ВЕСИЋ У СРЕД ЕМИСИЈЕ: За ово што ради опозиција се у другим земљама стреља!

Ti si Darda prilicno ogranicen,pa svoju teoriju nesvesno baziras na pogresnim osnovama.Probaj u SAD i Britaniji da imas medije u sluzbi samo jedne osobe.Lepo ti ljudi ukazuju na cinjenicu da si blentav,zato je neozbiljno da ti kao blentav dajes primere poput SAD i Britanije kada su medijske slobode u pitanju.Da je kod njih resimska diktatura kao sto je u Srbiji,verujem da bi miioni izasli na ulice .
ti si preglup da shvatis sto je napisano upravo to je i tvoj problem upravo to je i stvar o kojoj pisem da su sve te tkz privatne medijske kuce zapravo vladina glasila koje sire drzavnu propagandu 24 sata na dan a svaki medij koji ne izvestava kao svi ti mediji pod kontrolom drzave se nazivaju kao neprijateljska propaganda strani agenti ili lazne vesti sve malo vece medijske kuce su pod kontrolom 3-5 ljudi u svakoj zapadnoj drzavi a ti koji kontrolisu te velike medijske kuce su pod kontrolom duboke drzave odnosno da budem precizniji pod kontrolom obavestajnih sluzbi te drzave zato imas sada vesti na youtube kojima stanovnici tih drzava vise veruju nego tim tkz privatnim medijskim kucama tipa cnn ili bbc vucic je samo kopirao model iz amerike i generalno iz zapadne evrope a vi drvlje i kamenje po vucicu a vama serete o nekakvim medijskim slobodama u americi ili britaniji :hahaha:
 
samo nastavi da kmecis to tako lepo radis :hahaha:
Bilo bi zanimljivo da se uradi korpusna lingvistička analiza Dardinih 4869 poruka.

Broj različitih reči - 27
Broj različitih kombinacija svih 27 upotrebljenih reči - 586 bez ponavljanja
Verovatnoća potpunog poklapanja Dardinog posta sa već napisanim Dardinim postom - 26%
Verovatnoća stringa "kmec*" u bilo kojoj rečenici - 88%
Broj histeričnih smajlija - 8592
Broj velikih slova - nula
Broj slova sa dijakriticima - nula
 
Poslednja izmena:
Bilo bi zanimljivo da se uradi korpusna lingvistička analiza Dardinih 4869 poruka.

Broj različitih reči - 27
Broj različitih kombinacija svih 27 upotrebljenih reči - 586 bez ponavljanja
Verovatnoća potpunog poklapanja Dardinog posta sa već napisanim Dardinim postom - 26%
Verovatnoća stringa "kmec*" u bilo kojoj rečenici - 88%
Broj histeričnih smajlija - 8592
Broj velikih slova - nula
Broj slova sa dijakriticima - nula
samo nastavi da kmecis to ti tako lepo ide kad nemas nikakve argumente :hahaha:
 
Tačno.
Ali su kinezi prvo streljali sve takve na vlasti.

Problem droge (Kina bila najveći proizvodjač) rešili ekspresno:
Pohapsili i streljali dilere, a uzasade spalili.


PS:1990 bio u Kini.
Gledao direktan prenos na njihovoj TV:
Dileri kleče na punom stadionu,
oficire ide i svakom po metak u potiljak.

PPS:
Istinito:
Gledam onaj snimak sa Špegeljom
gde planiraju kako da ubijaju srbe.
Februar 1990.
Nema valjda maloumnika da pomisli
da obaveštajne službe SFRJ ovo nisu znale.

Zaključak neka izvede svak za sebe.

Cisto za rekord, taj snimak sa Spegeljem, a mislim da je bio jos jedan sa svercom 3 kamiona oruzja Hrvatsku (mislim da je bilo iz Madjarske) je na drzavnoj (tada i jedinoj) TV pokazao upravo KOS (kontraobavestajna sluzba, odnosno vojna obavestajna sluzba tadasnje JNA).

