aleksije radicevic
Elita
- Poruka
- 17.273
Pa kad ti to tako netendenciozno, nepristrasno objasniš, nema nam druge nego da se Srbi vole sa Bošnjama a mrze sa drugim Srbima...Jok.
Imas glave i imas glave. nekima je dovoljno reci jednom da razumeju. Nekima ne ide pa ne ide.
neki opet nemaju stav, ali im slatko da sa njim bilo ko prica jer su se svojim identicnim politickim fantazijama popeli svim na vrh glave. na to dodas lazljivu garnituru politicara koji ce svakog prodati i imas zatvoreni krug.
uzivajte jos u bih ovakvoj i podelama. nece dugo biti. zivi bili i videli da cete se bratimiti.
Čoveče, ni u ludaji ne možeš naći one sa takvim idejama...
