Pojedina udruženja vojnih veterana iz Republike Srpske uključena su u aktivnosti organizovanja služenja vojnog roka građana Bosne i Hercegovine iz entiteta RS u Vojsci Srbije, saznaje Klix.ba.
https://nova.rs/vesti/svet/klix-tvr...u-sluzenje-vojnog-roka-gradjana-bih-u-srbiji/
https://www.klix.ba/vijesti/bih/kli...vojnog-roka-drzavljana-bih-u-srbiji/260514105
Šta vi kažete na ovu informaciju izBosne? Da li ljudi koji žive i rade uBosni trebaju da služe vojni rok u Otadžbini?
https://nova.rs/vesti/svet/klix-tvr...u-sluzenje-vojnog-roka-gradjana-bih-u-srbiji/
https://www.klix.ba/vijesti/bih/kli...vojnog-roka-drzavljana-bih-u-srbiji/260514105
Šta vi kažete na ovu informaciju izBosne? Da li ljudi koji žive i rade uBosni trebaju da služe vojni rok u Otadžbini?
