkog sa tim likom i bolje komuniciram sa njim nego sa 80% svojih vrshnjaka. Ok, nemam bash 15, ali (slozhicjesh se, zar ne?) nisam ni fizichki, ni emotivno nestabilna.

The point is, da su ljudi razlichiti i da na neke stvari jednostavno ne mozhesh gledati stereotipno... Ovo je, po meni, jedna od tih...