Vesti iz nesvesti

Уф, тешко описати! Кад смо их први пут видели на неком типу у школи, рекли смо да изгледају као да су фотокопиране...и тако смо их и звали док се нису појавиле у широј продаји и док нисмо сазнали да се зову ''каменоване''.
А изгледају онако, делимично избледело, као испрано...не знам како да објасним....

E, jbg, da nisu to ko ove danas, što ih zovu izbledele? :)

Jel se sećate onih pletenih narukvica od onog konca za vezenje? Bile su one na pruge, te sam znala da pletem i imala sam ih u svim duginim bojama :) pa onda one okrugle sa pertlom u sredini, pa one sa imenom.....

prvo sto mi pada na pamet su patike sa vazdusnim djonovima koje svetle crveno kada hodas,nekako valjda reaguju na pritisak :lol: ...

bilo je moderno kosu terati na stranu,ali nekako tamo od visine jednog uveta pa odatle sve preko :shock:
i helanke su se nosile :lol:
suskave trenerke pamtim...to su decaci stalno nosili i smrdele su nekako i izgledale masno :?

:lol::lol: Ovo je doba '90-ih, sankcije i to.Ahahahahahh,umrecu od smeha!
Ma decaci su izgledali masno a ne trenerke, po litre ulja na kosu da bi im stajala tako prilepljena... Ovo ono Baki sine...

meni je omiljeni bio parfem joie de vivre valjda se tako nekako pisalo...
siske sam uvijala figarom i pokusavala da napravim frizuru a la Limahl
onda su krenule kosulje na pruge uz kamenovane farmerke (nekako sam uvek ostala verna svetlim)
i kreon iskljucivo stavljala na unutrasnju stranu kapka
kad sad pogledam slike crknem od smeha :)

Ovo je tako diiiivno procitati,stvarno smo svashta nosili,hhhh.

A sjecate li se lakovanih cipelica na shtiklu,tzv. salonke,a tek naramenice,nema bluze il kosulje uz koju nisam nosila,samo sto nisam spavala sa njima na majci,hhhh.
pa kaubojke ili antilop cizme sa resama(ravne),pa suknja pantalone,sto duze i shire.
A tek stil sminkanja,rumenilo i sjenka iste boje,a nanese se na kapak,slepocnicu i obraz.
Pa darker fazon....:)

opstanak na prvom, svakog radnog dana ujutro....
i letnji i zimski filmski program... zimski je uvek bio bolji, pushtali gunise.
sebago cipele...
kiki bombone i kinder lada....
...a kasnije....
ja sam bila metalka, imala sam tonu kariranih koshulja i martinke... :D

@julijan
moj drugar josh uvek ima one puma patike... :lol: :lol: :lol:

divna tema.

1.mish rukavi
2.frizura "talijanka"
3.suknje od farbane gaze
4.chamac kragna
5.gumene sandale "rimljanke"
6.espadrile :) (one su u skorije vreme dozivele renesansu sa novim nazivom-platnene baletanke)
7.fatirane teksas jakne

Ja se uopste ne secam sta sam mislila o njima... ali znam da sam ih nosila. Bile su ODLICNE za sankanje i druge zimske aktivnosti. Bar mislim :)

Evo, sad sam posmatrala sliku oko minut i po, i znam da sam volela svoje AKIAK cizme!
(A najvise sam volela Kikers cipele, koje sam imala u svim izdanjima - ne istovremeno - i plitke i duboke, i cizmice. Najlepse je zimi kas ti ispadne iz one rupice sneg i pocne da se topi u ucionici ... eh :) )

Back