Vestacki himen...

Ako zene zive u netolerantnoj sredini kada je u pitanju muska i zenska seksualnost (o ovom drugom bi se moglo raspravljati ne vezano za Egipat), onda treba da se snalaze najbolje sto mogu. Njihov zivot je u pitanju, koji sudeci po procitanom, drugima ne vredi mnogo, ali zeni kao pojedincu - itekako i ona treba da u njemu "pliva" prema okolnostima ili da se sklanja iz te sredine. Ako ima uslova za to.

@ender33 i @blockhead - dobri odgovori.

Ako zene zive u netolerantnoj sredini kada je u pitanju muska i zenska seksualnost (o ovom drugom bi se moglo raspravljati ne vezano za Egipat), onda treba da se snalaze najbolje sto mogu. Njihov zivot je u pitanju, koji sudeci po procitanom, drugima ne vredi mnogo, ali zeni kao pojedincu - itekako i ona treba da u njemu "pliva" prema okolnostima ili da se sklanja iz te sredine. Ako ima uslova za to.

@ender33 i @blockhead - dobri odgovori.

Ovo je ozbiljan problem u pojedinim sredinama... :ok:

Ja sam protiv vestackog himena. Sloboda je svakog coveka i zene da stupaju u seksualne odnose. JA smatram da svako treba da upraznjava seksualne odnose, pre ili u braku, a moze i posle braka. Sto se mene licno tice, ja sam nevina i cekam da se udam pa da obavim to u sklopu moje bracne zajednice sa mojim najdrazim muskarcem na svetu. Ipak, porucila bih svima, pre svega momcima, posle nemojte da se pitate sa kim vam je devojka bila pre vas, a zenama, nemojte da se zalite, kada vas muz propituje takve stvari. Nema razloga da bude bilo kome neprijatno zbog takvih pitanja. Ocekujem da budete iskreni jedno prema drugom u skaldu sa slobodom koju svi propovedate i pozivate su na nju u osudi, mene, naivne i postene devojke, koja cuva svoju cestitost.

lazi-devicnjak-vr.jpg

Back