Quantcast

veza na daljinu

S

saki

Gost
Sta mislite da li dve osobe mogu da opstanu iako ih deli 150 km?Problem je sto se jedna od njih skoro seli a vec su u vezi godinu dana.Vredi li pokusati i ostati u vezi? :cry:

L

ljiljan

Gost
veruj mi, moze ali je neophodno da oboje imate neverovatnu volju!!!
s deckom sam udaljen skoro 600 km pa veza uspeva godinu dana vec
i mnogo se volimo
zato uzivaj :wink:

I

IIIvaaa

Gost
naravno da moze uspeti veza na daljinu,veza se zasniva i na poverenju!!!PRVO:on te je mogao prevariti i kada je bio ovde a DRUGO:ako ste medjusobno upoznali svoje mane i vrline i ako ste ih prihvatili daljina je najmanji problem! :D govorim iz iskustva!

A

anna_lj

Gost
Definitivno moze! Potrebno je samo puno ljubavi i ogromno povjerenja. Govorim iz iskustva, jer je mene i mog decka dijelilo oko 550 km ali smo ipak uspjeli i ostali zajedno. Veza je trajala 7 godina i sada smo vec od maja u braku (ja sam se preselila u njegov grad). Moram reci da nam je super i da je nasa ljubav svaki dan sve jaca. Kao sto sam vec rekla potrebno je ogromno povjerenja i ljubavi, jer ako toga nema onda je besmisleno bilosta i zapocinjati.
Sretno!

smeh

Veoma poznat
Poruka
13.756
Najlepsa veza koju sam imala bila je na daljinu...
Dolazio je, odlazila sam, vreme koje smo provodili zajedno bilo je sadrzajno, ispunjeno i uopste nisam imala utisak da je on fizicki toliko udaljen...
Prednosti takve veze su sto se "procisti", isplivaju prave, sustinske vrednosti... I posto vam je to zajednicko vreme tako dragoceno, onda naucite i da ga koristite...
PS Ako je to uopste vazno, moja veza se nije zavrsila zato sto smo bili udaljeni.

V

veverica

Gost
to je mnogo relativna stvar, sve zavisi kako ce se sve odvijati...Ja nisam imala ,,vezu na daljinu'',ali
kada sada razmisljam o tome...ne znam kako bi se to moglo ostvariti.On (a ni ti) sigurno nece biti u mogucnost da te cesto posecuje, ipak to je velika kilometraza.A cemu veza kada vas dvoje niste zajedno, kada ne mozete jedno drugo da gledate u oci, da se ljubite...na razumem cemu takva veza moze dovesti.Ne znam koliko imas god. i sta planiras u zivotu, ali ako zaista VOLIS tog decaka i ako bi se kroz nekoliko god. udala za njega onda je mozda to sve i ok.Cucete se svakog dana ,pisati jedno drugom ,jos ako imate oboje kompjuter i kamerice...pa onda nece ni biti tako tesko.Kazem ti sve zavisi od toga sta ocekujes od tave veze...

devojka_bgd

Primećen član
Poruka
772
Udaljenost je veliki test za oboje...i kao sto je vec neko pomenuo sve izadje jako brzo na videlo,i dobro i lose...Ja bi to shvatila kao izazov...ne bih se plasila,jer ako ste stvarno jedno za drugo,sigurna sam da vas daljina nece rastaviti...
I apsolutno se neslazem sa 'Daleko od ociju,daleko od srca...'a def. imam iskustva na tu temu...
Sve u svemu Sretno! :wink:

S

sali

Gost
Moj brat sec skoro ozenio sa devojkom sa kojom je bio 4god. u vezi a delilo ih je isto toliko ako ne i vise km.zavisi kakvi ste i koliko vam jejaka ljubav,ali vidis na primeru sanse ima.

Angella

Početnik
Poruka
4
On je iz Sapca koji je udaljen 120kn a studira u Subotici koja je na granici sa Madjarskom-vidjali smo se 1 x nedeljno,pa 2 x mesecno pa 1 mesecno -i na kraju smo emotivno pukli. Ohlade se emocije ali se ide po nekoj inerciji u nadi da ce biti bolje,potrose se velike pare samo da bi se videli,nema onih sitnica koje parovi rade-tipa da prosetaju po kraju ili idu u kupovinu zajedno itd. Sve se rusi kad postanete svesni toga da nikad necete biti zajedno-u smislu -on ce uvek biti tamo a vi ovde i bicete zajedno samo ako se neko preseli ili se vencate. I kad na kraju budete zajedno-shvatite da ste funkcionisali u vezi tako dugo-samo zato sto ste bili udaljeni i patili i mucila vas nostalgija i nedostajanje-sad kad ste zajedno vise nista nije isto i pocinje se sve iz pocetka a covek to podsvesno odbija i opet pucate.
Andjela

J

jedna mala

Gost
:lol: Ako ti je stalo do njega, pokusaj. Ako ti je za utehu, moj decko i ja smo udaljeni hiljadu i kusur kilometara. Jako mi je stalo do njega, nikad me niko nije tako fasciniravao i ispunjavao kao on i iskreno se nadam da ce nam uspeti. Mi cak imamo i otezavajuci faktor, a to je taj sto ja ne govorim njegov, niti on moj jezik, ali nadam se da ce nam uspeti. pozdrav!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.