Quantcast

Veza na daljinu ?

Luna

Buduća legenda
Poruka
32.742
Da si siguran u svoja osecanja(bar trenutna)nikada se ne bi zapitao-vredi li pocinjati,vec bi dao sve od sebe da ta veza uspe.Da se ja sad npr zaljubim u nekoga,onako,bas jako,ne bih se pitala kako cu i sta cu,vec bih se trudila da ostvarim ono sto zelim.Ali,srecom,ja nisam zaljubljena pa mi je lako tebe da savetujem :lol:

Poruka
46
Da si siguran u svoja osecanja(bar trenutna)nikada se ne bi zapitao-vredi li pocinjati,vec bi dao sve od sebe da ta veza uspe.Da se ja sad npr zaljubim u nekoga,onako,bas jako,ne bih se pitala kako cu i sta cu,vec bih se trudila da ostvarim ono sto zelim.Ali,srecom,ja nisam zaljubljena pa mi je lako tebe da savetujem :lol:

Ma siguran sam ja u svoja osecanja , samo nisam bas najvernija osoba na svetu, a ako je povredim bojim se da je izgubim . U tome je stvar x)

Luna

Buduća legenda
Poruka
32.742
moze bre,nije problem...nemoj s'njom nista da zapocinjes(postedeces i nju i sebe gluposti) i lepo se usredsredi na neku koja ti je u blizini...
Jos jednim ti kazem,veze na daljinu su glupost.I obicne,svakodnevne veze su vecim svojim delom glupost,a kamo li jos te-daljinske.

Grof Vronski

Legenda
Banovan
Poruka
60.487
Da cujem forumasi, da li mislite da takva veza moze da uspe ? Da li postoji neki kljuc za opstanak ?

Odgovorno tvrdim i potpisujem !

Veza na daljinu ne može da se održi.
Vrlo je kratkog trajanja i puca.
Ne,nema nikakvog načina da opstane,
jer preduslov za ljubav je blizina.

Pogled,dodir,miris.....

Ne funkcioniše to SMS-om,MMS-om ili mirišljavim pismima !
Ič !

gost 286428

Domaćin
Poruka
4.541
Hahahahh x)

Vidjali bi se tipa dva puta mesecno na neka 3 dana. Cisto me interesuju misljenja da li uopste vredi pocinjati tako nesto.

To mu dodje 6 dana u mesecu,sto ispada petina jednog meseca.Ili,kao da je vidjas svakog petog dana.Covece,pa ti neces moci da dises slobodno
Ghelyon.gif

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.