Sto bi bilo potpuno u redu da su prvo:

- Spegelj i ekipa "slucajno" stradali u nekoliko saobracajnih nezgoda u kvartovima u kojima stanuju
- su Spegelj i ekipa vec pre toga pohapseni a film je samo da se objasni zasto

Ovako, ono sto se desilo je da je KOS narodu SFRJ pokazao evo, ove nevaljale cike rade to i to, i mi to sve znamo, i - pa, NISTA. Povodom toga nije uradjeno apsolutno NISTA, i onda se cudimo kako se desilo ono sto se desilo nakon toga.

I jos malo podataka za one koji ne znaju, tzv. Balvan revolucija desila se tek u avgustu 1990. godine, ovo je bilo u FEBRUARU 1990. Drugim recima, Hrvati su rat uveliko spremali i pre nego sto je izgledalo da ce rata biti, sto apsolutno govori o tome ko ga je zapoceo i sa kojim ciljem.
 
Hm, ima i ovo u drugim zemljama:

https://www.bbc.com/serbian/lat/svet-50347932

Gradonačelnicu u Boliviji nezadovoljni građani na silu ošišali i ofarbali

_109567262_mediaitem109567253.jpg


Gradonačelnicu malog grada u Boliviji napali su i vukli po ulici bosonogu, onda je ofarbali crvenom bojom, a potom i ošišali.

Nekoliko sati nakon toga, Patrisija Arse, koja je članica vladajuće partije Mas, predata je policiji u Vintu.

Ovo je najnoviji u seriji sukoba vlade i njenih protivnika nakon kontroverznih predsedničkih izbora.

...

Po tupanderu Vesicu ispada da, posto se to "radi po svetu", i mi treba nase lopove od politicara da pohvatamo, skinemo gole, osisamo i ofarbamo i onda ih vucemo ulicama gradova i sela.

Kad razmislim, mozda i nije losa ideja... :think:

Jos jedna primer kad budaletina lupeta pa i ne shvata kako mu se to moze bukvalno obiti o glavu - evo, ovde nam je svima dozvolio da njega i Malog osisamo i ofarbamo i onda ih "provozamo" ulicama Beograda, onim istim koje su tako lepo popravili.
 
Hm, ima i ovo u drugim zemljama:

https://www.bbc.com/serbian/lat/svet-50347932



Po tupanderu Vesicu ispada da, posto se to "radi po svetu", i mi treba nase lopove od politicara da pohvatamo, skinemo gole, osisamo i ofarbamo i onda ih vucemo ulicama gradova i sela.

Kad razmislim, mozda i nije losa ideja... :think:

Jos jedna primer kad budaletina lupeta pa i ne shvata kako mu se to moze bukvalno obiti o glavu - evo, ovde nam je svima dozvolio da njega i Malog osisamo i ofarbamo i onda ih "provozamo" ulicama Beograda, onim istim koje su tako lepo popravili.
mozda da li to onda znaci da moze neko da udje na z1 ili kod ivana ivanovica ili nekih drugih opozicionih tv stanica i da ih tuce i preti motornom pilom ? ne mozete vamo tuci ljude pozivati na linc i pretiti vesanjem a kada neko to isto uradi vama da se pozivate na medijske slobode i ostale gluposti zato vas i narod ne moze smisliti zato ste ste veca govna od ovih govana na vlasti
 
Poslednja izmena:
mozda da li to onda znaci da moze neko da udje na z1 ili kod ivana ivanovica ili nekih drugih opozicionih tv stanica i da ih tuce i preti motornom pilom ? ne mozete vamo tuci ljude pozivati na linc i pretiti vesanjem a kada neko to isto uradi vama da se pozivate na medijske slobode i ostale gluposti zato vas i narod ne moze smisliti zato ste ste veca govna od ovih govana na vlasti
Више пута је речено да се није радило о моторној већ о електричној "пили", без кабла и која је тог дана била део перфоманса против сечења дрвећа на Калемегдану ради изградње Вучићеве сумануте гондоле. И никоме се није претило.
Пријава због спама!
 
