veza bez ljubavi ?

Newoljica

Početnik
Poruka
7
Chekaj.....vi hocete da kazete,da kad vam se neko svidi....vi ste odmah "zaljubljeni", "volite" ? ? ? Koje su to fore ?

Kod mene to dolazi mnogo kasnije......ali kad vidim da to u vec zapochetoj vezi,ne dolazi.....svrstavam dechka u josh jednu greshku !

pozzzz ;)

Alisa u zemlji čuda

Buduća legenda
Poruka
26.404
Nikako mi nije jasno zašto ljudi sebi to rade? Čak i ako su bili povredjeni to ne znači da se treba bojati ljubavi. Jer u tome je i problem, puno ljudi obuzdava svoja osećanja i ne mogu ni da očekuju da ih neko zavoli i onda to postaje vrzino kolo...
Ako je neki interes u pitanju, onda tu nemam komentara. Takve osobe verovatno ni ne mogu stvarno voleti i ni ne zaslužuju ljubav..
Jednostavno treba ići kroz život srcem, a ko previše razmišlja i kalkuliše teško da će doživeti sreću, pravu sreću...

jinxy

Zainteresovan član
Poruka
312
palcica:
Sto vise budes razmisljala glavom,
a ne srcem lepsi ce ti zivot biti.

pokušat ću to sa reči da prenesem na delo pa javim vam kako je ... dali je "emotivna" palčica postala "palac" :) pozdrav svima

nemoj... juri i vodi se srcem, ali priznaj sebi da je i glava ponekad u pravu. glava ce na vreme da digne uzbunu ako nesto nije u redu. ako glava kaze da je jednostrano, nemoj u buducnosti isto da zanemaris sta ti prica, vec dejstvuj.

Lucky Luck

Aktivan član
Poruka
1.251
esperanca137:
veza bez ljubavi ko ptica bez krila:?
Vec je pominjat pasulj bez mesa, ajde nadjite josh neki tako slikovit primer. Ja glasam za sarmu bez kupusa. Shta cu kad volim sarmu, i nezamisliva mi je pomisao da je serviraju kao neuspelu pljeskavicu, odmah se rastuzim, i bolje shvatam shta hoce u temi ustvari da kazu.

jinxy

Zainteresovan član
Poruka
312
Lucky Luck:
Vec je pominjat pasulj bez mesa, ajde nadjite josh neki tako slikovit primer. Ja glasam za sarmu bez kupusa. Shta cu kad volim sarmu, i nezamisliva mi je pomisao da je serviraju kao neuspelu pljeskavicu, odmah se rastuzim, i bolje shvatam shta hoce u temi ustvari da kazu.
a jesi li cuo za onu staru: " POSLE GODINU DANA PECENJA I PASULJ JE DOBAR!"

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.