VESTICE?

gonamisel:
Da li je vreme vesticarenja proslo ili ih/nas jos ima?I sta je sa onima koje vuce tama,koje zanima sve sto je moguce naci na tu temu a ne znaju gde,kako,kad...

sad je vesticarenje "u modi".... svi se pale, a retko ko razume....
ako te zanima, naci ces.... pitanje je: zasto te zanima???
 
livija:
sad je vesticarenje "u modi".... svi se pale, a retko ko razume....
ako te zanima, naci ces.... pitanje je: zasto te zanima???

Sigurno ne zato sto je u modi...naprotiv,smatram da se o pravim vesticama jako malo zna i da je predstava o njima kao o bicima koja sluze tamnoj strani apsolutno pogresna...
 
livija:
hehe... vrati se na onaj vrtic-forum... :-o izvini, ako sam suvise slobodna...
valjda mogu da pitam? :roll:

pa ako nudish usluge idi na private
ako ocesh da vredjas i ismejavash onda prochitaj moj prethodni post.

da je trece, onda nebi ni pitala...
 
crow:
pa ako nudish usluge idi na private
ako ocesh da vredjas i ismejavash onda prochitaj moj prethodni post.

da je trece, onda nebi ni pitala...

ne nudim nista dok ne ispitam teritoriju :arrow: ZATO pitam......
da hocu da te vredjam..... hehhe...... necu, ne 3puj bez veze.......
 
crow:
a shto tebe briga shto njega zanima.
kazu da je slobodna zemlja, slobodni ljudi... znash ono, sloboda mishljenja, govora, izrazavanja...


Bas to...ne tice se nikog,ko hoce moze da mi da neki savet ili preporuku a sto se tice ostalih...pa,Boze moj,mogu da nastave da zive sopstveni zivot bez mnogo uplitanja u tudje...
 
Izgleda da ima mnogo zainteresovanih za drevnu tradiciju vještičarenja. :roll: Šišmišovo krilo, malo sjeckanih noktića, koja stidna dlaka i to sve zamotano crvenim koncem... brrrr
 
-Eva-:
Izgleda da ima mnogo zainteresovanih za drevnu tradiciju vještičarenja. :roll: Šišmišovo krilo, malo sjeckanih noktića, koja stidna dlaka i to sve zamotano crvenim koncem... brrrr


da je bar tako jednostavno...ipak je to citav jedan drugaciji svet i jedna potpuno drugacija traicija zivljenja...malo mudrosti nije na odmet,zar ne?poz
 

Back
Top