ti si preglup da shvatis sto je napisano upravo to je i tvoj problem upravo to je i stvar o kojoj pisem da su sve te tkz privatne medijske kuce zapravo vladina glasila koje sire drzavnu propagandu 24 sata na dan a svaki medij koji ne izvestava kao svi ti mediji pod kontrolom drzave se nazivaju kao neprijateljska propaganda strani agenti ili lazne vesti sve malo vece medijske kuce su pod kontrolom 3-5 ljudi u svakoj zapadnoj drzavi a ti koji kontrolisu te velike medijske kuce su pod kontrolom duboke drzave odnosno da budem precizniji pod kontrolom obavestajnih sluzbi te drzave zato imas sada vesti na youtube kojima stanovnici tih drzava vise veruju nego tim tkz privatnim medijskim kucama tipa cnn ili bbc vucic je samo kopirao model iz amerike i generalno iz zapadne evrope a vi drvlje i kamenje po vucicu a vama serete o nekakvim medijskim slobodama u americi ili britaniji :hahaha:
ogranicen si kao obor i taman smajli u njemu
 
Овакви не превише увијени позиви на убијање противника су слика и прилика политичке културе СНС.

И, наравно, слика и прилика њихових гласача, који чине већину у Србији.

Простота, дивљаштво, мрак. И поносни на сво три.
 
Овакви не превише увијени позиви на убијање противника су слика и прилика политичке културе СНС.

И, наравно, слика и прилика њихових гласача, који чине већину у Србији.

Простота, дивљаштво, мрак. И поносни на сво три.

Oni ne cine vecinu u Srbiji nego vecinu od izaslih, a to je u odnosu na broj stanovnistva koje je u mogucnosti da glasa oko 30%.
 
mozda da li to onda znaci da moze neko da udje na z1 ili kod ivana ivanovica ili nekih drugih opozicionih tv stanica i da ih tuce i preti motornom pilom ? ne mozete vamo tuci ljude pozivati na linc i pretiti vesanjem a kada neko to isto uradi vama da se pozivate na medijske slobode i ostale gluposti zato vas i narod ne moze smisliti zato ste ste veca govna od ovih govana na vlasti

Nije mi jasno u koje si me to svrstao, buduci da nisam ni za jedne. U to mozes vrlo lako da se uveris ako citas sta pisem.

A ono sto sam ja napisao u ovom postu samo je sablon koji je ustanovio g. Vesic - za to u nekim zemljama streljaju, a ja kazem za ovo u nekim te osisaju, ofarbaju pa te vucaraju ulicama grada. Ja sam svoje pokazao i dokazao, on svoje nije. Ja ne pozvam na ubijanje, to je on rekao. A inace ne bih trosio reci o tome da se strelja za, citiram, "trgovinu minutama na TV-u" - jeste, reklame su strateski resurs zemlje pa da streljamo za to. Sta se sve radilo i radi pa nista, nego cemo za to da streljamo.

Osim toga - hiljadu puta sam pisao - necu da slusam o lopovu Djilasu, lopovu Radulovicu, ovom, onom - ako imas informacije da je kriminalac HAPSI! To apsolutno podrzavam od svake vlasti - hapsi kriminalce. Ali interesantno, nekako ni jedna vlast nije pohapsila one koje je optuzivala da su ovo i ono, vec se nekako na kraju svi zajedno opet nadju u vlasti i skandali i pljacka se samo nastavlja i nastavlja. Znaci, ne treba niko da mi prica da je neko tamo lopov nego neka ga uhapsi. A ako nema osnova da ga hapsi neka cuti.

I za kraj, ja sam samo hteo da ilustrujem kako treba jako paziti sta se prica jer moze da ti se obije o glavu, tj. da se to nesto odnosi i na tebe samog. To je upravo ono sto je uradio glupi Vesic.
 

Back
Top